Skocz do zawartości

Dodge: Intrepid - opinie kierowców

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 28 maj 2001 - 09:39

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Dodge Interpid.

#2 Guest_europejczyk

Guest_europejczyk
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2001 - 07:29

sluchaj Marcin widze ze lubisz dolne polki amerykanskie.. Ford, Dodge widze ze nie stac cie na lepsze samochody Mercedes, BMW....pomysl o takich samochodach

#3 Guest_Adam z Katowic

Guest_Adam z Katowic
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2001 - 00:29

Informacja dla Europejczyka !Miałem już i BMW 540 , żona jeździ M 500 sec 1993 i powiem ci drogi kolego że i tak uważam iż INTREPIDem jeździ mi się najlepiej ale jeśli uważasz że BMW czy też Mekes to taki wspaniały wóz to się mylisz. Dobre wozy zaczynają sie od Jaguara wzwyż , a te o których tu mówimy to nic innego jak auta dla zwykłych ludzi.Druga sprawa ! niewiem czemu uważasz że Intrepid jest tanim samochodem mój wyszedł mnie ponad 130 tyś zł. więc jeśli nieznasz relacji cenowych to może się niewypowiadaj!!! Posiadam model 2000 3,5 l RT i popieram kolegę Marcina że Intrepid jest bardzo dobrym samochodem !!!!

#4 Guest_Taran

Guest_Taran
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2001 - 00:38

Jeśli Mercedes to taka dobra firma to czemu wykpił ją Chrystler!?!

#5 Guest_europejczyk

Guest_europejczyk
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2001 - 01:46

do Adama z KatowicSluchaj mozesz nie lubiec pewnych marek ale musisz pogodzic sie z tym ze moje ulubione marki sa bardzo dobre i zarazem bardzo drogie BMW540 zaczyna sie od 50tys$ (a o cenie Mercedesa klasy S nie rozmawiajmy) twoj Dodge kosztuje okolo 20 tys $ tak ze cena mowi wszystko...a sprawa co sie podoba a co mozna miec to kazdy wie najlepiej...))

#6 Guest_B.

Guest_B.
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2001 - 01:12

Do powyzszych opinii tylko pragne jedno sprostowac, ze wspomniany Jaguar to najwieksze chyba nieszczescie z luksusowych aut.Mialem nieszczescie uzytkowac w lease takie cudo pod tytulem S-Type i powiem wam, ze to gowno i szkoda dyskusji.Dwa lata temu mialem krotko XJR, oprocz tego, ze mial zdrowego kopa, to dziadostwo pod przykryciem ze skory i drewna.

#7 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2001 - 16:11

Powiem wam coś miałem przez rok Mercedesa S320 97r w dodatku bezwypadkowego jeździła się tym jak kutrem rybackim po przejechaniu 300km bolała mnie dupateraz mam 300M 3.5l i po prostu nie ma porównania Mercedes jest przereklamowany

#8 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 10 luty 2003 - 20:05

europejczyk a ja mam 300m+ za prawie 200 tys i to jest najlepsza fura bmw 5 sie chowa wiec nie glupot ze to sa samochody z nizszej polki bo posiadam tez mesia s klasy nowego za prawie 550 tys i wcale sie nim nie jezdzi lepiej tylko wiecej pali i nie ma lepszego kopa

#9 Guest_Potworski

Guest_Potworski
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2003 - 18:47

Wiecie co? Wygladacie jak banda dzieciaków. Jeden z drugim się licytuje ile dał kasy za samochód...he he, ale ubaw...

#10 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2003 - 16:15

popieram.mercedes jest przereklamowany i h*# z tym ze kosztuje 550 tys jak intrepidem jezdzi sie 2 razy lepiej.

#11 Guest_Oktagon

Guest_Oktagon
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2003 - 11:42

Obecnie posiadam Dodge"a Caravan"a s.e. z 1990r kosztował mnie bardzo mało po drobnych przeróbkach ma 274km posiada również automatyczną skrzynię, i wszystkie inne bajery łącznie z podgrzewanymi siedzeniami zapłaciłem za niego jedną dziesiątą tego co wy za mesie czy inne bety. jeździ nie to,że szybciej to jeszcze dużo wygodniej i się nie psuje. Prowadzę serwis bmw mercedesa i jaguara i wiem, że to straszny chłam jak to kolega określił obszyty skórą i obłożony drewnem

#12 Guest_tommy S

Guest_tommy S
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2003 - 22:39

cze marcin, mam wlasnie zamiar nabyc jakas fure amerykanska: intrepid, 300m lub concorde, nowszego rocznika, 2001 lub 2002, jak widze miales z nimi fuz dobre doswiadczenia.

#13 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2003 - 06:16

jezdze teraz intepidem 2001, jezdzi sie wspaniale, przede wszystkim jest to samochod full-size, bmw jest znacznie mniejszy i mniej wygodny, a co do awaryjnosci posylm do New York Timesa z 12 lipca-wg badan 20 tys samochodiow amerykanska srednia wypadla znacznie lepiej od niemieckich, przy czym bmw spawailo mniej problemow niz mercedes. Aha, Intrepid ES kosztuje nie 20tys a okolo 27tys.

#14 Guest_MARYCHA

Guest_MARYCHA
  • Goście

Napisano 06 listopad 2003 - 19:00

AMERYKANY GÓRĄ. MIAłEM STATUSA 4-LETNIEGO SUPER AUTO,ALE ZAPRAGNĄłEM MIEĆ GOLFA KUPIłEM NOWEGO I TERAZ NIE MOGĘ ODRZAłOWAĆ SWOJEJ DECYZJI TAKIJ POPIERDUłKI JUŻ DAWNO NIE WIDZIAłEM ALE SĄ DOBRE STRONY TEJ SYTUACJI JESTEM PEWIEN TERAZ NA PEWNO KUPIĘ INTREPIDA ZA 60-70TYS MOŻMA JEŻDZIĆ NAPRAWDĘ FAJNYM IDUŻYM AUTEM Z 2001R

#15 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2004 - 15:09

Moge kupic Interpida z 93 r. poj 3,3 za 17 tys. zl.. Doradzcie mi czy to dobry wybor. Gosc chce go wymienic na moja Celice, a ja sie waham. Nie wiem nic o tym aucie.

#16 Guest_a

Guest_a
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2004 - 16:13

Aneto możesz żałować, to auto jest awaryjne, celica jeśli młodsza jest lepsza

#17 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2004 - 20:41

Co wy wiecie o Intrepidzie?

#18 Guest_Skała

Guest_Skała
  • Goście

Napisano 06 październik 2004 - 21:55

Intrepid to samuchud za***isty sprawia wrażenie wiem bo sam go mam.Moj iest czarny i ma przyciemnine szyby. roczni 99. jest to najlepszy samochud jaki miałem a miałem Merca S500, Bmv540

#19 Guest_małolat

Guest_małolat
  • Goście

Napisano 27 luty 2006 - 10:59

jestem mechanikiem i ribilem ostatnio takie auto. awaryjnosc na najwyzszym poziomie. silnik przejechal 120 tys. km. i rozsypal sie rozrzad. samochod moze sie podobac ale czesci sa drogie a psuje sie jak polonez

#20 Guest_felix

Guest_felix
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2006 - 20:15

sluchaj zakichany mechaniku bo cie inaczej nazwac nie mozna skoro mowisz ze awaryjny to z ciebie wioskowy mechanior co sie tylko na maluchach zna wiec nie zabieraj glosu cwaniaczku ura bura w du..rarlala dziura . z pewnoscia sam wiecej juz narobiles szkod w autku uwazaj zebyc narzedzi "jak lekarze" w srodku nie zaszył.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych