Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Citroen: C4 Picasso - opinie kierowców

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 13:43

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Citroena C4 Picasso.

#2 Guest_gutler

Guest_gutler
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:18

Kosmiczny pojazd moje dzieciaki uwielbiają podróż tym autem. W środku wygląda tak nowocześnie, że skojarzenia ze statkiem kosmicznym nie są niczym dziwnym. Wysoki komfort jazdy, za sprawą m.in. oddzielnych foteli, pokrytych bardzo miękkim welurem, świetnym wyciszeniem kabiny pasażerskiej, dużą ilością miejsca na nogi i głowy podróżnych…no po prostu luksus. A do tego klimatyzacja automatyczna, dozownik perfum i zaawansowany komputer pokładowy. Wszystko byłoby idealne dybby nie problemowy sinik 1.6hdi, który nie nadaje się do miasta. Filtr FAP dwukrotnie się zapchał i przy drugiej próbie jego odetkania w ASO trzeba było go wymienic na nowy za 5 000zł. Sporo. Ale tak to jest ok

#3 Guest_lokispeed1

Guest_lokispeed1
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 15:43

fakt auto piekne ale wylacznie dla ludzi z duuuuza kasa, i mnostwem czasu( potrzebny na odwiedziny u mechanikow). Kupilem 4-latka z przebiegiem 71 000km, u dealera, ksiazka serwisowa , auto w nienagannym stanie. Pierwszy raz w zyciu poczulem sympatie do auta, jest niesamowite ale.. juz po kilku tyg. poszly lusterka wsteczne a potem regularnie co kilka tygodni - klamka do bagaznika, zawor egr, przeciek oleju, poduszki powietrzne od zawieszenia, mechanizm podnoszenia szyby ze strony pasazera,wentylator od klimatyzacji, kompresor, roleta przeciwsloneczna. W tym momencie mam go dosc a ta marka juz dla mnie nie istnieje. Nie mozna na niej polegac, kazdy poranek gdy jade do pracy dostarcza mi zbednych emocji. W tej chwili auto kosztowalo mnie prawie 10 000 zl,(naprawiane w serwisie citroen) na przestszeni 1,5 roku.
Odradzam zdecydowanie !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych