Skocz do zawartości

Dodge: Ram - opinie kierowców

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 28 maj 2001 - 09:42

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Dodge Ram.

#2 Guest_Hardy

Guest_Hardy
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2001 - 00:15

Jezdzilem tym autem zarowno z silnikiem V-6 jak i V-8 obydwa auta byly nowe ale nie dostrzeglem zadnych plusow same problemy z tylnym mostem,paliwozernosc !!!!! skrzynia biegow ,hamulce po prostu wszystko ..tak ze odradzam zakup...mozna powiedziec amerykanski ZUK..

#3 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2002 - 21:53

Jest SUPER :)

#4 Guest_Archi

Guest_Archi
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2004 - 11:52

Miałem okazje go tylko oglądać,zarówno w nadwoziu najnowszym po2002r i starszym ponizej 2001.Dla mnie sam wygląd auta zachęca na maxa do zakupu,reszta staje sie niewazna a porównywanie go do żuk-a jest śmieszne.Czym jezdzisz na co dzień człowieku?

#5 Guest_bullitt

Guest_bullitt
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2004 - 22:13

swietne auto, rewelacyjne i wspaniale, naped 4X4 wyprowadza go niemal z kazdego terenu, a spalanie.. 18-20l gazu w miescie, na trasie potrafi zejsc do 12l, ale ten dzwiek, melodia cudna dla moich uszu, rasowe V8, prawie jak muscle cary z lat 60-70...

#6 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 02 listopad 2004 - 18:47

piękne auto, kiedys sobie na pewno kupie, 15-latka za 30tys zł :D cos wspanialego, gdybym mial wybierac miedzy SRT-10 a najnowszą S-klasą, bez zastanowienia bym brał Dodga. a porównanie do Żuka ? czlowieku, wez sie ludziom nie pokazuj...

#7 Guest_Faflik

Guest_Faflik
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2006 - 03:10

jezdze tym autkie mkrotko bo dwa miesiace a zdazylem zrobic 4 tys mil i ... jest po prostu rewelacja, a co do spalania ... lac i plakac. a klient od zuka niech sie na rolki przesiadzie ....

#8 Guest_jaro

Guest_jaro
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2006 - 14:36

to jest to terenowa ciężarówka do zadań specjalnych osobiście rwałem nim 8 letnie jabłonki niech koleś spróbuje to zrobić żukiem jak go wcześnoej nie rozerwie ha ha ha

#9 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 27 marzec 2007 - 03:40

ja mam dodga rama 1500 slt 5.7 hemi i nie mam z nim zadnych problemow troszke pali ale tp w koncu 5.7 litra

#10 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2007 - 01:10

Jest super,na gazie też nieźle i ekonomicznie, poza tym próbuję jeździć z camperem, świeżo sprowadzonym.Daje to nowe możliwości wykorzystania autka...

#11 Guest_pudzian

Guest_pudzian
  • Goście

Napisano 15 maj 2009 - 15:39

ja mam żuka i wyjeb*** nim w drzewo i też sie wyrwało ha ha :)

#12 Guest_rupi

Guest_rupi
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 17:46

mam okazję zamienić się corvette c6 na rama z dopłatą i chyba do tego pójdę

#13 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 23:16

chcę kupić rama 2004 r tył napęd , 5.7 hemi . podpowiedzcie jak się sprawuje a zwłaszcza ten napęd w zimie

#14 Guest_Dodge

Guest_Dodge
  • Goście

Napisano 28 luty 2003 - 03:09

Mam Dodge Ram Van z 1985r. przerobionego na salonke. Silnik 5.2V8 gaznik rewelacja - przebieg cholera wie ile razy sie przekrecil ale pewnie z 200.000mil i chodzi bez zarzutow. Prosta budowa silnika sprawia ze nie tylko spece od amerykanow moga tu cos podzialac - zakrecony jest tylko uklad podcisnieniowy i kontroli emisji spalin. Zawieszenie tez proste i trwale. Wnetrze - przestrzen prawie jak w willi - zamontowane salonkowe kapitanskie fotele z podlokietnikami z weluru sa strasznie wygodne. Mozna sie wyciagnac i drzemac. Z tylu kanapa rozkladana do spana i seksu;) We wnatrz oczywiscie klima, elektryczne szyby, wspomaganie, zaluzje, stoliki drewnianie, bajeranckie oswietlenie - tyle lampke i wlacznikow ze mozna sie pogubic jak w samolocie. A wyglad zewnetrzny to taki bajer ze sie ludzie patrza ze az sie glupio czlowiekowi robi :)

#15 Guest_turtle

Guest_turtle
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 09:27

Kawał samochodu!silnik brzmi jak bóg wojny. Mocniejsze wciśnięcie gazu i sąsiedzi wyglądają za okna, w poszukiwaniu chmur burzowych. To auto robi wrażenie. Każda dziewczyna się za nim ogląda, w moim przekonaniu auto bardziej interesująe na ulicy niż porsche 911, których są setki na polskich drogach. Auto ma 350 KM,ale masa ponad 3 tony powoduje, że ze sprint do setki trwa 9,8 sekundy. To i tak dobrze. Na trasie nie miałęm nigdy problemu by wyprzedzić szereg aut, wiec raczej tragedii nie ma. Spala jakies 18l/100km ale i 24 też weźmie. Gigantyczny moment obrotowy- 881Nm przy 1500Nm. Nie wiem jak, ale skrzynia to dzielnie wytrzymuje. Gorzej z wałem, mój był już regenerowany. Auto nie lubi gwałtownych przyspieszeń, bo siła jaką dysponuje jest ogromna i niszczy pozostałe jego części.

#16 Guest_Kylo

Guest_Kylo
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 20:11

Witam wszystkich :)
Mam pytanie ponieważ zastanawiam się nad kupnem własnie Dodge Ram i podoba mi się model 3500 np.5,9 Dizel .Ciekaw jestem jak się sprawują te maszynki i czy są bardzo awaryjne niż te aktualnie jeżdżące po Polskich drogach te niby terenówki :).nie interesuje mnie aż taki duży silnik wystarczył by 3 litrowy lub 3.5.a pytam o dizla ponieważ auta na gazie szybciej się psuja.
Czekam na opinie o różnych modelach i o rade.
Pozdrawiam :)

#17 Guest_Ram

Guest_Ram
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 22:27

Witam wszystkich użytkowników Ram-ów. Jestem posiadaczem tego pojazdu od niedawna i jestem w nim zakochany. Nie rozumiem wypowiedzi typu: "paliwożerny, źle się nim parkuje, nieekonomiczny...". Jeżeli ktoś kupuje amerykańską ciężarówkę z benzynowym 5,7 i oczekuje spalania dwulitrowego diesla, to tak jakby kupił hulajnogę i narzekał, że pada mu na głowę podczas deszczu.

Auto spala około 20 l/100km i to jest dobry wynik moim zdaniem. Poza tym jest wygodny, bezpieczny i ma to "coś".  Mnóstwo radości z jazdy.

#18 Guest_vato

Guest_vato
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:48

Mam nowego RAMa 1500 wersje REBEL z silnikiem 5.7, którego nowego zakupiłem w salonie samochodowym Edmark w Warszawie. Auto to nie boi się żadnych wyzwań. Przejedzie przez każdą przeszkodę. Auto jest spore więc bez problemu wejdzie tam cała wasza rodzina wraz z bagażami, ja domówiłem jeszcze zasłonę części bagażowej dzięki czemu mam zabezpieczone rzeczy na pace.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych