Skocz do zawartości

Chrysler: Neon - opinie kierowców

184 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_zadowolony

Guest_zadowolony
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 22:02

Jeżdżę tym samochodem 3 rok. Do tej pory przejechałem nim prawie 100tyś km. Nie do zajechania. Ma już prawie 240tyśkm. Regularnie wymieniam tylko części eksploatacyjne. Najlepsze są odszkodowania. Wjechał mi koleś w tylni zderzak terenówką i dostałem 4500zł (di wymiany zderzak i policzyli tylnią ściankę, która miała dosłownie wgniecenie jak od palca, które na nic nie rzutowało, a zderzak to przykrywał. policzyli jako wymiane 1,3 scianki i nowy zderzak bo nie ma zamiennikow. Koszt zderzaka pod kolor z anglika 200zl +montaż 100zł:) Za drugim razem pasazer otworzyl drzwi i wjechal w niego skuter. drzwi do wymiany . Z autocasco policzyli 2600zł. Idealne pod kolor, ze nawet roznicy nie ma z anglika kupilem za 200zl i jeszcze szybe mi kolo na zapas dal. po przelozeniu wszystkch bebechow do samej blachy nie do poznania. nawet to czarne przy slupku i uszczelka jest ze starych. Na aucie mozna niezle zarobic, a do tego prawie bezawaryjne, a jesli juz to nie tak by calkiem zatrzymalo auto (np padla mi sonda lambda i pol roku tak jezdzilem az kupilem uzywke za 50zl)

#182 Guest_ryś

Guest_ryś
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 23:23

Witam posiadam neona 1.6 2002rok niemoge znalezc silnika,czy idzie włożyc zamiast 1.6 2.0 jeśli ktoś wie prosze o kontakt

#183 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 23:50

Sprzedam Chrysler Neon 2.0 benzyna 136kMwiecej info na camaro21@wp.pl

#184 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 00:11

Sprzedam PILNIE TANIO 164tys przebiegu, alufelgi, klima, 2 elektr. szyby, elektr. lusterka wspomaganie itdprzeglad luty 2013OC SIERPIEN 2013WIECEJ NA camaro21@wp.pl

#185 Guest_Seb

Guest_Seb
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 20:29

Jezeli umie sie nim jezdzic to najlepszy sprzet do niszczenia gnoi w BMW. A tak poza tym to matole to jest auto sportowe a nie jezdzaca trumna jak maluch.

Jezeli umie sie nim jezdzic to najlepszy sprzet do niszczenia gnoi w BMW. A tak poza tym to matole to jest auto sportowe a nie jezdzaca trumna jak maluch.

Chłopczyku coś się zagalopowałeś nazywając dość rzeczowo użytkowników BMW. Co prawda post dość stary i ciężko dziś się wypowiadać o Neo bo większość jest na złomowiskach. Ale nie wiem co Ty chciałeś osiągnąć porównując ten akurat model samochodu do bmw czy mercedesów.
Najmocniejszy silnik w neo  ma moc porównywalną do najsłabszych w tych rocznikach BMW (nie wspominając o tym że większość jednostek BMW i mercedesa są 6 cylindrowe pięknie brzmiące silniki)
Wyposażenie NEO przypomina mi samochody rodem PRLu

Amerykańskie samochody są przepiękne, bardzo trwałe, mocne , solidne
ale ...  NEO to amerykański Matiz
niestety taka prawda ...  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych