Skocz do zawartości

Chrysler: Stratus/Cirus - opinie kierowców

64 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2002 - 12:42

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat modeli Chrysler Stratus i Cirus.

#2 Guest_Rolling stone

Guest_Rolling stone
  • Goście

Napisano 22 maj 2002 - 00:40

Auto komfortowe jednak brak w nim elementów typowych dla tej klasy samochodów np skórzanej kierownicy i galki zmiany biegów po 40000 tys trzeszczy mocowanie poduszki powietrzenej samochód jednak jest ok najlepsze jest to poczucie pewnego prestiżu tym autkiem trzeba sie poprostu toczyc na wolnych obrotach dzwiek silnika to muzyka wspaniala areodynamika jak przy setce wlaczy sie luz to mozna sie na nim toczyc jeszcze przez nastepne 1.5 km samochod bardzo wolno traci predkosc miekki amerykanskie zawieszenie dobrze spisuje sie na polskich drogach

#3 Guest_scheriff

Guest_scheriff
  • Goście

Napisano 12 marzec 2003 - 03:11

czy ktos moze mi powiedziec czy warto kupic ten wozek on tak za***iscie chodzi 2.5l

#4 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2006 - 18:13

Mam Stratusa z 95r -kupilem go w zeszlym roku, jest w idealnym stanie nic sie z nim nie dzieje , polecam silnik 2,5 V6 jest dos dynamiczny, nawet z automatem. Poza paroma defektami konstrukcyjnymi typowymi dla chryslera jest to bardzo dobry samochód. Polecam

#5 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2007 - 13:55

Cos na temat stratusaSamochod napewno przykowa wzrok, psuje sie jak kazdy inny (sprzedaje czesci do stratusow neonow i innychy chryslero-podobnych dodge cirrus od 4lat)auto jest bardzo tanie jesli chodzi o wskaznik cena/zysk cena/jakosc nie oznacza to drogich cen czesci, czy tez wadliwosci ukladuw.Na tak niska cena ma wplyw jeden bardzo wazne czynniki strach i podniecenie-kto kupuje nieznane, za wieksza czesc swoich oszczednosci, nikt.to strach zdecyduje, ze go nie kupisznikt Ci tez go nie polecal, bo nikt z twoich znajomych go nie ma !czlowiek podswiadomie kupuje taki pojazd ktory mu sie wydaje dobry, bezpieczny. Tak naprawde kupuje ten o ktorym najwiecej slyszal dobrego.-odkad jezdze stratusem ( 3 z kolei) slyszlem od liklu osob, ze sami nosili sie z zamiarem zakupu stratusaco uslyszalem, dlaczego nie kupili ? "piekny amerykaniec, pewnie czesci drogie psuje sie i w ogule jest z innego kontynentu", " nie wiem nic na temat tego auta, wyglada super jak by byl z 2000r zadbany, dobrze mi sie nim jechalo, ale gdzie ja go bede serwisowal jak cos sie zepsuje??"Odpowiedz jest jast prosta chrysler stratus jest to wersja zaprojektowana z mysla o europie, tak samo jak voyager i neon produkowany w austrii.99% dobrych mechanikow sobie z nim poradzi, 99% dobrych diagnostow tez :)

#6 Guest_WALDEK

Guest_WALDEK
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2007 - 05:03

Auto super i można pogonić tylko skręt trochę słaby i coś automat szwankuje- blokuje się na pierwszym biegu i nie przerzuca wyżej!???..może ktoś mi poradzi co z tym zrobić..? Dziękuję i pozdrawiam fascynatów aut z USA

#7 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2007 - 18:09

Posiadam to autko 3 lata i powiem tak -lepszego auta nie miałem -a miałem ich parę .Pełen luksus za niską cenę....Pozdrawiam Arek

#8 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2007 - 18:13

Mam jeszcze pytanko -poszukuję foteli oraz boczków w kolorze jasnej beżowej skóry -moze ma ktoś na sprzedaż.Pozdrawiam Arek

#9 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 19 marzec 2008 - 20:37

stratusa kupiłem dwa lata temu przyjechałem nim z Niemiec ,jest to rocznik 96"jak go kupowałem to to w skrzyni biegów (manual) słychać było rzężenie zwłaszcza przy dodaniu gazu ,domyśliłem się że powodem tego są łożyska w skrzyni.Do dzsiaj na tej skrzyni zrobiłem 15000 km i nadal chodzi.Super auto i ma fajny wygląd a do tego bogate wyposażenie seryjne.Polecam.Dodam że silnik 2.0 jst trochę za słaby ,trzeba go kręcić na wyższaych obrotach.Spalanie ,różnie ,jak jechałem z Niemiec to w trasie wyszło ok.6,8 litra! W mieście ok10-11 litrów.Naprawde warto go kupić!

#10 Guest_Kl;audiusz

Guest_Kl;audiusz
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 17:52

Mam takie auto i jest naprawdę super.Sprawdza się na naszych drogach.Zużycie paliwa na trasie 7.2 litra na 100 km.W mieście 11.5 litra.Silnik trochę za slaby ale coś kosztem czegoś.Bezawaryjny i części podstawowe jak tarcze klocki itp za rozsądną cenę .Polecam

#11 Guest_ARTUR

Guest_ARTUR
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 17:29

LIPA. Przy przebiegu 130 tyś. urwał się korbowód który zrobił dziure w bloku silnika

#12 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 04 październik 2008 - 18:24

dopiero opznaje to auto po myciu silnika chodzil dobrze ale po 3 dniach nagle zaczal palic jakby nie na eszystkie gary ciezko sie dostac i cos zobaczyc przez gorny kolektor moze ktos wie co sie dzieje i jak to naprawic

#13 Guest_marynarz

Guest_marynarz
  • Goście

Napisano 13 październik 2008 - 14:11

Super samochód! Trochę sportowy i trochę jak limuzyna. Trudno na naszym rynku znaleźć tak "wypasiona" i orginalna bryczkę za tak niewielką cenę.

#14 Guest_Michał USA

Guest_Michał USA
  • Goście

Napisano 14 październik 2008 - 11:52

autko mam od roku,przejechałe juz 2400tys;poza małymi naprawami no i jak w kazdym samochodzie oleje itp,pełen wypasik...przy tak duzej gablocie ma naprawde odejscie..polecam,polecam...

#15 Guest_sebastian

Guest_sebastian
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2008 - 21:17

mam maly problem na liczniku wyskakuje napis IoWASH i nie wiem co to oznacza czy może ktoś mi pomoże pozdrawiam

#16 Guest_Lans66-400

Guest_Lans66-400
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 13:10

dolej plyn do spryskiwaczy:)

#17 Guest_Reaver

Guest_Reaver
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2009 - 19:24

Witam kupiłem stratusa 2,5 lx 95 rok.mam strasznie twardy pedał chamulca i w czasie jazdy potrafi zgasnąć,moze ma jakies odciecie zapłonu.Czy ktos mógłby mi doradzic co to może byc

#18 Guest_Rysiek

Guest_Rysiek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 19:45

Czy może ktoś mi powiedzieć jaki olej olej przychodzi do skrzyni biegów? Ogólnie bardzo fajny samochód. jeżdzę nim od roku i to auto ma swój styl.

#19 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2009 - 17:20

ja z kolei nie polecam...psuł sie od samego poczatku..kazda naprawa to boskie dla mechanika(zły dostep do wielu podzespołów)na szczescie pozbyłem sie go...chodź samochód posiada dusze...mam sentyment do tej fury;)

#20 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2009 - 17:23

miało byc skaranie boskie...;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy