Skocz do zawartości

Chrysler: Neon - opinie kierowców

184 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2001 - 12:38

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Chryslera Neon.

#2 Guest_Jaco

Guest_Jaco
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2002 - 00:15

Wiesz facet ja naprawdę chciałbym byśmy mogli w Polsce pojeździć takimi "maluchami". Jak bym na osiedle przyjechal takim to by sie panny odwracały a tak to mam na razie starego dobrego cinque

#3 Guest_RolingStone

Guest_RolingStone
  • Goście

Napisano 22 maj 2002 - 00:47

sory ale to wlasnie jest amerykański maluch na takie samochody w stanach wolaja cheap

#4 Guest_TOMEK

Guest_TOMEK
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2003 - 01:16

FAJNY MA DESIGN I FAJNIE SIE TYM JEZDZI!!

#5 Guest_NEO

Guest_NEO
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2003 - 11:24

Jezeli umie sie nim jezdzic to najlepszy sprzet do niszczenia gnoi w BMW. A tak poza tym to matole to jest auto sportowe a nie jezdzaca trumna jak maluch.

#6 Guest_maczuPiczu

Guest_maczuPiczu
  • Goście

Napisano 07 maj 2004 - 18:47

Samochodzik przyjemny jednak nie na polskie warunki (moze nowsze modele sa bardziej dopracowane) slaby lakier, blacha za***ista, silniczek tez niczego sobie ale nie polecam autoamtu chociaz sam taki posiadam. ogolnie autko srednie, ale nadrabia linią (x_x)!!!

#7 Guest_Proper

Guest_Proper
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2004 - 21:29

Bardzo fajne autko ,ciekawy silnik ,lecz faktycznie s?aby lakier. ka?da dziewczyna sie za nim obej?y :)

#8 Guest_Mario

Guest_Mario
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2004 - 19:04

Nieźle się prezentuje i jest dość tani w zakupie, ale nie ma nic za darmo. Sam chciałbym kupić takiego "malucha". Czy ktoś z posiadaczy Neona może mi przedstawić jaka jest dostępność i koszt części? Wiem, że silnik, skrzynia (manual) i zawiechy są wzięte z Eklipsa. DZIĘKI.

#9 Guest_bom

Guest_bom
  • Goście

Napisano 23 listopad 2005 - 22:35

lepszym nie jeżdziłem

#10 Guest_pabloo

Guest_pabloo
  • Goście

Napisano 17 luty 2006 - 20:16

dla mnie mega boba w niemczeh lecialem nim 230 -zawieszenie super silniczek masakra cena śmieszna

#11 Guest_tomi

Guest_tomi
  • Goście

Napisano 21 marzec 2006 - 21:13

kupilem go niedawno.jestem zadowolony.silnik brzytwa.wyglad super.europejskie auta niech sie schowaja.wypas za taka kase.to jest to!!!!!!

#12 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2006 - 10:56

samochód jest ok, ale mam problemy ze skrzynią biegów manualną. musze ja wymienic czy moze ktos ma namiary na kogos kto ma takie skrzynie, jak cos to piszcie marcink024@interia.pl

#13 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 21:53

Samochodzik boski posiadam go rok i jeszcze mnie nie zawiódł jak sie o niego dba odpłaca sie tym samym :) Pozdrawiam uzytkowników Neonka

#14 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2006 - 12:24

mam neonka 96rok i myśle ze sporo aut mu nie doruwnuje.no i napewno to nie jest polski maluch

#15 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2006 - 20:01

Swieżo nabyte auto sprowadzone z NIemiec. Pierwsza opinia (a mam go aż tydzień) to pomijam wygląd który jest bardzo atrakcyjny to komfort jazdy jest super wnetrze dopracowane wiec juz dawno zapomniałem o byle jakim renault megane z 2003r. Poprostu jest to sportowa limuzyna. Co do częsci też jestem mile zaskoczony, nie są wcale takie drogie a jesli ktos uważa inaczej to zapraszam do kupna megane lub laguny. Pozdrawiam wszystkich uzytkowników neona a tych którzy go nie mają to do jego kupna!

#16 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2006 - 16:54

witam. nosze sie z zamiarem neona z 96r. Czy to prawda ze czesto psuja sie jakies dorbnostki, oraz sa problemy z elektroniką? Mam zamiar kupic ten samochód po to zeby nim jezdzic, a nie żeby stał w warsztacie :/ jak czesto sie u was coś psuje? (nawet drobnostki) z góry dzieki, i pozdrawiam :)

#17 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2006 - 16:57

miało być "nosze sie z zamiarem kupna neona" sorrki :)

#18 Guest_B.

Guest_B.
  • Goście

Napisano 15 listopad 2006 - 00:04

Jeżdzę już prawie rok swoim Neonem po polskich drogach. Auto jest świetne, i niedrogie. Przez ten rok musiałem w nim zrobić 2 rzeczy, czyli niewiele. Polecam wszystkim! Szczególnie młodym, jest czym poszaleć.

#19 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 19 listopad 2006 - 14:01

Jeżdżę od niedawna, kupiony od "dziadka" w Niemczech, 130 tys km przejechane... jak narazie nie żałuję zakupu i mysle że nie będę żałował. Części może i nie są najtańsze ale wcale i nie są drogie. Samochodzik naprawde rewelka, polecam.

#20 Guest_Vasken

Guest_Vasken
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2006 - 14:04

Ostatnio nosze sie z zamiarem kupna modelu z 2000r. Znajomy w Stanach mówił że mankamentem w tych wozach sa uszczelki pod głowicą... znajomy mechanik mówił znów ze jedną juz robił w takim wozie choć za duzo tych wózków nie jeździ po naszych drogach... jak to jest??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych