Skocz do zawartości

Chrysler: 300C - opinie kierowców

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 12:34

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Chryslera 300C.

#2 Guest_Natan

Guest_Natan
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 19:49

Zastanawiam się nad kupnem tego auta i chciałbym się dowiedzieć mniejwięcej ile pali 300C 2006r. 3,5 pojemność, automat.Jeśli to możliwe prosze o poinformowaniu mnie na gg: 13383236

#3 Guest_pegaz

Guest_pegaz
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 13:54

potęzne auto, ofeująće kabinę dla prawdziwych olbrzymów. nawwet z tyłu nie zabraknie miejsca. do tego spory bagażnik. silnik jest dynamiczny ale i paliowżerny. to stare dobre V8, któe pięknie brzmi a przy tym zapewnia dobre osiągi. psuje się elektronika(czujniki pasów i ciśnienia w oponach). Problem sprawiła mi przekadnia kierownicza. auto poprawia humor:)

#4 Guest_Kleks

Guest_Kleks
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:48

No jednak za słaby. Spodziewałem się lepszych osiagów. Nie wiem czy jest sens podnosić w tym silniku moc. Teraz zaule ze nie kupiłem 5.7 litra Hemi bo tam można bez problemu podnieść moc i to o 100KM. No i już w serii ma znacznie lepsze parametry. Ogólnie auto jest bardzo fajne i przemyślane, nie psuje się, trochę hamulce lubi wciągnąć, ale to raczej wina masy auta i mojej techniki jazdy. Plastiki SA takie sobie, ale mnie to jakos nie martwi, fajnie wyglada wnętrze nocą, bo cyferblaty mają ładny koor podświetlenia a reszta urządzeń lśni w eleganckich barwach. Fantastyczne poczucie bezpieczeństwa. Poza tym, ludzie czują respekt gdy zajeżdżam tym autem pod sklep czy restauracje. No i nie jest takie drogie nie polecam automatu, bo ręczna skrzynia, pozwala wyciągnąć znacznie więcej mocy z tego silnika.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych