Skocz do zawartości

Chrysler: Neon - opinie kierowców

184 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_MAD

Guest_MAD
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2007 - 16:54

PROSZE WSZYSTKIE OSOBY KTORE MAJA NA SPRZEDAZ SILNIK DO NEONA 2.O 16V O KONTAKT POD NR. 602373182

#22 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 06 luty 2007 - 00:02

samochód ogólnie ok bardzo fajnie sie nim jeżdzi po dobrych drogach.ale mam pytanie od jakiegoś czasu po wyjściu z zakrętu przez chwile przerywa mi silnik potem sie uspokaja.i cięzko pali.może ktoś wie jaka może być tago przyczyna?

#23 Guest_toy

Guest_toy
  • Goście

Napisano 28 luty 2007 - 22:48

ok

#24 Guest_Grześ

Guest_Grześ
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2007 - 14:57

tydzień temu kupiłem neosia ale mam taki problem autko ciezko odpala i niechce wchodzic na obroty jak jest zimny. Dopiero po rozgrzaniu sie silnika ok 1 minucie zaczyna dzialac prawie dobrze czyli odpala bez zarzutow ale z obrotami jest nadal cos nie tak. Poprostu w przedziale od 1500-2500 obr/min dlawi sie i tak samo na wysokich obrotach. Znajomy doradzil mi wymiane czujnika położenia wału korbowego . Jesli ktos mial taki sam problem prosze o pomoc moj nr gg to 10354894 , mail buszka229922@wp.pl a tel. kom. 668238690 pozdrawiam Grześ

#25 Guest_posy

Guest_posy
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2007 - 11:12

Interesują mnie opinie na temat jazdy tym modelem z automatyczną skrzynią biegów. Czy da rady tym poszaleć czy raczej auto do miasta???

#26 Guest_kacper

Guest_kacper
  • Goście

Napisano 15 maj 2007 - 16:44

najwazniejsze ze lyka wszystkie golfy trojki i inne poniemieckie bunkry.super silnik, zawieszenie, tanie czesci duzo zamiennikow, manualna skrzynia pozwala na wiecej, psujaca sie elektronika i elektryka ale poza tym wymienialem tylko czesci eksploatacyjne. autko zwinne szybkie i pojemne. jesli macie jakies pytania odnosnie samochodu piszcie na kacperem@wp.pl sam mam pytanie co zrobic zeby ograniczyc spalanie na gazie?bo pali mi co najmniej 10 w trasie a w miescie 13-14...a wiem ze moga palic mniej, pozdrawiam

#27 Guest_mv

Guest_mv
  • Goście

Napisano 30 maj 2007 - 15:03

Zalety: dobrze się prowadzi, nieszczególnie awaryjny, silnik elastyczny, ładny wygląd, cena - śmiesznie niska. Klima. W środku przestronny i wygodny, na zewnątrz - mały i dość wąski, łatwo go gdzieś upchnąć na parkingu. Niski, na zakrętach świetnie się trzyma. Duża moc jak na samochód tej wielkości (pod tym względem europejski odpowiednik Neona to... Lanos). Łatwo wyprowadzić z poślizgu. Z automatem można poszaleć, ale tylko w mieście, wyprzedzanie powyżej 80km/h jest albo powolne, albo głośne (nie mam obrotomierza, ale ryk silnika po auto-redukcji na drugi bieg przy 100 km/h przywodzi na myśl startujący odrzutowiec). Poza tym bardzo szybko się nagrzewa w zimie.Problemy: Drobne usterki? No cóż, światła mam cały czas i nic mi się szczególnego nie zepsuło. A widzę często dużo nowsze samochody ze zwaloną elektryką. Marna uszczelka pod głowicą? Podobno tak, to wada fabryczna modeli do 97 roku chyba. Dostępność i cena części? przykład: Wentylowane tarcze na przód za 90 zł (za obie). Inne rzeczy bywają na szrotach. Nie jest źle (jakbym chciał mieć najtańsze części zamienne to bym kupił poloneza).Wady: wizyty na stacji benzynowej - mój pali 13l/100km. Montaż gazu opłaca się tylko do nowszych, albo kupować już z gazem. Lakier miękki. Szyby faktycznie rysują się same.

#28 Guest_david

Guest_david
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2007 - 17:05

Witam...Mam kilka pytanek do właścicieli chryslera neona2.W tej chwili szukam samochodu dla siebie i ten samochodzik mi bardzo przypdał do gustu... Jak sie to autko sprawuje?? ile mniej więcej pali?? Co wybrać neon2 czy volvo s40 albo ford focus? Czy są na polskim rynku dostępne części?

#29 Guest_Rado

Guest_Rado
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2007 - 21:58

Cześć ALLCzy ktoś z Was wymieniał w Neonie linkę prędkościomierza??Bardzo zależy mi na Waszych odpowiedziach :))Jak coś to proszę pisać na pandan@wp.pl

#30 Guest_whiteneon

Guest_whiteneon
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2007 - 00:43

W neonie nie ma linki prędkościomierza

#31 Guest_Rado

Guest_Rado
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2007 - 13:15

Teraz juz wiem że nie ma :))Odkupie naped czujnika predkosciomierza (slimak) do manuala Neon 1996.Pisac smiało na pandan@wp.pl

#32 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2007 - 21:56

Ja kupuje go w tą środę mam nadzieje że nie zrobie głupstwa....

#33 Guest_David

Guest_David
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2007 - 00:40

Siema all....Szukam samochodu dla siebie..w miare ekonomicznego ale z mocą...Jestem zainteresowany chryslerem neonem 2 generacji z instalacją gazową sekwencyjną... Czy ktoś Ma neona z sekwencją??jak sie sprawuje ?? ile pali ?? Chciałem sie jeszcze dowiedzieć jak jest z częściami ....Czy łatwo z nimi i z serwisem ??? Co do jazdy to posiłbym o info jak sie jeździ neonem II. Czy samochód dobrze trzyma sie drogi czy jest podsterowny czy nadsterowny?? Wszystkim którzy odpiszą z góry dzięki...pzdr4all

#34 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2007 - 15:08

Pomocy!!!!!!!!Potrzebuję kody samodiagnostyki!!!!Czy ktoś ma?

#35 Guest_okomef

Guest_okomef
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2007 - 19:59

gitos fura...rzeczywiscie duperele się psują ale jest na nie sposób..gg1470780

#36 Guest_Lukasz

Guest_Lukasz
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 14:07

Mam pytanko! Gdzie moge znalezc schemat ukladu elektrycznego do neona bo mam problem z elektryka a konkretnie nie zawsze zaskakuje mi predkosciomierz!! Prosze o pomoc pozdrawiam

#37 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2007 - 02:42

wymieniałem dziś w takim pasek rozrządu. I prawie go podpaliłem przy tym. Tak złego i idiotycznego rozwiązania to jeszcze nie widzialem. ogólnie auto słabe, niczym nie zachwyca. Przeraża tylko amerykańska myśl techniczna-np plastikowe króćce wody na bloku silnika- tandeta az strach.

#38 Guest_tom

Guest_tom
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2007 - 18:35

witam!jesli posiada ktos jakies informacje na temat tego auta (instrukcje obslugi, napraw, schematy) prosze o kontakt.

#39 Guest_Madzia

Guest_Madzia
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2007 - 23:11

Tak sobie to czytam i chyba należe do weteranow... pierwszego neona kupilam 10 lat temu - wtedy mial 2 lata. Zrobilam nim polskich drogach i bezdrozach 210 tys km. (wtedy nikt go nie znal!!!) Zabił go nie przebieg a dwa crasch testy - jeden przystanek autobusowy i kilkumetrowy lot po wybiciu sie z drogi na betonowych doniczkach. Po zadnym z nich nikomu nic sie nie stalo. MYSLE ZE PODSTAWOWYM ATUTEM TEGO AUTA NIE JEST CENA ANI DYNAMIKA(ktore sa w porzo) ALE BEZPIECZENSTWO. Nie znam żadnego samochodu który by tak dobrze znosił bliskie spotkania z innymi uczestnikami ruchu :-) i jednosześnie chronił pasazerow!!! Czesci od tamtego czasu spadly na leb i mozna powiedziec ze o ile sie nie kupuje w autoryzowanych punktach to maja ceny polonezowskie :-) Autko rzeczywiscie rakieta, mimo ze to byl automat to niewiele aut mi podskoczylo... Teraz mam na gazie tez z 95r ale coupe - przciemnilam szyby i swiatla - prezentuje sie rewelacja! UWAGI - oczywiscie rysujace sie przednie szyby, uszczelka pod glowica - pada mniej wiecej co 90-100tys km, reszta ok. Rekordowa wytrzymalosc amortow przod - moje wytrzymaly 200 tys km... a na testach wychodzilo 70 proc spraw. Polecam i w razie pytan jestem pod tel 660 468 000 mail:fotoserwis@o2.pl

#40 Guest_jaff

Guest_jaff
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 08:47

kolezanki to dlatego ze w polsce barany nie umieja ruszac ze swiatel. W polsce kazdego objedziesz, a stan na swiatlach u niemcow.ps. na codzien jezdze caddy tdi 105ps. i mozesz robic co chcesz ale nigdy mnie nie wyprzedzisz, bo nie masz szans. W tych autach jest przestarzaly automat 3biegowy i jak ktos tylko chce poszalec niech zaklada chlodnice do automatu bo go spali. W sumie chlodnice do kazdeg amerykana bo temat przerabiany na 4 autach usa.ja juz sie wyleczylem z amerykanow, chodz to faktycznie tanie auta, sprzedalem toye carine rozbita z 92 i kupilem za to 3 letniego neona :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych