Skocz do zawartości

BMW: Seria 1 - opinie kierowców

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 11:58

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat BMW Serii 1.

#2 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 12:13

Noszę się z zamiarem kupna "1" z silnikiem benzynowym 1,6 rocznik 2006 i byłoby to moje pierwsze BMW (obecnie jeżdże Golfem 5 1.4). Prosiłbym użytkowników "jedynki" o podzielenie się opinią nt. tego modelu. Pozdrawiam

#3 Guest_xiltharr

Guest_xiltharr
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 12:56

Poszukaj lepiej e46 w sedanie. większy, ładniejszy a ceny podobne.

#4 Guest_raptowny

Guest_raptowny
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 09:13

bardzo udany model.wystarczająco dynamiczny (8,7s do pierwszej setki i ponad 215km/h)a przy tym niezbyt paliwo-chłonny(9l/100km w mieście). na początku kierowałem swoje kroki ku avensisowi i passatowi bo za cene bmw można kupić znacznie większy samochód ale dzis nie żałuje zakupu. prowadzenie ego modelu to sama przyjemnosc-im szybszy zakręt tym bardziej przekonuje się do tylnego napędu. na kierowniy nie czuć zadnych przeciązen, zwłaszcza przy ruszaniu. auto bardzo solidne-to nietypowe raczej dla tej marki ale liczyłem sie z tym. nawet zawiszenie jeszcze nie wołało o pomoc. tzn. wymienilem na początku łączniki stabilizatora i tyle. materiały we wnętrzu są bardzo dobre, a do tego niezłe audio i ogólnie wrażenie wyższej klasy.świetne fotele i pozycja za kierownicą(dostep do lewarka skrzyni biegów i położenie pedałów względem siebie-po prostu bajka).
godny polecenia

#5 Guest_Monza@

Guest_Monza@
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 11:54

Genialne auto-szybkie, zwinne i bardzo prestiżowe. Silnik czasem ma problemy z turbiną wiec trzeba o nią dbac. Poza drobnymi stukami w zawieszeniu nic się poważnego z autem nie działo, a lekko nie ma. Codziennie trasa 220km, ciągle gaz w podłodze. Wyprzedza wszystko i wszystkich. Jest bardzo stabilne nawet przy bardzo dużych prędkościach-dla rywali poziom nieosiągalny. Hamulce bardzo dobre, fotele wygodne a pozycja za kierownicą typowa dla BMW-po prostu rewelacyjna. Polecam z całego serca.

#6 Guest_Peter

Guest_Peter
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 10:52

Rewelacyjne osiągi i brzmienie rzędowego silnika. Robi to wrażenie !a do tego prowadzenie nieporównywalne z żadnym innym autem. Jest wygodny i sportowy jednocześnie. Ładnie można przyatakować zakręt bokiem. Poza tym poza drobnymi elementami w zawieszeniu nic specjalnie się nie działo złego z autem. Mały kompakt a mimo ze nie jest to hothatch to rozpędza się do fabrycznych 224km/h. wg licznika jechałem nim pod Przemyślem 247km/h więc macie pogląd jak to genialna maszyna.

#7 Guest_Gabi

Guest_Gabi
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 06:47

Witam zamierzam kupić bmw 1 ale mam dylemat czy może Hyundai i30 ktoś pomorze ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych