Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

BMW: Seria 3 - opinie kierowców

912 odpowiedzi w tym temacie

#901 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 17:30

pie.....lnij się w łeb

#902 Guest_Green-Land

Guest_Green-Land
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 22:02

Rallyfan,, ale masz na myśli coś takiego jak ten?
http://www.tinyurl.pl?UVHmfOZc

Tu jest 200KM z tego silnika co Twój. Da radę na 230KM? jesteś pewien?i to byłoby za te 10 000tys.?

#903 Guest_rallyfan

Guest_rallyfan
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 09:59

siema Green-Land! no ten pakiet to jest niższa opcja. Z tego co się dowiedziałem w Polsce nie bardzo chcą mi załatwić ten pakiet 230KM bo był on już ładnych parę lat temu dostępny. Odesłali mnie do niemieckiego przedstawiciela. Jadę za dwa tygodnie, zostawiam auto na jeden dzień i natępnego dnia latam już swoją maszyną z odetkanym sercem:) niestety, gwarancja obejmuje nowe auta ale dają gwarancję roczną na części i z tego co rozmawiałem zarówno z nimi jak i z osobami, które wykonały przeróbki w tej firmie, jak coś się dzieje z silnikiem, to w ciąg roku pomagają to ogarnąć i nawet pokrywają część kosztów. Bardzo porządna podobno firma.

Szkoda, że różnica między polskim AC Schnitzer a Niemieckim jest taka jak np. między Pizza Hut a pizzą z Auchan...

#904 Guest_rallyfan

Guest_rallyfan
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 13:39

No i mam problem.byłem w niemczech w AC Schnitzer. koszt przeróbki na 230KM to obecnie 3,5 tys. Euro. To sporo wiecej niż zakładałem wydać. Co więcej pojawił się nowy problem - BMW F30 z silnikiem N55 (dla ułomnych w temacie BMW 335i , rocznik 2012, silnik 3.0 Twin Power Turbo 306KM). Auto mnie zszokowało. przyspiesza w serii chyba lepiej niż M4 E46, a na pewno jest mega elastyczne. świetne wnętrze, wygodne zawieszenie, które wyraźnie sie utwardza w trybie Sport+. Do tego ta jakość...w porównaniu do mojej Buni to już spory postęp. i nie wiem czy chce ładować w nią jeszcze czy zaczekać rok, dopłacić reszte i kupić roczną 335i. to auto to potęga. i jeszcze ten automat. ma jedno sprzęgło a pracuje tak jak DSG- różnica w szybkosci praktycznie niezauważlana. konia z rzędem temu, kto mnie przekona, że DSG jest faktycznie o wiele szybsza. Wiem, że napewno kosztowniejsza w naprawie jest DSG. Idzcie na jazdę testową nową F30 a nie pożałujecie!

#905 Guest_kajetan.kajto

Guest_kajetan.kajto
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2012 - 20:54

może po prostu zamień silnik na N55?albo N54? jest kilku ogarniętych ludzi w Polsce, którzy umieją to wykonac. E46 jest pięknym autem. wg mnie ładniejszym niz f30.

#906 Guest_bmw e36

Guest_bmw e36
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 20:36

Witam kupilem dzisiaj bmw e36 z silnikiem 1.6 z gazem powiec mi czy te auta wytrzymuje tez długie trasy czy smialo moge jezidzic na slask a jestem z zielonej gory i jakie czesci sie naj czesciej zuzywaja pozdrawiam wszstkich milosników BMW

#907 Guest_cycu

Guest_cycu
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 12:35

ta bmka zwłaszcza z tym motorem to złom jak prawie większość bmw, jak chcesz długo jeździć to nie przy...laj bo się posypie a w tedy koszty no chyba że części używki z allegro, ale to jest moim zdaniem i chyba nie tylko głópota

#908 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 12:45

Beeeeee Jeeeeem Wuuuuuu

#909 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 19:56

uwielbiam to auto. uwaga na tylny wózek, trzeba obspawać. reszta pancerna (no VANOS czasem nawala). wiekszosc aut na rynku to trupy. dobry model z 2004 roku to nadal 30 000 zł.

#910 Guest_eRPe

Guest_eRPe
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 22:03

Jaki silnik z trojki jest najlepszy Chodzi mi o awaryjnosc a nie spalanie Przesiadam sie na bemke Prosze o opinie

#911 Guest_lober

Guest_lober
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 00:05

swoje autko serwisuję w Bawaria Motors BMW , tam ci doradza najlepszy silnik. Sam u nich BMW uzywane brałem, wszystkie naprawy ta wykonuja, mam zaufanie

#912 Guest_Piotr F.

Guest_Piotr F.
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2020 - 17:54

Zdecydowanie polecam przedstawiciela firmy BMW w Warszawie ,Pana Łukasza Chojnackiego, który jest nie tylko wzorowo przygotowany do obsługi klientów , ale przede wszystkim jest błyskotliwy i osobiście zaangażowany w pomoc w dokonaniu wyboru  auta z profesjonalnym doradztwem co do  formy zakupu, dalszego użytkowania oraz wyboru koniecznych akcesoriów. Doświadczenie moje z wcześniejszymi przedstawicielami było różne , a ogromne doświadczenie Pana Łukasza oraz sposób prowadzenia negocjacji  spowodował , że decyzja o zakupie auta była nie tylko przekonywująca, ale stanowiła przyjemne doświadczenie . Wyjątkowo dobrze utożsamia się Firmą BMW i z pewnością jest silnym ogniwem Firmy BMW na tak trudnym i wymagającym stanowisku poprzez eleganckie i nowoczesne podejście do klienta. Z dużą przyjemnością skorzystałem z rad i rekomendacji Pana Łukasza przy podejmowaniu decyzji o zakupie auta. Z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu Pana Łukasza Chojnackiego w celu dokonania wyboru zakupu auta. Szczerze  dziękuję Serdecznie pozdrawiam. Piotr F.

#913 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2021 - 14:45

Rzetelna naprawa elektroniki w autach BMW jest wykonywana przez warsztat Car Connect. Jako wieloletni fan i użytkownik tej marki serdecznie polecam ten warsztat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych