Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Audi: 80 - opinie kierowców

601 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 13 luty 2001 - 11:39

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Audi 80.

#2 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2001 - 19:46

Jestem pierwszym właścicielem i ogólnie nie narzekam. Idealny silnik - cichy,niezawodny,zrywny, a do tego 5lON/100km. Przejechałem już 162 tys. i moje uwagi to za miękkie zawieszenie i ciężko praujący układ kierowniczy (mimo wspomagania).

#3 Guest_Pawel(Bruksela)

Guest_Pawel(Bruksela)
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2001 - 15:59

POMOCY, moja Audi nie ma chamulcow tarczowuch z tyly, a ja wlasnie planuje zamontowanie tarczuwek.Czy ktos mogl by mi pomodz,czy jest to mozliwe,cz musze zmienic tylny most?Wszelka dokumentacja mile widziana

#4 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 24 luty 2002 - 01:38

Moim zdaniem ten samochód ma niepowtarzalną sylwetkę. Mimo, że model ma już kilka lat może się podobać. Jeśli chodzi o silnik - super. Dysponuje dużym momentem i nie boi się obotów. Elektronika doskonale radzi sobie z regulacjami dawki paliwa, kąta wyprzedzenia wtrysku, obrotów itp. Elektronika ogranicza również znacznie zadymienie spalin. Jeśli chodzi o jazdę to jest trochę sztywny. To z jednej strony dobrze bo trzyma się w zakrętach ale spodziewałem się większego komfortu. Zawieszenie było w sumie całkiem niezłe gdyby... nie pukanie tylnych amortyzatorów. Nawet smarowanie miodem nic nie pomoże :), tzn. nic nie da się z tym zrobić. A może ktoś ma lekarstwo? W sumie auto bardzo solidne, mocne hamulce (4 tarcze), duże kola. W sumie wysokie zawieszenie nie poprawia własności jezdnych przy wyższych prędkościach, ale w codziennej eksploatacji jest niezastąpione. Jeżeli komuś podoba się sylwetka samochodu - polecam.

#5 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 26 luty 2002 - 13:17

Jest to świetne auto.Pomimo 15 lat rok pro.1987 wyciąga 200km/h.Pali tylko 10 litrów gazu na setke .Mam problemy z tylnym zawieszeniem.Słychać nieprzyjemne odgłosy na dołkach i jest zbyt miekki Proszę o rade co często sie psuje i co należy wymienić.

#6 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 07 marzec 2002 - 15:12

To nie Mercedes i jest do d*p....Miałem zawsze merca i jak kupiłem audi to kurwic... mnie trafia

#7 Guest_MAska

Guest_MAska
  • Goście

Napisano 10 marzec 2002 - 19:42

Maiłem troszke poprawek i pewnie bedzie ich jeszcze troszkę.....Ale jak na dziadka to mam jeszcze zajebistego kopa w pedale...Vmax to 170......ale juz trzesło...

#8 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 10 marzec 2002 - 19:44

Idzie jak przecinak.....170 bez mała.....przy 1.6l i 75 koniach...WYPAS

#9 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 11 marzec 2002 - 00:45

Bardzo dobry samochód.Silnik 1.8 pełny wtrysk,bardzo dobre osiągi,niskie zużycie paliwa.Polecam obniżenie zawieszenia.

#10 Guest_Harnaś

Guest_Harnaś
  • Goście

Napisano 11 marzec 2002 - 13:32

Jestem posiadaczem tego pojazdu od kilku miesięcy.Wygoda, komfort etc. Jest naprawdę gucio więc polecam. A przy okazji mam pytanko, zresztą pytał o to jeden z kolegów wyżej. Jak wyeliminować małe stuki na tyle samochodu, jaka może być przyczyna i jakie zabiegi podjąć by je zlikwidować. Pozdrawiam wszystkich.

#11 Guest_zioło

Guest_zioło
  • Goście

Napisano 11 marzec 2002 - 22:27

Naprawde mozna pokozaczyć. Durzo pali ale coś za coś - 190km/h bez proszenia jej o wysilek hehehe.

#12 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 17 marzec 2002 - 17:54

naprawde super bryka po tuningu osiągnełem nią 254 kmh przedtuningiem leciała 217 kmh

#13 Guest_Wojtek Sambo

Guest_Wojtek Sambo
  • Goście

Napisano 19 marzec 2002 - 20:57

Jeżdzę od kilku lat audikami nie widzęna naszym rynku lepszej fury jak na ten roczniki te pieniądze.

#14 Guest_Speed

Guest_Speed
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2002 - 21:26

To poprostu SUPAR auto !!!Zapraszam na stronę www.audi80b3.of.pl (powstaje)

#15 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2002 - 22:50

coprawda to nie 80 ale jej odpowiednik w USA z wyglądu niewiele sie różni ale ma inny silnik 180 koni zawieszenie jak również wyposażenie od podgrzewanych foteli elektrycznie rgulowanych we wszystkich płaszczyznach z pamięcią 4 kierowców przez klime tempomat el szyby lusterka ABS komputer pokładowy itp.wszystkie możliwe bajery Jednym słowem luksus za niewielkie pieniądze :) Problem zaczyna sie dopiero z częściami wiele nie występuje wogóle w katalogach producentów np gałka do tylnego drążka bagatela 500 zł tłumik końcowy 1400 zł i oczywiście trzeba zamawiać ale polak potrafi więc np łącznik stabilizatora zamiast za 200 zł dorbiono mi w warsztacie za 20 itp mimo tych mankamentów naprawde można sie w nim zakochać a jeszcze do tego napęd 4x4 i 180koni bez tuningudaje pole do popisu zwłaszcza zimąW zasadzie na minus można mu jedynie zaliczyć mały bagażnik bo z racji tylnego mechanizmu róznicowego zbiornik paliwa jest w bagażniku za oprciem siedzeń no i jaszcze jedno apetyt na paliwozejście poniżej 10l/100km graniczy z cudem a w mieście trzeba sie liczyć z 12-15l/100 ale wrażenia z jazdy rekompensują wszystko zatem wybaczam mu :) i polecam wszystkim którzy lubią auta z duszą i lubią ostrzej pojeździć na plus zaliczam wyłącznik ABS-uJeśli ma ktoś podobną quatrówke chętnie wysłucham opinii badź źródeł pozyskiwania części Pozdrawiam

#16 Guest_JAro

Guest_JAro
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2002 - 16:01

jezdze dopiero tydzien, ale bryka jest ok, troche slaby silnik, mam zamiar wstawic silnik. Czy ktos wie jak najlepiej podniesc moc ? (tanio i bez wiekszej ingerencji w budowe silnika).

#17 Guest_J-23

Guest_J-23
  • Goście

Napisano 23 październik 2002 - 10:30

JESTEM za***iście ZADOWOLONY !!!!!!.

#18 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2002 - 20:51

brak mocy co to jest

#19 Guest_SEBA

Guest_SEBA
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2003 - 23:43

SUPER AUTO MA DOPIERO 120tys/km JEST BEZWYPADKOWA BEZAWARYJNA WYMIENIAM TYLKO PODSTAWOWE ZECZY PASKI KLOCKI OLEJE.SILNIK 1.6 TUNING 100PS PRZYCIEMNILEM SZYBKI ZALOZYLEM ALU SZEROKIE KAPCIE CHODZI JAK ZEGAREK POLECAM!!!!!!!

#20 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2003 - 23:01

Szukam informacji.Czy mozna zamontowac inny silnik 1.9 TDI np. z A-4.Moze ktos ma doswiadczenie w tej sprawie ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych