Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Ford: Scorpio - opinie kierowców

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2006 - 13:16

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Ford Scorpio.

#2 Guest_Roobert

Guest_Roobert
  • Goście

Napisano 27 maj 2006 - 12:46

Co za szajs miał być fajny , wyglądał super a potem się zaczęło : cokolwiek trzeba kupić części astronomiczne a psuje się ciągle a po zimie to już strasznie! Nie kupujcie tego szajsu ! Rdza atakuje !

#3 Guest_jack

Guest_jack
  • Goście

Napisano 15 listopad 2007 - 20:59

mam go kilka miesuecy i wyglada całkiem niezle i chodzi b,ładnie spala nie w miescie koło 10l

#4 Guest_łukasz

Guest_łukasz
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 17:06

auto miałem rok, kupiłem, przy stanie licznika 469000 km!!! zrobiłem 30 tys km-zero awarii, uzytkowany tylko na gazie, zadnych problemów z odpalaniem nawet w -15 st. 115KM to za mało do tego auta bo masa własna to ponad 1500kg, jednak mieścił się srednio w 11l gazu/100km. Bardzo wygodny i komfortowy, z tyłu tyle miejsca co w BMW 7, niesamowicie żywotne auto. Teraz mam lagune i nigdy wiecej nie kupię renaulta.

#5 Guest_Martin

Guest_Martin
  • Goście

Napisano 08 marzec 2008 - 00:28

Oprócz tego ze jest naprawde wolny,bo jeszcze na gazniku,to nie mam powodow do narzekania,bez problemow z rdza,jedynie tylnie nadkola jak to w scorpio,no i komfort jest super to chyba jedna z najmocniejszych stron tego auta :)Pozdr

#6 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 01:07

mialem ten samochod jakies pol roku i zrobilem nim tylko 5 tys. km wieksza polowa czasu auto spedzilo w warsztacie ja sie nanim powaznie zawiodlem wszystko sie sulo, lozyska, alternator, wogole cale podwozie elektryka, jedynie co mi sie podobalo to tylko to ze byl wygodny ale za taka cene to dziekuje, pozatym w miescie bral prawie 15 litrow benzyny i to przy spokojnej jezdzie gdzies do 3 tys. obrotowteraz posiadam golfa 4 1,6 od 2 miesiecy i niemam z nim takich klopotow jak ze wielorybem naprawde niepolecam tego auta jest to strata kasy

#7 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2008 - 21:53

Jeżdżę nim blisko dwa lata. Mimo dużych parametrów spalania, wysokich cen części i braku zamienników, jestem zadowolony. autko sprawuje się dzielnie, a jedynym mankamentem jest zawieszenie. Ale to akurat właścicieli Fordów nie dziwi. Stan naszych dróg zabija każdego Forda.

#8 Guest_stachu połajewo

Guest_stachu połajewo
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 19:58

witam posiadaczy scorpionów i tych którzy zamierzają kupic.samochód fajny.super sie prowadzi.troche słaby silniczek jak na ta mase.ogólnie bezawaryjny.dobrze wyposarzony.ALE TE SPALANIE,W MIESCIE DOCHODZI DO 15 LITRÓW .W AUTOMACIE PRZYPOMNE.ale tak go lubie bo jest wyrózniający sie z tlumu.

#9 Guest_zwadi

Guest_zwadi
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 13:29

mialem pare scorpio stare lepsze a nowy model szrot mialem 2900 , 2000,2300 nie polecam 2300 kolektor peka przy termostacie i elektryka sie psuje szroty teraz kupilem sobie mercedesa 124 i mam spokuj z awaryjnoscia

#10 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 15:26

niestety parę miesięcy się pocieszyłem ale potem się zaczęło, silnik , zawieszenie, elektronika wszystko zaczęło się sypać. części trudno dostać koszty napraw duże. odradzam i jeszcze raz odradzam

#11 Guest_edi

Guest_edi
  • Goście

Napisano 26 listopad 2008 - 20:31

super fura

#12 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 14 luty 2009 - 20:10

fajne auto mam takiego jezdze i nie narzekam wcale.zrobilem nim 250000km i jezdze ale mam zamiar go sprzedac.zainteresowanych prosze o tel 663 723 101

#13 Guest_cobra-zg

Guest_cobra-zg
  • Goście

Napisano 26 luty 2009 - 22:28

mam to autko dwa lata zrobilem nim 50000 i wszystko OK pali ok 13 l lpg

#14 Guest_Marcel

Guest_Marcel
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 17:57

Mam go od 2 lat. Scorpiak jest jak harley. Nie dla wszystkich. cool furka, dobre wyposażenie za śmieszną kasę. Polecam!!! Nie jest więcej awaryjny niż mercedes okularnik z tego roku, a blacharkę to chyba ma nawet lepszą niż mercedesy 210-ki

#15 Guest_arekb66

Guest_arekb66
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 20:09

Mam go ok sześć lat super autko, byłem nim we Francji,Holandji,Niemczech no i wyprawy po kraju.Wygodne djablisko :)

#16 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2010 - 23:04

rocznik 95, kupiłem za śmieszne 3 tyś, odstawiłem na warsztat, gdzie zostawiłem ok 4 tyś i..... jestem zadowolony. co prawda powolny, ale komfort jazdy (zawieszenie, skórzana tapicerka, klima i cisza...) rekompensuje wszystko. blacharka ok, po małej polerce lakieru wygląda lepiej niż niejeden nowszy samochód, bagażnik jak na gabaryty mógłby być nieco większy, ale nie jest źle, z wyposażeniem może śmiało mierzyć się z dużo nowszymi pojazdami (mam wersję GHIA), a komfortem jazdy i ogólną trwałością przewyższa wiele produkowanych do tej pory "toczydełek" w zimie przydaje się podgrzewana przednia szyba, lusterka i fotele, latem pomaga elektryczny szyber dach i klima... na prawdę fajne autko, a, co do jego wyglądu : albo się je kocha albo nienawidzi :) ja należę do tych pierwszych. jeżeli chodzi o ceny części i robocizny : jest to klasa średnia wyższa (a więc "konkurent" A6, MB E, BMW 5 itd) więc ceny nie będą zawsze niskie, a i o części trzeba się starać w internecie, ale mimo wszystko auto naprawdę godne polecenia dla tych, którzy nie boją się wyróżniać na ulicy, potrzebują wygody i przestrzeni za niewielkie pieniądze nie rezygnując z przyjemności codziennych - scorpio to na prawdę nie tak drogi samochód w eksploatacji jak by się mogło wydawać. dla tych, którzy liczą się z kaszdym groszem na części, opłaty itd polecam... CC700. powiedzmy sobie szczerze... nie ma nic za darmo, po prostu coś za coś. każde auto w tym wieku wymaga dopieszczenia, kupując konkurenta Scorpio w podobnym wieku trzeba się liczyć ze znacznie wyższymi kosztgami utrzymania, więc nie narzekajmy na Forda :) tylko w polsce mówi się , że Ford g**no wort, ale patrząc z drugiej strony to nie każda morda pasuje do forda :). na całym świecie marka jest ceniona, tylko u nas przez głupie powiedzenie utarła się zupełnie niesłuszna opinia o Fordzie. Wg mnie lepiej bujać się 15-letnim scorpio "na full wypasie" i nie rujnować budżetu na naprawy, niż kupić "okazyjnie" gołego golfa 3 lub zdezelowanego passata tdi i dokładać na turbo, głowice itd całe tysiące zł, a szyby nadal otwierać korbką... pozdrawiam :)

#17 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 22:27

fura super , Tylko jeździć

#18 Guest_radek

Guest_radek
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 23:33

mam problem z kupnem przewodow do swiec do silnika 2.0 16v dohc.moze mi ktos pomoc bo w sklepie jest to nie do sciagniecia.aha rocznik 96 moze macie jakies adresy sklepow ktore tym sie zajmuja

#19 Guest_stanislaw

Guest_stanislaw
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 19:15

wskazowka-szybkosciomierza-obrucila-sie-w-prawo-do-oporu-i-tak-zostala-prosze-pomozcie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy