Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Citroen: Saxo - opinie kierowców

85 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 12:14

Auto mam od 3 miesięcy przebieg 202000 od razu załorzyłem gaz instalacja kosztowała mnie tylko 1300 zł. Jak narazie jestem zadowolony spala mi 7-8 litrów gazu w cyklu miesznaym. Jedna wada to blacharka (podłoga jest do roboty). Dużą zaletą jest szybkie łapanie temperatury po 2 min pracy silnika z kratek leci ciepłe powietrze ;).

#82 Guest_kociokwik101

Guest_kociokwik101
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 20:18

Witam,
ja niestety wstrzymam się od wydawania opini, ponieważ nie zdąrzyłam autka na tyle przetestowć ażeby móc napisć cokolwiek konkretnego. Mogłabym nawet powiedzieć, że narazie jestem zawiedziona, ponieważ po miesiącu od zakupu padła mi elektryka, tzn. komputer. I dlatego pozwoliłam sobie napisać na tym forum z pytaniem i prośba: czy ktoś posiada, lub wie gdzie można nabyć używany (le w 100% sprawny) komputer do Citroena Saxo 1.2 KAT, rocznik 1996? Elektromechanik mówi, że na tym zniszczonym są zdarte wszelkie oznaczenia i że w związku z tytm tak długo szuka komputera "zastępczego".
Dlatego gdyby ktoś mógł mi podpowiedzieć jak i gdzie szukać komputera ażeby był kompatybilny z moim autkiem, lub gdyby mi polecił jakiś "godny" zastępczy komputer to by łabym bardzo wdzięczna.
Z góry dziękuję za pomoc! :)

Pozdrawiam!

#83 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:09

Witam,
ja niestety wstrzymam się od wydawania opini, ponieważ nie zdąrzyłam autka na tyle przetestowć ażeby móc napisć cokolwiek konkretnego. Mogłabym nawet powiedzieć, że narazie jestem zawiedziona, ponieważ po miesiącu od zakupu padła mi elektryka, tzn. komputer. I dlatego pozwoliłam sobie napisać na tym forum z pytaniem i prośba: czy ktoś posiada, lub wie gdzie można nabyć używany (le w 100% sprawny) komputer do Citroena Saxo 1.2 KAT, rocznik 1996? Elektromechanik mówi, że na tym zniszczonym są zdarte wszelkie oznaczenia i że w związku z tytm tak długo szuka komputera "zastępczego".
Dlatego gdyby ktoś mógł mi podpowiedzieć jak i gdzie szukać komputera ażeby był kompatybilny z moim autkiem, lub gdyby mi polecił jakiś "godny" zastępczy komputer to by łabym bardzo wdzięczna.
Z góry dziękuję za pomoc! :)

Pozdrawiam!

Oczywiście mam na myśli Citroena Saxo 1.4 KAT. W powyższym poście nastąpiła niewielka pomyłka. ;)

Pozdrawiam i oczekuję na odp. :)

#84 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 15:24

witam:)
mam pytanie a zarazem prośbę do forumowiczów i miłośników citroena saxo:
samochodzik na wolnych obrotach i przy zimnym silniku gaśnie, wymieniłem już świece i przewody, silniczek krokowy wyczyściłem, a mimo to gaśnie:( ma ktoś radę dla mnie?

#85 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 14:12

Posiadam Citroen saxo 1.4 automat od nie całych 2 lat, 2właś. ma przejechane 176024 km. Rok temu regenerowana była tylna oś, koszt nie cała 900 zł. spalanie nie mierzyłem. Wożę nim prawie wszystko( paszę, paliwo do Ciągników, produkty rolne ). Co więcej mogę o nim powiedzieć hmm, Polecam go nadaje się jako pierwszy samochód

#86 Guest_Tros

Guest_Tros
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 19:17

Ja mam saxo 1,4 w manualu, jedyne co robiłem to też była regeneracja tylnej belki w peugeot-citroen.com zrobili szybko i dobrze, polecam wink.png więcej nic nie dorzucałem biggrin.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych