Skocz do zawartości

Chevrolet: Epica - opinie kierowców

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 12:13

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Chevroleta Epica.

#2 Guest_tedziki

Guest_tedziki
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 15:54

Dużo niedopracowanych detali. Na kluczyk trzeba mieć plecak (duży nie składa się). Brak czujek ruchu w kabinie podpiętych pod alarm. Skóra bardzo twarda. Głośne zawieszenie. BRAK W BAGAŻNIKU SCHOWKÓW UCHWYTÓW, BRAK MOŻLIWOŚCI STABILIZACJI BAGAŻU. Niska cena za młode autko mające dosyć dobre wyposażanie.
Mało precyzyjny. Coś co nazwali TCS to jakaś pomyłka. Daleko do konkurentów (passat ESP). Kierownica z Autosana, obszyta marna skórą. Wspomaganie działa bardzo dobrze
Spalanie w cyklu mieszanym ( z przewagą trasy)to: -komputer pokazuje 6,8l/100km -z wyliczeń moich wychodi około 1600km na 130l. Ja jestem szczescliwy Passat 2,5v6TDI wypijał zdecydowanie wiecej. Ale peugot 407 2,0HDI kolegi ma 5,5l/100km.
Niezawodność: Powiem o moich bolączkach: - turbo się poci :( - czujnik wstecznego naprawiony (nie zawsze zapalały się światła wsteczne i parktronic) wymiana w warsztacie 36zł za czujnik i 50zł robocizna
-czasami nie działa el. szyb!!
-czasami nie działa reg. lusterek!! (może zima jest przyczyna? mam nadzieje) -czujnik tem. za FAPEM

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych