Skocz do zawartości

Chrysler: Stratus/Cirus - opinie kierowców

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Mira

Guest_Mira
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2009 - 13:13

posiadam to auto rok i jestem super zadowolony ma pare wad ale sa do naprawy za niewielka cene a pozatym to siadac i cieszyc sie widokiem przy odkrytym dachu pozdrawiam.

#22 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 12:44

Naprawda fajna fura i super konfort.I jak narazie dla mnie bezawaryjne auto

#23 Guest_rafael

Guest_rafael
  • Goście

Napisano 01 marzec 2009 - 22:03

Mam to autko od kwietnia zeszlego roku , zero problemu pol od pierwszego kopa ,leje benzynke i to wszystko , super osiagi , dobrzesie prowadzi , kupujac mial 151.000km teraz ma 183.000 km wymienilem tylko oleje i plyny napewno nim jeszcze troche pojezdze , czesto jezdze w trasy poli w trasie okolo 7l / 100 a w miescie 9 litrow, polecam niezdecydowanym warto !

#24 Guest_lucek

Guest_lucek
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 19:28

witam wahałem sie z kupnem mojego stratusika pare lat ale bo bałem sie ze drogie czesci itd. g...o prawda fakt jest taki ze przejechalem nim 50tyś km i zero awari oleje i plyny tylko naprawde polecam auto bezawaryjne!! :)

#25 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:12

jestem bardzo zadowolony z tym silnikiem super jezdzi skrzynia automat plus triptonik.Tempomat super sprawa.dodatkowo jasne skory elektrycznie regulowane i podgrzewane siedzenia.zawieszenie wielo wachaczowe = konfort .Wspaniałe audio jak na serie zmieniarka piec itp.za ta cene fantastyczne auto .jezdze i jestem zadowolony .

#26 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2009 - 19:54

Kupiłem go ponad pół roku temu i mam problem za każdym razem panewki się obracają chyba zostało mi tylko wymiana silnika co radzićie

#27 Guest_Modry

Guest_Modry
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 21:34

Hej e j**ane myślicie że jesteście tacy znawcy a naprawdę główno wiecie macie szajs a nie samochód i tyle wam powiem gejusy

#28 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 14:57

Kupiłem Stratusa tydzień temu i naprawde jestem bardzo zadowolony.. za tą cene jest naprawde luksusowe. Super sie prowadzi cichutko i oszczednie. Minusy tego auta to słaby skręt i skrzynia biegów . Długa 1 i za któtka 2. Po za tym w moim przy wrzucaniu biegow na wysokich obrotach słychac zgrzyty. Ale jak czytałem nie spotkałem sie z tym pierwszy. A niby niema zadnej usterki. Pozdrawiam

#29 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2009 - 21:53

jestem drugim wlascicielem przelecial juz 207 tyś. i super chodzi Fajna furka. poszukuje instrukcji po polsku czy mogły mi ktos podesłac na @ .

#30 Guest_ANDRZEJ

Guest_ANDRZEJ
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 12:01

zgadzam sie ze slaby skrent i skrzynia za dlugie biegi ma to fakt ale lipa jest tez akumulator w nadkolu raz ze nietypowy a dwa ze niewiem czy mam takiego szukac czy przerobic na noirmalne klemy

#31 Guest_TOMI

Guest_TOMI
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 08:20

MAM ZAKODOWANE RADIO GDZIE JE ODKODOWAĆ

#32 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:17

zakupie maske na przod oraz blotniki boczne oraz szyba przednia pisac

#33 Guest_Leo

Guest_Leo
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 17:22

mialem pierwszego 3 lata temu,przesiadlem sie na 300M.po roku wröcilem znow do stratusa.jest lepiej przygotowany na EU rynek.jest trwalszy.

#34 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 20:18

Może ktoś wie co to za czort?Dopóki silnik się nie rozgrzeje to gaśnie przy hamowaniu,momentalnie spadają obroty.Jak ciepły to już jest lepiej,chociaż czasami potrafi zgasnąć.Ma wtedy jakieś niestabilne obroty.

#35 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 18:31

mam to samo co kolega wyzej gasnie mi jak jest na biegu i wcisne sprzegło nie zawsze ale dzieje sie tak coraz czesciej sproboj wymienic filtr paliwa albo pompke w zbiorniku powinno pomoc :)

#36 Guest_mirekehc

Guest_mirekehc
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 18:30

Koledzy macie zapchany zaworek między serwem a komorą podciśnienia - prawdopodobnie umiejscowiony jest na wężu przed serwem - wystarczy go wyczyścić i będzie ok -- a tak po atym to fajna fura i super komfort.........

#37 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 00:52

u mnie akurat nie przestał działać prędkościmież przez co komputer nie widział predkości i samochod gasł i przy tym pompka paliwa nie dawała wystarczającej ilości paliwa. Wymieniłem czujnik prędkości skrzyni biegów i juz wszystko jest ok

#38 Guest_Lukas

Guest_Lukas
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 17:04

nie polecam mam go juz 3 rok przebieg przy kupnie 200 tyś, i tylko dokładam, zepsuło sie w nim prawie wszystko co było mozliwe nawet wskazniki padły, czesci zamienne typu piasty wymieniłem wszystkie 4 szt. po 430 zł za szt. po 10.000 km były do wymiany, przejechałem 70 tyś.km. tym autem, po wjechaniu w wieksza kałuze silnik przestał działac, i nie mozna go uruchomic, mechanicy nie chca przy tej marce robic, zdecydowanie Nie polecam!!! kasa wyrzucona w błoto.

#39 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 13:21

szukam zawiasów do maski jak ktos ma to prosze o kontakt 691-066365

#40 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 12:04

Bardzo proszę o radę: jak wymienić żarówki z przodu stratusa w wersji amerykańskiej?Z góry dziękuję za pomoc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych