Skocz do zawartości

BMW: Seria 3 - opinie kierowców

910 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Adek Niejadek Kopnie Was w Zadek

Guest_Adek Niejadek Kopnie Was w Zadek
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2004 - 03:22

Wlasnie kurde chce ja kupic!!! A opini nie ma f*ck!!!

#42 Guest_WRZ

Guest_WRZ
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2005 - 00:13

Dwa miesiące temu sprowadziłem 318is coupe 1992.Jestem bardzo zadowolony z tego auta.Miałem 2 lata temu 318 też 92 w sedanie.Po tamtym aucie miałem jeszcze dwa opla vectrę i chryslera stratusa jednak wrocilem do BMW bo tym naprawde najlepiej sie jeździ.Chłopki ktorzy sie poruszają fabiami lub corsami mamuś zarzucają nam iż posiadacze BMW sa dresami.Poprostu nam zazdrościcie.A co do panieniek rzeczywiscie lubią to auto.Ale kazdy wykorzystuje samochod jak chce.Mam dziewczyne juz dlugi czasi poznalem ją w okresie gdy byłem bez samochodu.Wiec zapamietaj chłopku jeśli sam niczego soba niereprezentujesz to nawet nowiutkie BMW Ci nie pomoże.Naprawde polecam te samochody ludziom ktorzy potrafią uszanować je za dusze.POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH FANÓW BMW

#43 Guest_puchaczos

Guest_puchaczos
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2005 - 00:30

berty to najlepsze samochody na swiecie!!!mam 520 z 89r ale troche za bardzo mulasta oprocz tego jest tip top.chce kupic 318is lub 320.mozecie mi powiedziec czy duza jest roznica w spalaniu i jak te dwa modele maja sie do siebie?OPINI FRAJERZYNY Z FABI NAWET NIE SKOMENTUJE.JEGO TEKST MOWI WSZYSTKO O TAKICH ŁASZKACH!!!

#44 Guest_sebastian

Guest_sebastian
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2005 - 21:25

siedzac przed kompem i czytajac powyzsze opinnie mozna dojsc nawet do paru wnioskow,mianowicie jezeli chodzi o klase wozu,jego osiagi noi oczywiscie spalanie,to wiadomo ze chodzi tu o bmw,tylko o tych samochodach pytaja takie opinnie.jestem posiadaczem 325,czemu tego modelu,poniewaz lubie komfort,bezpieczenstwo jak i osiagi.czytajac tu ze ktos tu porownuje bemke do "skody"to poprostu......porazka,tak to jest jak jakis mami sunus ktoremu mamusia niechce kupic bmw.przeslanie moje jest takie jezeli chcesz miec moc czyli osigi sportowego auta,to niepatrz na spalanie,jezeli jednak masz zamalo w portwelu,to kup sobie samochod dla ludu,polecam punto:](jezdzaca porazka).a jeszcze jedno moja bmw ma 248 koni jest po chipie jej spalanie w miescie przy jezdzie do 140 to 12-13 na trasie 10-11 ale ja jej nie zaluje.panowie cos za cos.pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanow "BMW"

#45 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2005 - 20:41

Jeżdżę tym autem od ok. roku. Jestem nim zafascynowany. Z tego roku samochód z takim silniczkiem i wyposażeniem to naprawdę coś pięknego. Chociaż wszystkich zainteresowanych kupnem tego autka chciałbym poinformować, że o wiele lepiej jest kupić silniczek 2,5 litra (mniejsze zużycie paliwa ,lepsze osiągi i wiele trwalszy silnik) chociaz ja nie narzekam na swój. NAJWAŻNIEJSZE- nie kupujcie tej wersji autka z silnikiem 1,6 jest to wielki niewypał jeśli chodzi o wersję E36, po prostu za maly silnik. (spalanie jest większe niż w 2 litrowym) wiem to z własnego doświadczenia na dodatek w czasie wyprzedzania to jakbym polonezem wyprzedzał. (i wcale mi tu nie chodzi o jakieś "palenie gum" czy "rwanie asfaltu" po prostu o bezpieczeństwo w czasie wyprzedzania.

#46 Guest_DomelSAn

Guest_DomelSAn
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2005 - 11:43

Kupilem wlasnie beemke 316 compact super autko malo pali klimatronic i inne typowe gadzety super autko

#47 Guest_grzes 25

Guest_grzes 25
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2005 - 18:49

Moge sie poscigac z carisma i fabia 2.0. Po co sie pocieszacie wlasciciele innych aut niz bmki. Pojedzcie na zachod i zobaczcie jak wygladaja ludzie, którzy zamawiaja nowe bmw. A ze u nas czesto jezdza buraki to trudno, ale i tak wole stara bete od nowych kibli produkowanych najnizszym kosztem. A nawet jak ktos jest burakiem szanuje go za dobry gust. Moja pierwsza beta przezyla 21 lat i prawie 400.000 km. Pozdrawiam wszystkich, którzy podzielaja moje zdanie.P.S. Nie stac mnie na nowe auto ale jakos Avensis 2.0 z cwaniaczkami z W-wy, Vectra 2.2GTS nie moze wyprzedzic starego zloma.

#48 Guest_grzes 25

Guest_grzes 25
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2005 - 19:21

Ta pierwsza beta to byla 316 z 84 roku. Bardzo solidne i trwale auto. A co do zuzycia paliwa: BMW bierze tyle samo ile daje (lub ile musi dawac). Przedział (benzynowe) przecietnie od 8-13.Jesli to za duzo to prosze kupic jakies Tico, Seicento itp. albo rower...

#49 Guest_DAMIAN

Guest_DAMIAN
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2005 - 19:46

Rok temu sprowadziłem sobie bemke e36 316i.Jeżdziłem nią przez rok czasu.Ten model to totalna porażka.Mianowicie chodzi mi o silnik M40,tandeta.Ma ponad sto koni,ale na tą masę auta za mało(dobra kolażówka).Sprzedałem ją i kupiłem 320i coupe.Piękny silnik 24V 150koników seryjnie,plus to co dołożone,to jest dopiero jazda!!!!Ludzie bemke kupujcie minimum z dwu litrowym silnikiem,bo to jest wtedy bemka.narka posiadacze tego autka.

#50 Guest_Wacław

Guest_Wacław
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2005 - 19:43

Nowy z salonu,niecały rok i pompa i wtryskiwacze ,3/2 roku turbina;3,5 roku turbina i bloczek do pasków klin. (920zł);w ciągu I roku dwa razy tarcze ham. ,gwarancja 2 lata ,prawie to samo u kolegi - żenada !!!

#51 Guest_rzędowa szóstka

Guest_rzędowa szóstka
  • Goście

Napisano 06 październik 2005 - 11:56

Diesel jest bez sensu.Są to wciąż niedojrzałe i skomplikowane konstrukcje.Zaden Diesel nie wyrzyma ostrego traktowania tak długo jak silnik benzynowy. Dodajmy jeszcze polski olej napędowy a raczej "gnojówke"Ekonomicznie benzyna z sekwencyjnym gazem jest korzystniejsza.PS. 530i + manual byłby lepszy od530d z automatem

#52 Guest_mariusz...

Guest_mariusz...
  • Goście

Napisano 13 listopad 2005 - 18:59

Smiech mnie szarpie jak gdy czytam opinie o skodzie fabi, człowieku czy ty wiesz ze skoda fabia to jest auto z tak niskiej klasy ze juz nizej byc niemoze??? ty sie podniecasz takim samochodem? typowa masówka i to wdodatku z czech. Piszecie o dresach? Ja mam rodzine i tez w gamie BMW znalazłem cos dla siebie.318 touring z 93 r w satnie idealnym. Człowieczku od fabi przejedz sie bmk-ą a potem zabieraj głos. Zycze powodzenia

#53 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 16 listopad 2005 - 09:32

Siema.Mam beemke od 3 miechów i śmieszą mnie typki, co twierdzą, ze jak na tą bude, to za maly silnik.Jakos nikt sie nie czepia o to golfa 4, czy leona z takim silnikiem, choc masa jest podobna( ponad 1100kg).Jesli chodzi o spalanie-to trzeba umiec jezdzic.Przy ekonomoicznej jezdzie spala mi 7 litrów w miescie.A co do zywotności, to wiadomo-jak dbasz, tak masz.Pozdro dla wszystkich prawdziwych fanów BMW!

#54 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 21 listopad 2005 - 23:58

Nie miałem lepiej prowadzącego się samochodu! Początkowo miałem opory czy kupować bo obiegowa opinia o właścicielach robi swoje, ale teraz chodzę do saonu żeby się nacieszyć widokiem nowych 320... Moja już przejechała 320tyś. km i niestety nie jestem jej I-szym właścicielem więc płacę za poprzedników. Wcześniej miałem Peugeota 90 konnego i nijak się ma do tej 10letniej beemki. Teraz rozglądam się za nowszą tylko niestety cena mnie wciąż powstzrymuje. Kolega kiedyś mi powiedział, że od pierwszego BMW zaczyna się na nie chorować a szczepionki jeszcze nie wynaleziono - chyba miał rację...

#55 Guest_WALDEK

Guest_WALDEK
  • Goście

Napisano 22 listopad 2005 - 01:21

MAM PROZBE CZY MÓGLBY KTOS PDAC PARAMETRY SPALANIA TYCH SILNIKÓW BO WSZENDZIE SA PODAWANE PARAMETRY KATALOGOWE A ZAZWYCZAJ SA PRZYBLIZONE DO RZECZYWISTYCH.

#56 Guest_WALDEK

Guest_WALDEK
  • Goście

Napisano 22 listopad 2005 - 01:25

MAM PROZBE CZY MÓGLBY KTOS PDAC PARAMETRY SPALANIA TYCH SILNIKÓW BO WSZENDZIE SA PODAWANE PARAMETRY KATALOGOWE A ZAZWYCZAJ SA PRZYBLIZONE DO RZECZYWISTYCH.WALDEK

#57 Guest_Romek

Guest_Romek
  • Goście

Napisano 26 listopad 2005 - 01:46

jakaś zamulona jest (126p ma chyba lepsze przyspieszenie) i psuje się non stop. Powinna mieć ze 200km to może ruszyła by żwawiej spod świateł, obciach - mówię wam.

#58 Guest_micias

Guest_micias
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2005 - 12:34

jestem posiadaczem wobecnej chwili 318is e36 jestem bardzo zadowolony z tego alta dobra dynamika i osiagi to jurz moje drugie bmw pierwsze moje bmwe 520i w24v bylo niemal ze idealne niesamowity komfort z jazdy jak na 13letnie alto dosc mocny i dynamiczny silnik i ten pomruk 6cylindruw jedynym mankametem bylo zurzycie paliwa 12l awracajac do 318is zuzycie srednie dosc wysokie ok10l komfort jazdy duzo gorszy jak w5 tce ale osiagi lepsze niehce innego alta od betki mam jurz w planah 850i jestem milosnikim tyh alt jerzdze na zloty i koham je zato ze maja te alta dusze

#59 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2005 - 22:29

jezdzilem ponad 2 lata tym autem,powiem wam ze bez wiekszych usterek,auto hatakteryzuje sie bardzo dobrymi osiagami,no i świetnie trzyma sie na drodze,spalanie tez nie najgorsze,zalezy jak sie jedzie na trasie okolo 8l\100km,a jezeli ktos ma cieka noge (ja mam)to siega 11l,ale to juz pzry bardzo ostrej jezdzie,a tak okolo 9l,polecam to autko,jeszcze jedna zaleta(dobrze dziala na blondyny,szczegolnie na nie)

#60 Guest_ignaś

Guest_ignaś
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2005 - 22:36

co w o tej marce,mysle ze macie hopla,ja jezdze poldusiem juz pare lat,i nie narzekam no moze troche gorsza dynamika,ale przynajmiej bezpiecznie,moge jechac z mama na zakupy,wiem ze nie zlape mandatu,albo moge pojechac do cioci w odwiedziny,a w sobote zbieramy sie z chlopokami i jedziemy na dziolchy,szczegolnie leca na mojego poldusia,ktorego poddalem tuuningowi.super auto polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych