Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Ford: Probe - opinie kierowców

117 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Buster

Guest_Buster
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2004 - 20:30

WInger wkońcu konkretnie i na temat. Zapraszam na naszą stronę, a później się wypowiadajcie. I NIGDY złego słowa o Probaskach!!!

#22 Guest_chemik

Guest_chemik
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2004 - 16:40

dozo pali

#23 Guest_chemiczny allii

Guest_chemiczny allii
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2004 - 17:46

jaki zamiennik gazu do klimy ktos wie??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????.dzieki.

#24 Guest_monikaaaaaaaaaaaaaaa

Guest_monikaaaaaaaaaaaaaaa
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2004 - 21:19

NO! nie trza miec ferrarki, szewiego, jaga, czy lambo zeby na torze dobre kolka krencic... dobry, bo tani uzywaniec probe+trohe pieniendzy na tuning i umiejentnosc szperania w maszynie i sportowiec jak sie paczy... wienc trza byc TOTALNYM IDIOTOM zebu fordziontka nie lubic.... taaa.....WIENC NIEH MOC BENDZIE Z WAMI DA HEL

#25 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 04 październik 2004 - 23:31

Jest spoko ma kopyto ale szybko siada turbina. I cieknie podczas mycia przez uszczelki w drzwiach

#26 Guest_XXX

Guest_XXX
  • Goście

Napisano 13 listopad 2004 - 01:12

Witam mam pytanko jak jest cieply to zczyna szarpac i wzrastaja obroty na turrbinie ale turbina sie zalacza z gory dzieki za odpowiedz

#27 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2006 - 12:10

To jest naprwde dobry samochód. Może nie jest zbyt konfortowy ale nie oto w nim chodzi.Skóra,klima, elktryczne lusterka,szyby, szyberdach 16 calowe felgi i 163 km to dobre zestawienie.Niestety troche dożo pali,ale wybacza mu się to jego mocą.

#28 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 22 maj 2006 - 18:12

Autko kupiłem jakieś pół roku temu i jestem cholernie mocno z niego zadowolony i dumny!!!! oprócz wymiany przegubu nic niemuszęprzynim robić tylko lać i jechać.Jest to autko o którym nigdy chyba niepowiem złego zdania!!! Pozdrawiam Grzegorz ze Słupska!!!!!

#29 Guest_Szop

Guest_Szop
  • Goście

Napisano 25 maj 2006 - 17:44

mam pytanie gdzie znajduje sie kostka diagnostycznapozdro

#30 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2006 - 17:07

Mam taki pytanie czy w probe dwujkach jest regulowane zawieszenie (soft,normal,sport) jak w probe jedynkach, czy jest stale. I jaki model najlepiej wybrac, jedynke czy II. Prosze o odpowiedz na maila. Dziekuje

#31 Guest_L

Guest_L
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2006 - 23:19

zakochalem sie w tym samochodzie od pierwszej jazdy :> 220 km/h bez wiekszych oporow :> po co mi odrzutowiec mam probe ;> przyspieszenie to w nim kocham najbardziej

#32 Guest_młodi

Guest_młodi
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2006 - 01:49

świetny do tuningu choć pakiet spojlerów to bardzo duży koszt dlatego body lepiej wykonać samemu - co do auta to jest bardzo orginalne i chyba nigdy go niesprzedam - no chyba że spadnie mi z niega rx - 7

#33 Guest_Probulec

Guest_Probulec
  • Goście

Napisano 22 październik 2006 - 19:46

przez rok czasu za... tym autkiem niestety teraz pały go maja samochód do ostrej jazdy dla zdolnych kierowców bo ukł. kierowniczy i zawieszenie jest kapa za mało sportowe przez rok nie musiałem nic robić prócz wymiany klocków:) teraz szukam Proba II 2.5 GT bo uwielbiam "probulca" zobaczymy jak tym się smiga

#34 Guest_Mariano

Guest_Mariano
  • Goście

Napisano 21 listopad 2006 - 20:26

Ford Probe - Świetna fura! Śmigam nią od 0,5 roku, sprawuje się wspaniale, Wygląda bosko a jej 209 "kucyków" (jest po tuningu) daje niesamowitego kopa! Pozdrawiam wszystkich miłośników "Probulców"!

#35 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2006 - 21:05

bajka kto nie jezdzil niech sprobuje pieknie mroczy to jet to

#36 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2007 - 10:13

2.2 ma niezłego kopa tylko licznik mi nie odpowiada bo konczy sie na 90 milach a auto wyciąga conajmniej 130, jak wcisne do dechy wskazówka dubluje "0" ni i troche pali ale ogólnie jest super

#37 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2007 - 18:43

Auto super!kopa ma niesamowitego... zwłaszcza teraz gdy dodałem mu 15% mocy więcej... warto było... szkoda tylko że części trudno dostępne...

#38 Guest_Trasecom

Guest_Trasecom
  • Goście

Napisano 17 marzec 2007 - 01:24

W c*pe i na c*py :) . spoko tylko coś mi ostatnio Przegób pier.... Ale już zrobiony .

#39 Guest_eski

Guest_eski
  • Goście

Napisano 18 marzec 2007 - 20:30

Witam Mam zamiar kupic forda probe ale nie wiem jakiego i z jkim silnikiem proszę dordzcie

#40 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 31 marzec 2007 - 21:35

żadnej awarii od dwóch lat, pozatym piękny, srebrny i za to go kocham...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych