Skocz do zawartości

Chevrolet: TrailBlazer - opinie kierowców

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 12:26

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Chevroleta TrailBlazer.

#2 Guest_tedziki

Guest_tedziki
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 15:08

Doskonały "wół pociągowy", właściwie do każdej przyczepy w zimie i latem, niezawodny i trwały. Dynamiczny w mieście, wygodny w trasie. Jedyne kłopoty miałem z instalacją gazową, którą usunąłem i nie polecam.
Silnik to największe V6 w USA, ma potężny moment obrotowy. Znam pojazdy z przebiegiem ponad 500 000km bez napraw
Skrzynia biegów jest automatyczna i praktycznie niezawodna.
W Stanach problem spalania schodzi na odległy plan. Ruch miejski 13-16 ltr/100km,trasa 10 litrow , ceny napraw jak zwykle w Stanach drogie , ale nawet serwisowanie "skorupy" Dodga Neona to niezly wydatek.

#3 Guest_Zdenek Blaha

Guest_Zdenek Blaha
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 21:36

Kolego w trailblazer są silniki rzędowe 4,2 a nie V6 (W SS także V8).  Z gazem nie ma problemu bo silnik prosty - tylko kwestia dobrej instalacji i nie szczędzenia na jej elementach.

Pozdrawiam.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 22:18

Doskonały "wół pociągowy", właściwie do każdej przyczepy w zimie i latem, niezawodny i trwały. Dynamiczny w mieście, wygodny w trasie. Jedyne kłopoty miałem z instalacją gazową, którą usunąłem i nie polecam.
Silnik to największe V6 w USA, ma potężny moment obrotowy. Znam pojazdy z przebiegiem ponad 500 000km bez napraw
Skrzynia biegów jest automatyczna i praktycznie niezawodna.
W Stanach problem spalania schodzi na odległy plan. Ruch miejski 13-16 ltr/100km,trasa 10 litrow , ceny napraw jak zwykle w Stanach drogie , ale nawet serwisowanie "skorupy" Dodga Neona to niezly wydatek.

witaj czy tak nie zawodny to nie powiedział bym mi padła skrzynia biegów a za rok motor jestem w posiadaniu 7 lat i w 6 roku padł motor 

#5 Guest_Major

Guest_Major
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 22:21

witaj czy tak nie zawodny to nie powiedział bym mi padła skrzynia biegów a za rok motor jestem w posiadaniu 7 lat i w 6 roku padł motor 

Witaj.,

Wymieniałeś może olej i filtr w skrzyni ?

A,,,,,, dlaczego padł ci motor ? Góra jego padła,, czy dół ? 

Major

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy