Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Audi: A8 - opinie kierowców

106 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_chuj ci w dupe

Guest_chuj ci w dupe
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2008 - 23:48

kalinka ty pedale :-)

#22 Guest_TOMASZ

Guest_TOMASZ
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 17:16

TO ZNOWU JA KALINKA CO DO OSTATNIEGO KOMETARZA KOLEGI JAK JESTES TAKI CWANY TO PODAJ MI SWOJ ADRES TO CI COS POKARZE CWELU BEDZIESZ j**any KIJEM BEIZBOLOWYM W DUPE FRAJERZE TAK JAK POWIEDZIALEM OSTATNI RAZ FRAJERZY JESTESCJE MOCNI W GADANIU I TYLKO TYLE WAM POZOSTALO A CO DO OSTATNIEGO KOMETARZA TO JAK POWIEDZIALEM JAK JESTES TAKI HOJRAK TO DAJ MI NAMIARY DO CIEBIE TO JA CI POKARZE FRAJERZYNO Z KOMPLESAMI A MORZE TY MARZYSZ O TYM ZEBY KTOS CIE W DUPE WYJEBAL BO URZYWASZ TAKIEGO SLOWNICTWA PEDALE WSTRETNY TYLE CI POZOSTALO TYLKO GADANI BO NIC NIE MASZ I NIC SOBA NIE REPREZETUJESZ JERZEWLI CHCESZ TO PODAJ MI SWUJ NUMER TO JA ZADZWONIE DO CIEBIE CIOTO TO SOBIE POGADAMY FRAJERZYNO PA PEDALKU

#23 Guest_duch

Guest_duch
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2008 - 00:02

nie znam lepszego auta jesli ktos jest zainteresowany mam do sprzedania 1995 w stanie technicznym i wizualnym za***istym po wmianach rozrzadu paskow oleju i filtrow klockow z jasnom skorom na felgach 18 z wyglada rewelacyjnie obnizona poszerzona

#24 Guest_Audi S8

Guest_Audi S8
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2008 - 23:13

wiecie ja mm Audi S8 2006 rok i jezdzi sie super mam 550 km i 4,2 quattro

#25 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2008 - 23:17

ja mam bmw 7 2000r nie jezdzi sie tak super jak audi a8 37 quattro super

#26 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2008 - 23:19

sorry ja mam audi v8 ale jezdzi sie tak jak dodge viperem nawet lepiej super dalem 27 tys zl 93 r 4.2 quattro

#27 Guest_audi a8

Guest_audi a8
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2008 - 23:23

a i wogule... to piotr Jaguar to Gówno a ty jeszcze wieksze4 nie muw mi ze audi jest złe ja mialem nawie 80 1987 rok i bylo super a ty gówno wiesz!!

#28 Guest_Ryszard

Guest_Ryszard
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2008 - 22:45

jestem fanem czterech pirrscieni nikt na tym globie nie zrobil lepszego wozka od a-osemki ktos kto ma inne zdanie jest slabym kierowca i nie potrafi porownac czym prawdziwy kierowca powinien jezdzic wszystkie inne samochody porownujac do a-osemki to taczki! wiem co mowie pracowalem w fabryce audi 6 lat i liczono sie ze mna .

#29 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 18:19

Witam, chciałbym mieć to cacko bo mi się bardzo podoba no i to jest Audi ! A jak ktoś miał kiedyś do czynienia z Audi, nie zapomni nigdy o tej marce i zawsze będzie miło wspominał jej samochody ! Mój brat miał 80 z 1983, później 80 z 1986 a teraz A6 z 1998 i mówi że nie ma lepszego samochodu niż Audi, a trochę tych samochodów miał !

#30 Guest_ThEviL

Guest_ThEviL
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2008 - 01:19

chce wlasnie kupic takie cacko napiszcie na co zwracac szczegulna uwage zeby si enie naciac... z gury dziekuje i pozdro

#31 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 21:03

Niezla fura magnes na laski i na policje

#32 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 25 listopad 2008 - 21:15

wszyscy sie nieznacie te auto niema rownych sobie mam a8 3,7 z 1995 i prezentuje sie lepiej niz te wszystkie nowe gowna po prostu niema mocnych wszyscy sie ogladaja za tym jak jade. a wyprzedzanie to sama przyjemnosc na tiptroniku szczegolnie:)))) spalanie tez male jak na te klase

#33 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2008 - 22:57

Witam!! pomuzcie. Mam zamiar zakupic takie auto i nie wiem jaki wybrac silnik 2.5tdi 3.3tdi 4.2benzyna. Który z nich najlepszy. (nie chodzi o spalanie)autko bedzie 2000 2001 roku. Bardzo prosze o opinie. Pozdrawiem

#34 Guest_Edward

Guest_Edward
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2008 - 21:20

diesle w a8 sa do d*py, poza nowym 4.2TDITylko benzyna - pomijam 3.7 i 2.8

#35 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2008 - 23:08

prosił bym o wytlumaczenie dlaczego disel 3.3 w audi a8 jest do d*py ? z gory dziekuje

#36 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2008 - 01:03

NIE MOGE ZGODZIC SIE KOLEGO KTORY TWIERDZI ZE DISLE AUDI SA DO NICZEGO OSOBISCIE POSIADAM TAKIEGO DISLA 3.0 TDI I DLA MNIE TO REWELACIA MALO PALI I JEST DO BULU NIE ZAWODNY NA TEN MOMENT MAM NA BUDZKU 130000 TYS I NIC TYLKO LAC WACHE I DO PRZODU A CO DO SILNIKA 4.2 TDI TO PRZED KUPNEM MOJEJ AUDIOLKI MIALEM OKAZJE JEZDZIC TYM AUTEM OKOLO MIESIACA I TO JEST DLA MNIE PORARZKA NIBY TO TWIN TURBO ALE NIE MA TEJ MOCY I TO TURBO WLANCZAJACE SIE Z OPUZNIENIEM NIE WARTE TYCH PIENIEDZY TO SAMOCHUD MOJEGO KOLEGI I ON TWIERDZI TO SAMO JEST TROSZKE ZAWIEDZIONY I TO SPALANIE NIBY TO DISEL A SPALA DO 15 LITROW W MIESCIE NA TRASIE TO SPALANIE RZEDU 10 LITROW AUDI Z SILNIKIEM 3.0 PALI 10 W MIESCIE NA TRASIE SCHODZI NAWET PONIRZEJ 8 LITROW DLA MNIE TO AUTO JEST SUPER WCZESNIEJ MIALEM MERCEDESA S 320 I DLA MNIE TO NIE MA PORUWNWNIA AUDI JEST NAJLEPSZE I TA JAKOSC WYKONANIA TO JEST TO CZEGO SZUKALEM A CO DO MOJEGO KOLEGI TO ZAMIERZA TO AUTO SPRZEDAC I KUPIC NOWA BETE 750 DIEKUJE ZA UWAGE PROSZE O ZADAWANIE PYTAN O POWYRZSZYM MODELU

#37 Guest_s-line

Guest_s-line
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 10:28

Na ten Samochod nigdy moda nie przeminie osobiscie jezdze od paru dni i jestem zadowolony.Mam na sprzedaz S4 2.7

#38 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 20:27

mam ten wozek od pol roku szukalem przez 3 miechy az znalazlem pod szwjcariom pocisk malo powiedziane komfort ok jak ma ktos trocze wiecej kasy na wahe to czemu sie za***iscie niepobawic a jest czym

#39 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 23:24

WITAM Chce kupic takie auto z silnikiem 33000 tdi nie bire nic innego pod uwagę jak sie sprawuje ten silnk w tym samochodzie czy jest awaryjny itp prosze o szczere opinie

#40 Guest_maksimus

Guest_maksimus
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 21:07

osobiscie posiadam taka wersie silnikowa 3.3 tdi na ten moment moj somochod ma na liczniku 340000 tys km jak go kupilem to mial jakies 145000 tys km kupilem go w niemczech od mojego szefa on byl pierwszym wlascicielem w czasie tego czasu nic takiego sie nie wydarzylo zadnych wiekszych problemow wymiana rozrzadu klocki chamulcowe tarcze oleje silnikowe olej w skrzyni bardzo warzna rzecz nie jerzeli kupisz to auto nie morzesz tego zaniedbac odrazu mowie ze to auto nie jest tanie w utrzymaniu co mam na mysli pierwszy minus to spalanie ktore dochodzi nawet do 15staka w miescie na trasie nie jest tak zle morzna zejsc ponirzej 8 litrow mam to obcykane poniewrz wiekszosc kilometrow robie na trasie przewarznie niemcy a wiesz jakie oni maja auto bany wolnoa sie nie da jechac najwiecej jechalem 250km w srodku morzwsz muwic szeptem tak to auto jest wyciszone teraz jestem na etapie zmiany auta oczywiscie tez to bedzie a8 z silnikiem 3.0 tdi 244 km z 2006 to dopiero jest bryka nic dodac nic ujac wiadomo ma swoja cene ale jest warte co radzil bym przed kupnem jak morzesz to najlepiej ja przeswietl mam na mysli dokladne sprawdzenie samochodu jerzeli auto nie ma ksiarzki serwisowej to trzymaj sie od takich aut z daleka przbiegi rzedu 200000km nie maja znaczenia jerzeli auto bylo serwisowane pamietaj przed kupnem sprawdz skrzynie biegow nie morze ona szarpac i wydawac z siebie rzadnych dziwnyvh dzwikow jerzeli tak sie zdarzy samochod nie byl serwisowany na czas i to sa wlasnie skutki to wszystko co moge ci doradzic konradzie a tak apropo to siedze w biznesi samochodowym od 11 lat i nie jeden samochod zjezdzilem i nigdy mnie nikt w ciula nie zaladowal powodzenia przy zakupie i tak jak mowilem oczy szeroko otwarte jezeli sie da to sprawdz wszystko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych