Skocz do zawartości

Alfa Romeo: GT - opinie kierowców

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 11:43

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Alfy Romeo GT.

#2 Guest_tedziki

Guest_tedziki
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 12:20

Słabe przyspieszenie, niska kultura pracy silnika- dźwięk tragiczny.
Ponadto bardzo utrudnione wsiadanie, plusem jest przestronne wnętrze. Przy wyższych prędkościach może przeszkadzać poziom hałasu.
Na nierównej drodze zawieszenie wymięka.
Spalanie w granicach normy dla tego typu silników.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2012 - 13:37

piekna maszyna,fenamenalnym ale drogim i awaryjnym przednim zawieszeniem.jestem stomatologiem wiec powiedzmy ze stac mnie na naprawy auta ale nawet mnie zaskoczyla cena za remont zawieszenia ktorym zdarzylem sie nacieszyc przez jakies 15tys.km od zakupu. wylozylem 5 tys na wahacze,wraz elementami gumowymi zawieszenia i sworzniami.ale przyznam ze uwielbiam ten samochod.dzwiek jest niesamowity zwlaszcza przy niskich i wysokich obrotach.czuc jakies pokrewienstwo z autami sygnowanymi logiem czarnego rumaka. rewelacyjne sa tez fotele-wyglada rasowo i dobrze trzymaja cialo na zakretach. a te Alfa uwielbia! gorzej z hamulcami ale za tarcze Brembo oro zaplacilem rsptem 1400zl i teraz autem mozna nawrt na otr sie wybrac. troche skrzynia haczy ale ja mam i na to rade-olej wymieniam w niej co 10tys. km. ogolnie polecam,warto poszukac jednak drozszego modelu ktoryominely naprawy blacharkie.

#4 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 14 listopad 2020 - 23:45

Wspaniale auto dające dużą frajdę z jazdy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych