Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Audi: 80 - opinie kierowców

601 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Andrzej Andreas NIEMCY

Guest_Andrzej Andreas NIEMCY
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2003 - 23:04

Bardzo dobre nadwozie, kiepskie zawieszenie, problemy z elektryka, zla diagnostyka silnika w warsztatach.Wymiana nagrzewnicy to bardzo duzy problem zwlaszca w wersji klima.Wiele wad ale 2 duze zalety, duzy zbiornik paliwa i nadwozie.Wady: bardzo drogie czesci zamienne,np. waz chlodnicy 270 zl , w Hiszpanii 53 euro.Ceny to Horror. Jest wiele duzo lepszych samochodow a opinia o AUDI 80 jest bardzo przesadzona.Mialem kadeta , nie bylo problemow. Kupilem 80 co miesiac cos nowego i drogiego.

#22 Guest_ROBSON

Guest_ROBSON
  • Goście

Napisano 18 luty 2003 - 11:06

Niezły samochód, dobrze się jeździ, silnik jak na 2.0 mógł by być mocniejszy ale i tak wystarczy do sprawnej jazdy a jak się go wkręci na wysokie obroty to nawet ma niezłe przyspieszenie ale i tak lepsza jest pod tym względem wersja 115 KM. Skrzynai jest super ( tylko 2 czasem na zimno ciężej wchodzi.Zawieszenie wsam raz ani niemiękkie ani nieprzesadnie twarde.Ceny części niesą wygórowane ale tanio niejest.Dobrze że jest to trwały i bezproblemowy samochód, z korozją też niema i długo niebędzie problemu.Kto dużo jeździ powinien koniecznie założyć LPG.W sumie solidny samochód z wygodnym wnętrzem, dobrze się jeździ.POZDRAWIAM !

#23 Guest_kristoforr

Guest_kristoforr
  • Goście

Napisano 26 luty 2003 - 21:22

Generalnie jestem zadowolony,diselek fajnie chodzi.Problem,to słyszalne stuki w zawieszeniu z tyłu samochodu. Jeżeli mielibyście jakieś informacje na temat usterek tego modelu- będę wdzięczny za informacje

#24 Guest_GRZEGORZ

Guest_GRZEGORZ
  • Goście

Napisano 16 marzec 2003 - 16:25

POMIMO ZUZYCIA WSZYSTKICH CZĘŚCI I SPALANIA 20L GAZU TEN SAMOCHÓD JEŹDZI!! JEST NIESAMOWITY!!!!PO WYPADKU TRZEBA TYLKO ZAPIĄĆ LINĘ O DRZEWO I COFNĄĆ:), ZWIĘKSZY SIĘ NA NIM TYLKO OPÓR POWIETRZA

#25 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2003 - 18:40

Kto wie co zrobic jak traci obroty po ok 1s. od odpalenia ?tel. 505388565

#26 Guest_Stefan!!

Guest_Stefan!!
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2003 - 14:31

Przesiadłem się z VW.Jest to idealny dla mnie samochód.Dobrze się trzyma drogi.Silniczek elastyczny i zrywny.A i spalanie nienajgorsze.Nawet przy włączonej Klimie.Wygodny a stuki tylnego zawieszenia nie dają aż tak mocno znać o sobie.

#27 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 01 maj 2003 - 18:55

jezeli AUDI, to B4 , nie polecam B3 z racji małego bagaznika . Ale avant jest najlepszy i oczywiscie ma wyglad. No i silniki tylko na pełnym wtrysku , lub tdi. to jest to. wiecej dodawac nie trzeba , kto ma ten wie o czym mowa POZDRAWIAM WSZYSTKICH .

#28 Guest_Tomii

Guest_Tomii
  • Goście

Napisano 21 maj 2003 - 19:49

Jest to za***isty samochód ma kopa jak skur*****, kupiłem go 4 miechy temu i do tej pory nie wiem czego ale nikt mnie jeszcze nie wyprzedził. Tylko żeby to przynajmniej 20 litrów paliło!

#29 Guest_RAFCIU

Guest_RAFCIU
  • Goście

Napisano 22 maj 2003 - 21:48

wy e co wy mi tu dajwecie ja szukam zderzaka do audi 80b2,a nie jakis onych złomów na sprzedasz,byscie zobaczyli moją perełke w kórwy

#30 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 23 maj 2003 - 09:36

piękna sylwetka 5 biegów 354km przejechanetrzyma sie super motor 1,6 w benzynce tylko 185km wyciąga na 2biegu 120km/h piękny samochud zero zgnicia lakier orginalny

#31 Guest_RAFAŁ

Guest_RAFAŁ
  • Goście

Napisano 28 maj 2003 - 00:05

81 ROK PO JEDNYM SŁOWEM za***ista FURAŻERKA 4 BIEGI PI ...ORE MA NIEZIEMSKĄ IDZE JAK BURZA POPROSTU DOBRY SPRZĘT POLECAM

#32 Guest_fan

Guest_fan
  • Goście

Napisano 29 maj 2003 - 18:27

bardzo fajny ale zawieszenie siada na miescie nie kupujcie podmian / zamiennikow

#33 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2003 - 17:31

za***ista fura po tuningo wyciagnalem nia 220km|h!!!!trzyma sie drogi jakby opony byly posmarowane super glue ehheheh jednym slowem extra wuzek

#34 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2003 - 17:15

Bardzo fajny samochód, świetnie trzyma się drogi.Ale może ktoś wie dlaczego po uruchomieniu nie ma siły a po ok. 1 min. chodzi jak należy.

#35 Guest_Lisu

Guest_Lisu
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2003 - 13:20

Samochód niezawodny , wytrzymały na nasze polskie drogi , 75 KM to nie rakieta ale 175 km/h idzie jechac , mam rocznik 94 , kupiłem ją jak miala przejechane 104 tys. km, obecnie mam ją już 3 lata i ma nabite 350 tys, jedyne co trzeba wymienić po tylu latach to turbina która bierze olej , ale tak to samochóde jest OK

#36 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2003 - 02:43

Moje audi ma przejechane 300tys, jedyne co w nim robilem to wymiana przedniego zawieszenia. Pali 4,5l. I prosze nie zadawac glupich pytan takich jak: "dlaczego samochod zaraz po odpaleniu jest slaby?"

#37 Guest_Rzeźnik z Cieszyna (CKT)

Guest_Rzeźnik z Cieszyna (CKT)
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2003 - 02:01

bardzo dobry samochód, ale silnik jak na dwa litry troche słaby (90 koników). Jak go się troche poprzeciąga to prawie 200 leci. niestety troche owy do palenia gumy (trzy razy wymieniałem przegłub).

#38 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2003 - 18:56

Prawie wszystko jest OK.Ale od momentu założenia "gazu" "głupieje" na benzynie - nie wie co to benzyna - szarpie, zdycha, niepali dobrze na benzynie. "Na gazie" natomiast jeździ i pali pięknie! Prosze o porady w sprawie problemów z benzyną.

#39 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2003 - 22:43

sprzedam b3-kę.silnik 1.8, pełny wtrysk.90 rok, alufelgi, bordo metalik, spojler, klima.

#40 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2003 - 23:18

Sprzedam części wszystko oprucz prawej strony

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych