Skocz do zawartości

Cadillac: Escalade - opinie kierowców

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 13:33

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Cadillaca Escalade.

#2 Guest_tedziki

Guest_tedziki
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 14:39

Wygodne, doskonałe, rodzinne auto. Prawdziwy krążownik szos. Reakcje na niego są tylko dwie - podziw lub nienawiść mieszana z zazdrością. Wyróżnia się na tle innych samochodów - rzadko można go spotkać na ulicy. Komfort jest większy niż w Mercedesie ML czy Audi Q7. Fabrycznie wyposażony w DVD i nagłośnienie z Dolby Digital, osobne radio dla osób z tyłu, bezprzewodowe słuchawki, fotele grzane tył/przód. Lista wyposażenia jest długa jak prezydentura Fidela Castro. Jednym się podoba, innym nie. Do panów - zwraca uwagę większości kobiet, zresztą mężczyzn też. Cudowne auto na trasę. Nie czuć zmęczenia. Na miasto w godzinach szczytu nieco za duży, czasem nie ma miejsc parkingowych na taką landarę. Nie każdemu podoba się typowo amerykańska, ciężka stylistyka. Samochód raczej dla indywidualistów, mała szansa, że jak zaparkujesz pod restauracją staniesz obok drugiego takiego samego - czego nie można powiedzieć o europejskich suvach klasy premium.

#3 Guest_Krzysztof myszków

Guest_Krzysztof myszków
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 08:52

Użytkuję cadillaca od roku . Uważam że należy do aut wygodnych , bezpiecznych . Prowadzi go się dobrze , jest wygodny ale tylko dla osób które jadą na przednich siedzeniach. Na pozostałych siedzeniach jest trochę za mało miejsca na nogi.Spalanie tego auta jest rewelacyjne przy spokojnej jeździe ( a jak mój kolega mechanik który pracował jakiś czas w Stanach powiadał: ,, Krzysztof takimi autami jeździ się dostojnie,) więc przy predkości około 120 - 130 pali od 12litrów do 14 litrów na 100 km ) Chcę zaznaczyć że ponieważ auta używam do codziennej jazdy mam założony gaz . Tak że wynik jest rewelacyjny .W mieście spalanie jest na poziomie 14-18 litrów.Ale ja to auto używam w większości na trasach .poza tym należy do aut bezawaryjnych .

#4 Guest_marchew

Guest_marchew
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 19:39

witam 

a ja dopiero zamierzam to auto kupic 

bo marzenia trzeba realizowac 

marchew

#5 vespa

vespa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 07:36

Zakładanie gazu do takich potworów to chyba dość popularne rozwiązanie: Cadillac Escalade Sport Luxury 2007

#6 ANDRZEJ13

ANDRZEJ13

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 12:53

Użytkuję cadillaca od roku . Uważam że należy do aut wygodnych , bezpiecznych . Prowadzi go się dobrze , jest wygodny ale tylko dla osób które jadą na przednich siedzeniach. Na pozostałych siedzeniach jest trochę za mało miejsca na nogi.Spalanie tego auta jest rewelacyjne przy spokojnej jeździe ( a jak mój kolega mechanik który pracował jakiś czas w Stanach powiadał: ,, Krzysztof takimi autami jeździ się dostojnie,) więc przy predkości około 120 - 130 pali od 12litrów do 14 litrów na 100 km ) Chcę zaznaczyć że ponieważ auta używam do codziennej jazdy mam założony gaz . Tak że wynik jest rewelacyjny .W mieście spalanie jest na poziomie 14-18 litrów.Ale ja to auto używam w większości na trasach .poza tym należy do aut bezawaryjnych .

#7 ANDRZEJ13

ANDRZEJ13

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 12:54

Krzysztof jakie polecasz klocki hamulcowe ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych