Skocz do zawartości

Fiat: Panda - opinie kierowców

87 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 27 luty 2006 - 12:25

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Fiat Panda.

#2 Guest_M@teusz

Guest_M@teusz
  • Goście

Napisano 07 marzec 2006 - 13:06

Kolejny model Fiata w którym jest mało miejsca!!!Bardzo brzydkie z zewnątrz i mało wygodne strasznie sztywne siedzenia ocena w skali od 1 do 10 to 3!!! Lepiej dołożyc i kupić peugeota 206 niz kupować takie auto!!!

#3 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2006 - 16:04

Bardzo dobry miejski samochód. Umiarkowane spalanie (5,5-7,2 l/100km)Mały ale dynamiczny silnik, bardzo ładnie zaprojektowane wnętrze samochodu a sylwetka z zewnątrz - to już rzecz gustu (mi się tak średnio podoba). Ogólnie ujmując mały z zewnątrz ale duży w środku. Ocena według mojej opini to -4

#4 Guest_drrragon

Guest_drrragon
  • Goście

Napisano 13 maj 2006 - 21:23

niedawno kupiłem fiata pande r.2004!!!!!!!i co ciekawe miła 30tys przebiegu i to nawet nie duzo dałem 17,5tys a po mie. przy wymianie opon zobaczyłem ze amory przednie padły prawy!!!!!!!a tak narzie to odpukac bo narazie nic sie jeszcze nie zepsólo!!!!!!a tak to spoko auto małe!!!!mało pali wysoko sie siedzi tylko ta marka mnie troche denerwóje Fiat!!!!!-troch za słabe mały bagaznik!!!!!!!!

#5 Guest_voytas

Guest_voytas
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2007 - 22:43

to świetne autko!!! niezawodne,ale b.małe.. dynamika? jak ktoś potrafi zmieniać biegi to może nie jednego wyciąc i to poza miastem nawet:p

#6 Guest_pandzioch

Guest_pandzioch
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2007 - 09:50

Czytam opinie i nie rozumiem. Piszecie, że auto małe. Bo ma być małe! Jak chciałem duże to kupiłem C5. Na mieście manewrowanie to buła z masłem, zwłaszcza w trybie CITY. Mam silnik 1,3 MultiJet. Jedziesż 120, wciskasz gaz a on zaczyna dość dynamicznie przyspieszać. Jechałem max. 160. Spalanie średnie u mnie wyższe niż producent podaje, a jeżdzę delikatnie (5,3 l/100). Auto ma prawie 3 lata i przejechane 39000km. Praktycznie żadych awarii oprócz odryglowującego się zamka klapy bagażnika w wilgotne dni (centralny zamek na pilota). Serwis długo szukał, nic nie znalazł. Można jeździc z otwartym zamkiem, bo klapa ciężka i w czasie jazdy się nie otworzy. Tylko w wilgotne dni to się dzieje - przy takiej pogodzie wsiadam do auta i zamykam centralnie wszytkie zamki naciskając klameczke kierowcy od wewnątrz. Poza tym to bardzo dobre, dynamiczne, miejskie! Auto (nie jest to limuzyna rodzinna).

#7 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 00:12

Mam pandę z 2005 roku.Do dziś bezawaryjna.Przebieg 76000.Dla mojej 3 osobowej rodziny super autko.W ruchu miejskim ideał,wszędzie się mieści.Zgadzam się w 100% z przedmówcą.120km dla pandy to całkiem przyzwoita prędkość pod warunkiem,że nie wieje.Miejsca sporo,ale mogłoby być szerzej.Spalanie mnie irytuje.Miało być 3,7 a spala średnio to małe smoczysko 5,5-6,5l/100km (bez butowania).W trasie nie schodzi poniżej 4,9l.Jeżeli spalanie nikogo nie przeraża to polecam.Autko SUPER!

#8 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 04 marzec 2008 - 22:01

Jeździ się ok po mieście, na trasie wyciągnąłem a raczej wydusiłem z niej 172km/h całkiem przyzwoicie przyspiesza ale trzaba ją cisnąć bo inaczej wielki muł. Spalanie przerażające- przy mocnym ciśnięciu 15na 100 gazu, trasa 9na 100.poprostu przerażające.

#9 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 15:57

To auto to gowno. Polecam audi, bmw, czy merca.

#10 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2009 - 20:34

Autko super pali 5 l benzyny lub 6 l lpg na 100km. Jak małe to kupcie sobie ciężarówkę.Wady- niska jakość przednich amortyzatorów ale już są inne produkowane i pewnie będzie bez problemu. Korozja miski olejowej ale po 100 km ,wydech profilatktycznie wymieniłem po 100 km. Jeżdżę 6 lat Autko godne polecenia A poza tym nic nie jest wieczne nawet auta. Fiatami jeżdzę od 1976 r. Panda okazała się autem dla mnie najlepszym, podróżowanie , parkowanie, tankowaniei dobry komfort jazdy w tej klasie aut. Jak na te kilometry i wiek auta to chyba mało awarii.

#11 Guest_marcys

Guest_marcys
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 18:39

bmw merc audi z czym ty to mongole porownujesz to auto w miare rozsadne rodzinne,a te marki co wymieniles za kase ktora dasz na pande tp se kupiusz 20letnie merca bmw czy audi poskladane po nie wiadomo ilu wypadkach pomysl oczym ty mowisz idioto skonczony

#12 Guest_Mati

Guest_Mati
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 16:37

Małe, fajne i zgrabne. Idealne autko po mieście. Wszędzie się zmieści. Bagażik nieduży, idealny na zakupy.Ogólnie super !!!

#13 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2009 - 22:34

Mam Cinquecento 700 z 95r. oraz Pandę 1.1 z 08r. Gdy przesiadam się z "cieniasa" do Pandy jestem szczęśliwy, że ją kupiłem.

#14 Guest_Jorguś

Guest_Jorguś
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 22:48

Autko zwinne jednak to nie to.Pali jak smok,przy 115 uwaga na wiatr, załadować można tyle co do babskiej torebki. Awaria goni awarię ale to chyba taki egzemplarzSzukam kupca na to badziewie.

#15 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 01:08

Nie chcę posiadać...

#16 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 09:31

super pojazd i co najwazniejsze polskiej produkcji wiec kupujac go zmniejszamy bezrobocie a komu sie nie podoba to go na sybir zdrajce co kupuje zagraniczne graty !!!!!!!

#17 Guest_lukasz

Guest_lukasz
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 23:31

Niektórzy mogli by się zastanowić co piszą, audi mercedes bmw - co za debil porównuje te auta z małym miejskim samochodem. Przesiadłem się z 15 - letniego fiat punto 1.1 na pandę z 2004r i jestem zadowolony, znakomity do miasta, użytkuje go z moją narzeczoną i jesteśmy zachwyceni,mimo kiepskiej jakości materiałów nic nie trzeszczy ani skrzypi, siedzi się wysoko ale tak mi pasuje, na trasie 500km przy prędkościach ok. 140km/h (autostrada A4) spalił 6litrów na 100km, maksymalna prędkość 160km/h, do 120km/h jest ok a powyżej trzeba uważać bo to małe auto, po mieście dojazd do pracy 6km w jedną stronę pali ok 7litrów na 100km.

#18 Guest_Ewunia

Guest_Ewunia
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 22:10

akceptowalny pojazd,trafiony pojazd dla mamy z dzieckiem do dużego miasta. Prosze o polecenie doskonałego serwisu dla w/w modelu.

#19 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2009 - 19:35

pierdoły panowie piszecie ja swoją mam zrobione 321000 km tak to nie żart. Jestem przedstawicielem i km lecą a samochodu nie można porównywac do bmw czy mercedesa po to nie ta klasa. Co do awari to trochę słabe amortyzatory no i sprzęgło padło po 180 tytś. reszta to typowe części eksploatacyjne. No i jeszcze jedno od nowości gaz .Najbardziej mnie śmieszy jak widze ogłoszenia a tam przebieg 60 tyś. km takich aut jest na 10 gura jedno.Panowie kto kupuje auto do firmy i jeżdzi nim do kościoła.

#20 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 20:15

ale z niektórych cymbały mercedes,audi co porównywać takie samochody,panda nie pali tak dużo ja mam silnik 1.1 pali 6.7 l w mieście na 100km/h , kupisz takie bmw i bedzie paliło 20 l na 100km/h bmw jeżdżą tylko wieśniaki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych