Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Citroen: Xsara - opinie kierowców

95 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 14:18

witam kupiłem autko trzy dni temu było ok dzisiaj dostał muła nie chce jechać i jak go trochę przycisnę na np.2 czy 3 biegu nie schodzi z obrotów co to może być

#82 Guest_tukan

Guest_tukan
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 12:20

stłukłem lampę (prawy przód) i chciałem zapytać czy lampa od Xsary picasso z tego samego roku co moja xsara 2 pasuje do niej??? na zdjęciu są prawie identyczne. serdecznie dzięki za wszelkie info

#83 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 14:00

auto ok poza malymi drobiazgami typu nawiew zawieszajacy sie obrotomierz itp... pozatym polecam.

#84 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 00:11

Maja Xsara I z 2000r. to samochód jeszcze przed "liftem" - auto naprawdę godne polecenia, rewelacyjne spalanie na poziomie 5 l, jak tankuję do pełna przejeżdżam ponad 1000 km, wymieniłem rozrząd po zakupie, klocki, żarówkę. Jak na swoją klasę pojazd bardzo pojemny przewoziłem sprzęt RTV/AGD, dywany itp. W ciągu dwóch lat zrobiłem ponad 60 tyś. i praktycznie żadnych napraw nie dokonywałem. Może mi się trafił dobry model:)

#85 Guest_Remigliusz

Guest_Remigliusz
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 12:21

drogie tylne zawieszenie to największy mankament tego samochodu, poza tym jest swietne. dynamiczny silnik, nawet bardzo, do tego genialna praca zawieszenia, auto lubi być nadsterowne ale łatwo daje się kontrolować. można pobawić się wiec na parkingu i poćwiczyć kontrolowane poślizgi. mechanik mówił ze mam spore wycieki z silnika wiec pewnie trzeba bedzie to zrobić.trocę wkurza mnie rdza na tylnych nadkolach i klapie.

#86 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 00:03

Co myślicie na temat tego samochodu(Citroen Xsara break z silnikiem 1.6i)rok 1998. Napiszcie Mi na temat jego opinie i czy warto wstawiać gaz(LPG) do tego auta.

#87 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 00:05

odpowiedź na to pytanie wyślijcie mi na emejla patryksurell@gmail.com

#88 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 00:09

Co myślicie na temat tego samochodu(Citroen Xsara break z silnikiem 1.6i)rok 1998. Napiszcie Mi na temat jego opinie i czy warto wstawiać gaz(LPG) do tego auta.
Odpowiedź Mile widziana na meilu patryksurell@gmail.com
Z góry dziękuje.

#89 Guest_x2

Guest_x2
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 15:37

gdyby tak było to nikt nie kupowałby ferrari,fiatów,fordów,folkswagenów.

#90 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 15:53

Gdyby tak było że nie kupuje się aut na F jak piszą niektórzy to nikt nie kupowałby ferrari,fiatów,fordów,folkswagenów.
A Citroen to przecież na 'C'

#91 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 18:20

jakkki jest patent na sciagniecie deski rozdzielczej bo chce sie dostac do nagrzewnicy

#92 Guest_damian

Guest_damian
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 14:26

witam!
chce sobie kupić Citroën Xsara 2.0 HDI z 2002-3r i zastanawiam sie czy lepszy jest 90 czy 110 KM (to bedzie moj pierwszy samochód) doradźcie czy warto ten samochód brać

#93 Guest_KONIUU

Guest_KONIUU
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 19:22

jak citroen to musisz pamiętać, że w końcu dopadnie Cię regeneracja tylnej belki, bo auto siada smile.png ja Ci radzę brać jak na pierwszy. A jak bedziesz regenerował tylną belkę to najlepiej robią w  tym warsztacie - peugeot-citroen.com/ a tak to polecam bardzo smile.png

#94 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 10:06

Mam pytanie mam zamiar kupić Citroena Xsarę 2.0 hdi 90KM czy warto i na co zwrucić uwagę

#95 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 23:06

Mam pytanie mam zamiar kupić Citroena Xsarę 2.0 hdi 90KM czy warto i na co zwrucić uwagę

Właśnie kupiłem takiego od Helmuta w wersji exclusive, :)
Jestem z niego bardzo zadowolony. Spalanie mieszane na poziomie 5,25l/100km przy braku przejmowania się oszczędną jazdą. Zasięg 1000km przy pełnym baku, to standard. Przy ciągłej jeździe 180-195 km/h po autostradzie (szybciej niż oficjalna maksymalna) spalanie wyszło mi dokładnie 9 l/100 km.
Bosko wchodzi w zakręty. Bezproblemowo mogę zmieniać pasy w ciasnym łuku mając 100km/h na liczniku i mijam inne samochody jak rowery. Przy oszczędnym rozpędzaniu się i zmianie kolejnych biegów przy 2000 obr./min samochód i tak jest po chwili o 100-200 m przed wszystkimi innymi. Przy przyspieszaniu nieoszczędnym ciężką znaleźć inny samochód, który dotrzyma kroku - tylko najnowsze z wysokimi mocami, pozostałe są tylko wspomnieniem w postaci wspomnień świateł mijania gdzieś daleko z tyłu. Przez zmierzoną prędkość maksymalną muszę kupić opony homologowane dla 210 km/h, ale i tak warto.

#96 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 390 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 11:46

A wymieniał ktoś z Was tylną belkę w Citroenie Xsara? Z usług jakich firm korzystaliście? Znacie ich - 

http://tylnabelka.co...-citroen-xsara/? Z tego co porównuje ceny to mają atrakcyjne. A Wy jak uważacie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy