Skocz do zawartości

Alfa Romeo: MiTo - opinie kierowców

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 11:45

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Alfy Romeo MiTo.

#2 Guest_tedziki

Guest_tedziki
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 12:14

Niestety ten model jest kapryśny. Dwa razy nawet nie odpalił z powodu spadków napięcia. Nowe auto z 2009r.!!! Zawieszenie jest niezłe, ale nie zapewnia komfortu. A po 40tys już zaczyna stukać. Strach pomyśleć co będzie za kilka lat.. Jednak nie mnie to będzie już dotyczyć.

#3 Guest_vegasik

Guest_vegasik
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 18:38

Silnik Mito jet dynamiczny a przy tym oszczędny. Co prawda jak przycisne to pali tyle co BMW 330 ale jeśli nie przegina się z przepisami prędkości to spala nawet 6 litrów w mieście. Mito jest piękne jak Mediolan ale ma też pewne niedoróbki(chodzi o chromowane obwódki tylnych lamp, szybko się niszczą). Zawieszeni z przodu też trochę szybko się zużywa ale koszt naprawa jest tania. Poza tym to solidne auto, aż dziw beirze ze Alfa ma tak kiepską opinie. Przecież moje Mito ma 89 tys. km i nadal jest bardzo świeże.

#4 Guest_filip

Guest_filip
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 13:25

Włoski maluch, z przeznaczeniem dla kobiety. Przód jest paskudny, te lampy mnie wkurzają i obecnie jeździ nim moja córka do liceum. Ja kupilem sobie brere spiker 3.2 tuningowana u Noviteca. W MiTo podobał mi się system regulacji mocy i siły wspomagania, można obniżać w ten sposób spalanie lub ustawiać auto stricte na tor(DNA). Ale brera to już zupełnie inna liga, po Prost masakrycznie piękna, wykończona w namniejszym detalu. I do tego dynamiczna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych