Skocz do zawartości

Chrysler: Neon - opinie kierowców

184 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_DRAGON-WR

Guest_DRAGON-WR
  • Goście

Napisano 29 październik 2007 - 13:01

WITSM. MAM NEONA 96 ROK. JEST TAKI PROBLEM ŻE WĘZE CHŁODZENIA SĄ MIĘKKIE I COFA PŁYN DO ZBIORNICZKA. USZCZELKA GŁOWICY ZROBIONA. CZY TO MOŻE BYĆ POMPA WODY(KTOŚ MI MÓWIŁ ŻE TO BÓL NEONA)

#42 Guest_ANDU

Guest_ANDU
  • Goście

Napisano 11 listopad 2007 - 10:10

wymień korek wlewu 100% żE POMOżE

#43 Guest_Krzychas

Guest_Krzychas
  • Goście

Napisano 15 listopad 2007 - 16:47

Witam, niedawno nabylem neonika z 2000 roku, autko bardzo ladne wygodne, tylko dosc glosne w srodku. Auto sprawuje sie niezle tylko mam maly problem, po odpaleniu go, gdy chodzi jeszcze na zimnym silniku nie ma zabardzo ochoty zwiekszyc mi biegu na 2, robi to dopiero przy 4, 5 tys obrotow co jest nie wskazane dla zimnego silnika, pojezdzi chwilke i wszystko sie normuje. dlaczego tak sie dzieje. Podobno moze to byc niedobor oleju w skrzyni (sprawdzalem i wydaje sie byc ok)?? czy moze jeszcze cos innego??

#44 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 23:25

mam ten samochód od 2 lat i powiem szczerze że za taką cene genialne autko ma pare wad np. predkościomierz:-/ i ale nie robie tego bo kilometraż ten sam :-) wolno się rozpędza przy większych prędkościach tazn idzie jak burza ale dopiero po osiągnięciu głosności rakiety denerwuje mnie że tylnia szyba opuszcza się mniej więcej o 10 cm a nie do końca ale jestem pełen podziwu że za taką cene mozna zdobyć naprawde fajne autko a jeśli chodzi o części to nie ma kłopotu( zalezy co się stanie) bo na allegro jest sporo częsci po normalnych cenach w sumie psują sie drobnostki mało istotne przy odrobinie chęci samemu mozna naprawić mam manuala i jest to super uczucie gdy na swiatłach stoi jakis golf i daje gazu nagle zielone i zostaje w tyle dlatego za taką cene polecam ten samochód bo jest na prawde fajny

#45 Guest_Olcia

Guest_Olcia
  • Goście

Napisano 24 listopad 2007 - 19:43

poszukuję włącznika swiateł do chryslera neona 95.Jeśli ktoś ma do sprzedania lub wie gdzie taki dostać, prosze o info ;-) pozdrawiam

#46 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 28 listopad 2007 - 00:57

Super auto!!!Mam problem ponieważ nie mogę się dowiedzieć jaki olej wlać do skrzyni biegów (5 gears-manual). Wolał bym nie wlewać Mopar-a

#47 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2007 - 17:16

mam tą samą skrzynie ale ja nie zmieniałem oleju bo po co jak jest wszystko ok to po co ruszać a jesli już trzeba to raczej pytanie do mechanika a czemu nie chcesz wlewac tamtego oleju??

#48 Guest_dagmara

Guest_dagmara
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2007 - 00:00

Mam do sprzedania Neona 2000 r ,2l,skrzynia manualna ,zarejestrowany,wymieniłam rozrząd, IGŁA! niezawodny.Rozstaje się z nim z ciężkim sercem...Warszawa 501764048 cena 16 do negocjacji

#49 Guest_jojo

Guest_jojo
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 23:07

Jest to super autko mala limuzynka z zacieciem sportowym.Jestem z niego zadowolony.

#50 Guest_Lisek

Guest_Lisek
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 17:27

Do NEON2 "Przeraża tylko amerykańska myœl techniczna-np plastikowe króćce wody na bloku silnika- tandeta az strach"Ciulu w bmw i mercach tez takie rozwiazanie...wiem bo mi pek taki

#51 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 22:23

Mam neona i problem z obrotami silnika. Objawami sa wysokie badz niskie obroty silnika - komputer twierdzi, ze uszkodzone pierwsze zasilanie. Wymienilem cewke i dalej to samo. Ma ktos podobny problem lub pojecie co zrobic (kable sprawdzone, katalizator wyciety, sonda Lambda sprawdzona, swiece wymienione). Czekam na podpowiedzi. Dzieki z gory.

#52 Guest_dorota

Guest_dorota
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 21:32

super autko pali w miescie ok 10L kto twierdzi ze wiecej niech nauczy sie ekonomicznej jazdy

#53 Guest_MATEUSZ

Guest_MATEUSZ
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 20:55

super bryka bmw320i niema szans na swiatlach takze calibra golf III czytaja moja rejestracje z tylu:)teraz stoi w warsztacie pasek rozrzadu dla pewnosc robie koszt topaska to 120zl zl a pompa wody tylko 175zl wiec tanio:) jesli ktos uwaza inaczej nie smiga pospolitymi furami bleMOZE JAKIES FORUM CHRYSLERA ZALOZYMY CO????????????????POZDO DLA NEONOWICZOW:)

#54 Guest_MATEUSZ

Guest_MATEUSZ
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 21:00

wszystkie czesci dostepne na allegro duzo aut jest na czesci:)mam tylko jeden problem nie mozemy sciagnac kola pasowego os silnika ani drgnie uzywalem sciagaczy grzalismy nic nie mozemy zdjac :( pomocy jesli ktos wie niech da znacdzieki nara

#55 Guest_MATEUSZ

Guest_MATEUSZ
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 20:55

super bryka bmw320i niema szans na swiatlach takze calibra golf III czytaja moja rejestracje z tylu:)teraz stoi w warsztacie pasek rozrzadu dla pewnosc robie koszt topaska to 120zl zl a pompa wody tylko 175zl wiec tanio:) jesli ktos uwaza inaczej nie smiga pospolitymi furami bleMOZE JAKIES FORUM CHRYSLERA ZALOZYMY CO????????????????POZDO DLA NEONOWICZOW:)

#56 Guest_MATEUSZ

Guest_MATEUSZ
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 21:21

"Mam neona i problem z obrotami silnika. Objawami sa wysokie badz niskie obroty silnika - komputer twierdzi, ze uszkodzone pierwsze zasilanie. Wymienilem cewke i dalej to samo"to bedzie jedna z dwochrzeczy pompa wody za male cisnienie daje lub termostat bynajmniej u mnie bylo to drugie silnik nie mial dobrej temperatury i obroty skakaly:) cena 45zl ....sam wymienilem

#57 Guest_kondzio

Guest_kondzio
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 14:00

chcem zakupic taki pojazd tylko z manualem moze ktos powie jaki silnik wybrac sohc czy dohc i czym sie roznia dziaki pozdro ?

#58 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 19:02

z tego co wiem chrysler SOHC jest silnikiem silniejszym ma 133KM a DOHC jest slabsza jednastka i ma 115KM:) jesli chcialbyc kupic neona to tak sie sklada ze ja sprzedaje bo wyjezdzam do UK wiec go nie bede potrzebowal jesli jestes zainteresowany daj znac

#59 Guest_xxflasia

Guest_xxflasia
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2008 - 03:31

mam zamiar kupić neonka ale troche się obawiam ponieważ słyszałem że do 97 miały wade"uszczela pod gLowica"co ok 10,000KM. Jaka prawda?jak coś to jaki koszt?

#60 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2008 - 13:49

z ta wada glowicy to chyba mitmoj ma 197 tys.km i nic sie nie dziala i stary wlasciciel mowil ze tez wszystko okbylo wiec to plotka moim zdaniem ps. JA MAM NEONKA NA SPRZEDAŻ JAKBY CO:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych