Skocz do zawartości

BMW: Z3 i Z3 M - opinie kierowców

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2001 - 12:03

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat BMW Z3 i Z3 M.

#2 Guest_Maciek P.

Guest_Maciek P.
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2001 - 13:20

Super samochodzik. Ludzie na ulicach po prostu nie dają mi spokoju, pytając ile kosztuje, jak szybko jeździ itp. Niesomowite trzymanie się drogi w zakrętach na oponach 225-50-ZR16 (bo takie mam). Trochę mógłby być szybszy...

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 11:19

ten samochód jest poprostu cool.

#4 Guest_Olgierd

Guest_Olgierd
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2002 - 00:44

od kiedy poskładałem audi TT 1.8Tod jedyny a kończywszy na .......sam nie wiem jakoś zniknął::))))może mu turbo pękło, to jeszcze bardziej pokochałem tą maszynę

#5 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 27 październik 2004 - 17:25

Chciałbym sobie kupić BMW Z3 .... jak jest róznica miedzy 1,8 a 1,9 ????? dars@poczta.onet.pl

#6 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 14 październik 2007 - 15:17

super autko na poczadku radosć z jazdy teraz to potrzeba cos szybszego bo przeciesz to nie boilid ;)

#7 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 13:43

Jeśli Z3 to tylko 6 cylindrów. Od tego pułapu można mówić o przyjemności z posiadania i użytkowania tego pojazdu. 1.8 oraz 1.9 psują wizerunek tego wspaniałego roadstera z którego latem nie chce sie wysiadać. Byłoby wskazane aby zaopatrzyć sie w hardtop. Ciepłe miesiące szybko mijają, a zimą softtop szybciej się niszczy. Problemy można spotkać w detalach. Przykładowo: zacinające się klamki od drzwi lub podnośniki elektr. szyb. Poza tym nie zaobserwowałem żadnych poważnych usterek. Trzeba jednak pamiętać, że to samochody, które używa się głównie w sezonie co zwiększa szansę na możliwość znalezienia dobrych niewyeksploatowanych egzemplarzy.

#8 Guest_Michał 33

Guest_Michał 33
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 16:16

Witam. Ja nie popieram przedmowcy. Posiadam moja z3 od 3 lat i stopniowo ją modernizuje. Zaczęło sie od kompletnego ukladu dolotowego K&N. Potem Uklad wydechowy supersprint wraz ze strumienicą i przeprogramowana mapa zaplonu pozwolila mi uzyskac ze 140 koni szacunkowo 182km. W nastepnych miesiacach przebudowalem kolektory i wstawilem uniwersalne turbo i osiągnąłem 221 koni. DO mojego 1.9 nie ma polotu nawet 2.8 a spalanie pozostalo na poziomie 10 litrow. Na tej konfiguracji zrobilem juz 17 tys kilometrów i samochodzik smiga jak nowy. Jedyne zastrzezenia jakie mam to do wykonczenia wnetrza. przez pierwsze trzy miesiące zgubilem dekielek od włacznika swiatel. urwałm klamke i uchwyt w tapicerce. Podejzewam ze uszkodzona tapicerka byla spowodowana wilgocią. Z czasem wszystko wymienilem i auto wygląda jak nowe.Uwielbiam je i nie zamienil bym je na zadne inne. Dbam o nie jak o dziecko. Moim zdaniem jest to jeden z ładniejszych samochodów na swiecie. Nie kupilem go dlatego zeby sie pokazac. Kupiłem go bo podobał mi sie zawsze.

#9 Guest_xiltharr

Guest_xiltharr
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 13:03

Samochód mały ale genialny, wysokie osoby raczej się nie zmieszczą, ale reszta będzie miała mnóstwo radości z jazdy. Jeśli ktoś lubi bawić się samochodem to pusty, ośnieżony parking zimą jest idealnym miejscem na to:)

#10 Guest_blackkey

Guest_blackkey
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 13:27

Witam. Ja nie popieram przedmowcy. Posiadam moja z3 od 3 lat i stopniowo ją modernizuje. Zaczęło sie od kompletnego ukladu dolotowego K&N. Potem Uklad wydechowy supersprint wraz ze strumienicą i przeprogramowana mapa zaplonu pozwolila mi uzyskac ze 140 koni szacunkowo 182km. W nastepnych miesiacach przebudowalem kolektory...

Witam.
Czy posiadasz jeszcze swoją 1.9? Jestem na podobnej drodze technicznego dłubania
i ze względu na pewną specyfikę 1.9 szukam kogoś kto z praktycznego punktu widzenia byłby władny udzielić paru rad. Pozdrawiam i proszę o kontakt.

hennessy@poczta.onet.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych