Skocz do zawartości

Chevrolet: Cavalier - opinie kierowców

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 listopad 2002 - 12:10

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Chevroleta Cavalier.

#2 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2002 - 15:40

Jezdze juz prawie 3 lata tym pojazdem. Bez zachwytow, ale i bez klopotow. Male zuzycie paliwa, tani w eksploatacji, tanie czesci. W ciagu 3 lat polecial alternator a ostatnio popiskuje pompa wspomagania. Klima dziala niezawodnie, automat tez pomimo dosc duzego przebiegu (80 tys. mil). Silnik chodzi idealnie, swiece czyste, nie bierze oleju.

#3 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 07 marzec 2003 - 10:21

Ten samochód jest rewelacyjny nic się nie dzieje POLECAM GORĄCO (super sylwetka)

#4 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 07 marzec 2003 - 10:24

Jestem bardzo zadowolona z tego samochodu rewelacja wygoda i komfort

#5 Guest_deejaybialy

Guest_deejaybialy
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2003 - 17:18

nosze sie z zamiarem kupna tego autka gdzie moglbym sie cos wiecej o nim dowiedziec pozdr!

#6 Guest_S4jm0n

Guest_S4jm0n
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2003 - 21:37

Moja koleżanka ze Stanów ma ten samochód i chcę się czegoś o nim dowiedzieć. Oczywiście na stronach jest podane mnóstwo info ale nie ma tylko tak głupich info jak przyspieszenie i prędkość max. Chciałbym się tego dowiedzieć. Jeśli ktoś może zna te ino to prosiłbym Go żeby przesłał mi je na maila. Z góry dziękuję :)

#7 Guest_Tadzik

Guest_Tadzik
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2004 - 19:03

Złom i tyle nie warto.

#8 Guest_Trollo

Guest_Trollo
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2007 - 20:55

Kupiłem za śmieszne pieniądze ale mam go 9 miesiecy i nie chce innego auta , jak ktoś ma w głowie olej a nie beton w stopie bedzie śmigać autkiem bez najmniejszych problemów części tanie servis prosty POLECAM

#9 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2008 - 14:57

Mam okazję sprowadzić z USA ten model ale zastanawiam się jak wyglądają potem jego koszty utrzymania, szczególnie ewentualne naprawy. Jeśli ktoś coś wie na ten temat bardzo proszę o informację

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych