Kategorie
Skocz do zawartości

Audi: A4 - opinie kierowców

Gość jt_redakcja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 rok później...
  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• 2 lata później...
Auto bardzo udane poza przednim zawieszeniem. Silnik troche za słaby jak dla kierowcy w wieku 23lat ale jeszcze jakos daje rady. Spalanie gazu na trasie ok 10L w miescie 12L [ciezka noga]. Pozatym nic sie nie psuje tylko sama eksploatacja. Bardzo dobre silniki TDi polecam wszystkim.Przy zakupie warto rozwazyc silniki 1.8T 2.8 v6 i Tdi Pozatym nalezy szukac rocznika po 8/96 gdyz A4 przeszla wtedy lekki lifting i pare rzeczy poprawiono tzw choroby wieku dzieciecego.Polecam kazdemu to auto!

• 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Może jestem pechowcem. Wszystko OK do 160 tys. Później przegrzewanie się silnika, samowolka kontrolek na tablicy rozdzielczej.Od początku: wir w baku (średnia 11 l/100 km), niewygodne siedzenia i dość słaby (jak na 2.0) silnik. Podsumowując: lepiej kupić coś tańszego w tej klasie.

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Jak dla mnie rarytas, diesel ze 110km ze wzgledu na swoja niska wage okolo 1100kg idzie jak przecinak, odbicie zdecydowanie lepsze niz w golfie III 1,9 TDI. Jako czlowiek wychowany na wielkich krowach troche nazekam na ciasnote, ale w zasadzie obowiazuje ona tylko pasazerow z tylu, kierowca nie powinien nazekac :) Przede wszystkim trzeba zaznaczyc ze ma bardzo duzy bagaznik, wg mnie mozna bylo odstapic jego troche na rzecz tylnego siedzenia. Ale jako autko dla mlodziezy nadaje sie idealnie. Co do tego jego mankamentu w ukladzie kierwoniczym, w swoim jeszcze nie zmienialem, ale juz musze, tak wiec trzeba chyba zaznaczyc ze jest to jego slaba strona. Ja z autka jestem bardzo zadowolony i polecam jego kazdemu ktory musli o nabyciu czegos wlasnie z tej klasy.

• 1 miesiąc temu...
Dajcie spokoj jak czasami czytam opinie to nie wiem p?aka? czy sie ?mia?. Ludzie auto pali ok 10 litrów i nikt tego nie zmieni. Zawieszenie raz w roku wymaga naprawy mowie o przodzie. Do tego awaria silnika krokowego wentylatora i o?wietlenia tablicy rozdzielczej . Komentarz przereklamowane auto za drogie i awaryjne. Tomek

• 2 tygodnie później...
wiara kaşde auto ma coś do naprawienia to nie są nowe auta ja mam egzęplaş z 95 roku wymiana końcówek drąşka czy łączników stabilizatora to są drobiazgi blacha rewelacja jeşdzę swoim juş kilkanaście miechów i najpowaşniejsza awaria to czyszczenie przepustnicy 30 złotych co do spalania zgadzam się z kolegami 10litrów jak nic ale niestety wygoda gabaryty i cięşkie nuşki robią swoje. A po za tym co wy byście ludzie chcieli kupić auto 12 letnie i jeşdzić do śmierci????Pomyślcie przez chwilę niezardzewieje bo blacha ocynk kaşda marka na coś choruje mankamentem tej są przednie wahacze ale bez przesady silniki są rewelacyjne choć 1,6 to komar do tej budy to dla mnie bomba.Polecam wszystkim audi to audi nawet na złomie będzie wypasioną limuzyną !!!

• 4 tygodnie później...
Gość Masakrator
Jestem w trakcie zakupu a4 1.8 z 96r. Mój szwagier ma 1.6 i jest w stanie utrzymać spalanie w cyklu mieszanym na poziomie 7l., zależy jak się jeżdzi. Znajomy ma a4 od 5 lat i nic z nim nie robił tankuje i jeżdzi. Też słyszałem o przednim zawieszeniu ale ani kumpel ani szwagier jeszcze nic nie wymieniali (podobnie jeszcze jeden znajomy w a3) ja tam zaryzykuje. Kupuję od I właściciela, autko garażowane i zadbane wstawiam sekwencję i śmigam mam nadzieję że się nie przejadę na nim ;) tylko w nim. pozdrawiam

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
ludzie nic nie jest wietrznie!!! każde auto się psuje, czy to audi czy fiat tak jak spalanie jak ktoś jedzie i zmienia biegi a gazu nie używa to mu pali mało a jak ja jada po autostradzie 200km to mi spalanie dochodzi do 13-14L.

• 2 tygodnie później...
Witam jestem na kupnie A4 (rocznik 96 silnik 1.8) i zatrzymały mnie informacje o wahaczach które podobno bardzo często trzeba wymieniać gdyż sa zrobione z aluminium i nie wytrzymują na polskich dziurach.\prosze o wasze opinie dziekuje i pozdrawiam

• 4 tygodnie później...
niedawno kupilem to autko jest w super stanie bardzo mało przejechane auto jezdzi slicznie na gazie zadnej roznicy nie czuje jedynie mam problem ze sprzegłem wiskozowym do wiatraka chlodnicy on non stop sie kreci nawet gdy silnik jest zimno moze to tak ma byc ale watpie a i jeszcze mam quatroo swietna sprawa polecam

• 2 tygodnie później...
WitamWszystkich użytkowników i sympatyków Audi. Posiadam ten samochód 3 lata, zaraz po zakupie przerobiłem na gaz. Psujące się przednie zawieszenie to MIT. Zrobiłem 65 tys. i nic nie zmieniam co roku jak tu niektórzy piszą. Gdy go kupiłem wymieniłem przedni wachcz tzn. banan (był już wybity, na dobrej niemieckiej firmy FEBI warto dołożyć trochę i kupić coś konkretnego niż jakąś najtańszą podrubę) Od tego moomentu nic w zawieszeniu sie nie tłucze i nic się nie popsuło.Audi to jest poprostu klasa samochodu numer jeden ze wszystkich marek. Uważam że są to samochody bezawaryjne. Pod względem zabezpiecznia przed korozją nie mają sobie równych. Serdecznie polecam innym.

• 1 miesiąc temu...
a mi to sliczne autko żonka zabrało,no cóż kocham ją niech ma.moja audiczka miała 130km przerobiłem na 180km ale odjazd.nic się nie psuje,zegarek,no i te 6 biegów rewelacja,serdecznie polecam.acha jeden mankament na wybojach zwija się roleta w bagażniku

• 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...