Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Audi: A6 - opinie kierowców

114 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 23:11

witam wypierałem się tego modelu (złe opimie )kolega ma przejechane ponad 460 tyś km i wszystko ok poprosu dobre oleje .miałe problem z kierunkami ale był popsuty przerywacz jazda tym autem to sama przyjemność .lubie vw ale teraz to nr 1 jest audi pozdrawiam (może dlatego bo niemiałem awarii.)

#102 Guest_lola

Guest_lola
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 14:55

dalam za auto dwadziescia piec kola w remat wlozylam dzisiec tysiecy,jezdzilam pol roku i nie moge odpalic prawdopodomnie pompa do regeneracji oprucz tego zawieszenie i drobne sprawy ok piec tysiecy z checia bym sie go pozbyla ale za duzo w niego wlozylam bardzo wadiwy silnik

#103 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 11:32

witam wszystkich uzytkownikow A6 -C5 chcialbym zdemetowac kilka plotek na temat nieudanego modelu,otoz nieprawda jest jest iz silnik jest awaryjny i nie dynamiczny z silnikiem 150KM nalezy co 70tys km zmienic filtr odmy ktory znajduje sie przy turbinie a modelu 180 KM wystarczy co 100 tys km mowia tez iz wycieraja sie walki to tez niez zupelnie jest prawda ten silnik jako iz jest silnikiem V nie lubi miec minimum na bagnecie oleju czysty filtr odmy i odpowiedni poziom oleju zapewnia odpowiednie smarowanie gory silnika zapchany filtr powoduje zmniejszenie mocy silnik jest mulowaty i grozi zatarciem sie walkow glownie w silnikach 150 KM poniewaz 180 KM maja walki wzmacniane,brodny filtr w skrzyni automatycznej tez powoduje iz auto jest mulowate przy starcie dopiero na wyzszych obrotach zaczyna ciagnac poprawnie.Nie poecam wmontowywania chipow zmiany mocy silnika to nie jest wzmocnienie a raczej oslabienie i zkrocenie jego zywotnosi kazdy kto przymierza sie do kupna polecam ale niech sprawdzi przed kupnem w srwisie dokladnie historie tego pojazdu a zapewniam ze pojezdzi dlugie lata dbajac o wymiane olejow i filtrow na czas pozdrawiam

#104 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 20:25

Posiadałem model 1998 r 2,5 150 KM lecz mam wymieniony silnik na 2001r 180 KM ... ma przejechane na nim 198000 km nie mam zadnych problemów z nim ... pali w normie 8,7 litra po miescie .. w trasie przy normalnych predkosciach 120-140 około 6 litrow ... teraz zamierzam go sprzedac i chce wymienic na nowszy model ... pozdrawiam i gorąco polecam ...

#105 Guest_MACIEK

Guest_MACIEK
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2011 - 00:43

CZY KOS MA A6 Z 2007 ROKU 2.0 D AUTOMAT

#106 Guest_

Guest_
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 21:08

Mapy do tuningu http://chomikuj.pl/ored

#107 Guest_Zosia

Guest_Zosia
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 01:02

dla mnie to autko jest super,poprzednio jezdziłam vw sharanem,miałam aż 3,ale to audi choć stare ,bo 2000 rok jest po prostu aja,tym autem się płynie a nie jedzie

#108 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 10:45

Kto ceni komfort jazdy,niskie spalanie (trasa 90km/h-4.6L,120km/h-6L,miasto 7,5L)oraz bezawaryjność (pancerne zawieszenie)niech wybiera ten model,zdecydowanie lepszy od C5 pod wzgledem eksploatacji,Lata 90te były okresem kiedy producenci byli nastawieni na trwałość,nie zysk,jak obecnie,moim skromnym zdaniem tamte auta były bardziej ekologiczne (nie psuły się przez co nie potrzebowały części do ich napraw które obecnie produkuje się na masową skale) cześci,serwis,naprawy.Mercedes stworzył model W124,owiany legędą,którego przebiegi liczy się w milionach km.A Audi stworzyło swoje C4.

#109 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 13:24

krótko i na temat spalanie 10 litrow mieszkam w malym miescie gdzie nie ma korkow:-), awaryjnosc zawieszenie ktore starcza na 5 lat tylko albo az bo aluminium, a koszt wymiany to nie jak kazdy pusze ze 2500 tysia ja dalem 1150 revila za***iste bo china to koszt 650 , hmm+ majster na lewo 200. Aha jak wyprzedzasz to czujesz sie jak bys poprostu kogos mijal(teb ktos stoi w miejscu) wiec szybki co jeszcze duzo miejsca w srodku i lepuej wtkonany co niektóre auro z lini co zjechalo:-) dodam ze opel corsa tez palil mi 10 benzyny qiec bardzo sie zdziwilem.

#110 Guest_xiltharr

Guest_xiltharr
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 12:36

A6 2,5 TDI z sekwencyjną skrzynią biegów jest najbardziej odradzanym samochodem przez mechaników. Nie dość, że silnik awaryjny to i skrzynia podobna. Lepiej poszukać BMW e39 530d.

#111 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 21:55

t

#112 Guest_davidoff

Guest_davidoff
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2012 - 11:57

silnik to dopiero ulep!wycierające się wałki rozrządu, nie dadzą o sobie szybko zapomniec. 2tys. zł poszło na straty. poza tym wymiana rorządu niesie za soba koniecznośc wyjęcia silnika. sądząc po kosztach obłsugi trzeba było wybrac sprawdzoną benzynę 2.8 lub 3.0 czy nawet 4.2 a nie pchac sie w diesla bo sie nie oplaca. a osiągi sa mizerne, moc pojawia sie na 2 sekundy i zaraz znika ad hoc. tragedia a nie silnik.

#113 Guest_trela

Guest_trela
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 10:51

Ale się wkopałem…kupiłem z przebiegiem 167tys., ze Szwajcarii, wszystko udokumentowane itd. Gdy pojechałem do serwisu w Poslce, po dłuższej chwili sprawdzono, że auo ma realny przebieg 512 tys.km !!! to jakiś dramat. Co mnie podkusiło…auto nie miało najmniejszych śladów zużycia, deska jak nowa, pedały lekko wytarte, wszystko sprwane. Tylko przebieg przepotężny!tak się kupuje auto za granicą…mogłem u Nas kupić, a przed transakcją sprawdzić je w serwisie. Dobrze, że przynajmniej niebite. A tak poza tym jest to szybkie auto, które pali niewiele-jakieś 12-14 litrów ropy w mieście, na trasie 9litrów. Wyposażenie super, zwłaszcza zestaw Multimedia Interface, którym sterujemy wszystkie zabawki na pokładzie.

#114 Guest_Niebieski

Guest_Niebieski
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 17:45

Samochod udany, nie wiem skad biora sie opinie zle na temat tego samochodu.Mysle, ze to osoby ktore nie mialy zadnej stycznosci z audi a6.Silnik ok tylko trzeba dbac o stan oleju tak jak w kazdym samochodzie.Nie wolno przegapic jego stanu.Poza tym autko perfekcyjne dla osob ceniacych sobie wygode oraz prestiz.Zdecydowanie polecam.

#115 Guest_zbyszek

Guest_zbyszek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 20:51

Witam!
Chciałbym podłączyć radio sony do Audi a6. W Audi wychodzą 4 kostki a w radiu 2. Co muszę kupić żeby to wszystko połączyć ? Bo tylko przednie głośniki mi działają a tylne już nie. Kostkę kupić czy jakiś rozdzielacz? Gdzie znajdują się kable wzmacniacza na tyle ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych