Skocz do zawartości

Audi: A4 - opinie kierowców

332 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 13 luty 2001 - 11:44

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Audi A4.

#2 Guest_Lucek

Guest_Lucek
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2002 - 20:15

Koleś z pierwszej opinii!!!6 litrów na trasie? Aw mieście 7?Chyba jesteś chory albo sikasz do baku!!!!

#3 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2004 - 23:57

Auto bardzo udane poza przednim zawieszeniem. Silnik troche za słaby jak dla kierowcy w wieku 23lat ale jeszcze jakos daje rady. Spalanie gazu na trasie ok 10L w miescie 12L [ciezka noga]. Pozatym nic sie nie psuje tylko sama eksploatacja. Bardzo dobre silniki TDi polecam wszystkim.Przy zakupie warto rozwazyc silniki 1.8T 2.8 v6 i Tdi Pozatym nalezy szukac rocznika po 8/96 gdyz A4 przeszla wtedy lekki lifting i pare rzeczy poprawiono tzw choroby wieku dzieciecego.Polecam kazdemu to auto!

#4 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 04 październik 2005 - 11:49

Poszukuje ksiazek z serii "sam naprawiam" Audi, najlepiej A4 i 80. Byłbym bardzo wdzieczny jesli ktos moglby mi pomoc. A A4- jest kapitalny. Jak dla mnie silnik 1.6 w zupelnosci wystarcza, polaczenie oszczednosci z luksusem. Polecam

#5 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 01 maj 2006 - 17:55

moje auto sprawuje sie super na gazie ma przejechane 50 tyś. bez usterek .Audi jest naprawde autem bezawaryjnym i bardzo komfortowym

#6 Guest_LU

Guest_LU
  • Goście

Napisano 13 maj 2006 - 19:49

Może jestem pechowcem. Wszystko OK do 160 tys. Później przegrzewanie się silnika, samowolka kontrolek na tablicy rozdzielczej.Od początku: wir w baku (średnia 11 l/100 km), niewygodne siedzenia i dość słaby (jak na 2.0) silnik. Podsumowując: lepiej kupić coś tańszego w tej klasie.

#7 Guest_Raptor

Guest_Raptor
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2006 - 16:07

w ile sec rozpedza sie Audi A4 1.8 T (150km) 98r. ??

#8 Guest_Kypin

Guest_Kypin
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2006 - 14:58

Rok prod.1996,przebieg 222.000km, 125 KM. Autko jest ok. Nie mam z tym samochodem problemów. Polecam

#9 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 01 luty 2007 - 21:37

Ok, tylko nie wiem dlaczego grają mi opony niby wszystko ok po sprawdzeniu 130 tys

#10 Guest_NezQul

Guest_NezQul
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2007 - 00:29

Jak dla mnie rarytas, diesel ze 110km ze wzgledu na swoja niska wage okolo 1100kg idzie jak przecinak, odbicie zdecydowanie lepsze niz w golfie III 1,9 TDI. Jako czlowiek wychowany na wielkich krowach troche nazekam na ciasnote, ale w zasadzie obowiazuje ona tylko pasazerow z tylu, kierowca nie powinien nazekac :) Przede wszystkim trzeba zaznaczyc ze ma bardzo duzy bagaznik, wg mnie mozna bylo odstapic jego troche na rzecz tylnego siedzenia. Ale jako autko dla mlodziezy nadaje sie idealnie. Co do tego jego mankamentu w ukladzie kierwoniczym, w swoim jeszcze nie zmienialem, ale juz musze, tak wiec trzeba chyba zaznaczyc ze jest to jego slaba strona. Ja z autka jestem bardzo zadowolony i polecam jego kazdemu ktory musli o nabyciu czegos wlasnie z tej klasy.

#11 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2007 - 13:22

Szykuję się do kupna tego auta ale wiele słyszałem o awariach przednich wahaczy, ile km wytrzymało wasze zawieszenie. Proszę o opinie.

#12 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2007 - 07:08

Dajcie spokoj jak czasami czytam opinie to nie wiem p?aka? czy sie ?mia?. Ludzie auto pali ok 10 litrów i nikt tego nie zmieni. Zawieszenie raz w roku wymaga naprawy mowie o przodzie. Do tego awaria silnika krokowego wentylatora i o?wietlenia tablicy rozdzielczej . Komentarz przereklamowane auto za drogie i awaryjne. Tomek

#13 Guest_stary

Guest_stary
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2007 - 20:46

wiara kaşde auto ma coś do naprawienia to nie są nowe auta ja mam egzęplaş z 95 roku wymiana końcówek drąşka czy łączników stabilizatora to są drobiazgi blacha rewelacja jeşdzę swoim juş kilkanaście miechów i najpowaşniejsza awaria to czyszczenie przepustnicy 30 złotych co do spalania zgadzam się z kolegami 10litrów jak nic ale niestety wygoda gabaryty i cięşkie nuşki robią swoje. A po za tym co wy byście ludzie chcieli kupić auto 12 letnie i jeşdzić do śmierci????Pomyślcie przez chwilę niezardzewieje bo blacha ocynk kaşda marka na coś choruje mankamentem tej są przednie wahacze ale bez przesady silniki są rewelacyjne choć 1,6 to komar do tej budy to dla mnie bomba.Polecam wszystkim audi to audi nawet na złomie będzie wypasioną limuzyną !!!

#14 Guest_Masakrator

Guest_Masakrator
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2007 - 08:27

Jestem w trakcie zakupu a4 1.8 z 96r. Mój szwagier ma 1.6 i jest w stanie utrzymać spalanie w cyklu mieszanym na poziomie 7l., zależy jak się jeżdzi. Znajomy ma a4 od 5 lat i nic z nim nie robił tankuje i jeżdzi. Też słyszałem o przednim zawieszeniu ale ani kumpel ani szwagier jeszcze nic nie wymieniali (podobnie jeszcze jeden znajomy w a3) ja tam zaryzykuje. Kupuję od I właściciela, autko garażowane i zadbane wstawiam sekwencję i śmigam mam nadzieję że się nie przejadę na nim ;) tylko w nim. pozdrawiam

#15 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2007 - 22:47

Miesiąc temu przyprowadziłam sobie to autko z Niemiec. Jak narazie jestem bardzo zadowolona. Super się jeździ. Pali ok. 8,5l/100km. Tylko jeździć. Polecam.

#16 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2007 - 21:06

Witam, chciałbym kupić Audi A4 1.9 TDI z 1997r Czy mógłby mi ktoś napisać jakąś opinię o tym modelu? ile spala, jak się prowadzi, przyspieszenie, komfort jazdy, itp.

#17 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 22:42

niedawno zprowadzilem auto z niemiec jest ok. 100% sprawne ale mam jeden problem chyba uszkodzony jest czujnik walka rozrzadu bo czasami cos stuka mi w silniku

#18 Guest_martino

Guest_martino
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 20:40

ludzie nic nie jest wietrznie!!! każde auto się psuje, czy to audi czy fiat tak jak spalanie jak ktoś jedzie i zmienia biegi a gazu nie używa to mu pali mało a jak ja jada po autostradzie 200km to mi spalanie dochodzi do 13-14L.

#19 Guest_marian

Guest_marian
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2007 - 22:16

spalanie miasto do 7-10Lna trasie tempomat 70km/h- 4.8Lna trasie tempomat 110km/h- 5.8Lna trasie 90-140 -6.5LJak deptam w miescie to pali jak smok, trasa oszczednie jak jade równym tempem.

#20 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 02:51

Witam jestem na kupnie A4 (rocznik 96 silnik 1.8) i zatrzymały mnie informacje o wahaczach które podobno bardzo często trzeba wymieniać gdyż sa zrobione z aluminium i nie wytrzymują na polskich dziurach.\prosze o wasze opinie dziekuje i pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych