Skocz do zawartości

Alfa Romeo: 159 - opinie kierowców

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 11:39

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Alfy Romeo 159.

#2 Guest_xiltharr

Guest_xiltharr
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 12:09

Nowa jakość Alfy romeo, samochód o wiele bardziej dopracowany niż poprzedniczka (156), mniej awaryjny i równie piękny. Niestety jedyne czego nie wyeliminowano to ogromne spalanie silników benzynowych.

#3 Guest_Andretti

Guest_Andretti
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:52

Auto niezwykle, świetne materiały wewnątrz, luksusowe wyposażenie i piękne linie. nie miałem dotąd alfy ale zaryzykowałem. opłacio sie. auto nie jest nadmiernie usterkowe, można rzec ze prawie bezawaryjne. po 120tys. wymieniałem wahacze dolne i górne z przodu- 3500zł za częśći. Ogólnie drogo ale reszta rzeczy nie jest już tak kosztowna. Auto bajecznie się prowadzi, zapominam czasem ze jade przednionapędówką. brakuje troche mocy bo ta ośmiozaworowa wersja potrzebuje ponad 10s do 100km/h ale planuje ją podda modyfikacją elektroniki. łądnie też gra sprzęt bose, a wszystko to razem budje atmosfere luksusu i wyjątkowości. kolejne auto, jeśli tylko będzie równie adne co to, to też będzie Alfa.

#4 Guest_Artengo

Guest_Artengo
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 10:55

Rządzi! Piękna i do tego szybka. Jazda nią to przyjemność w czystej postaci. Gdy zajeżdżam na stację, ludzie patrzą na mnie jak na gwiazdę jakoś. Czerwony kolor przycioaga uwagę!i do tego te przednie lampy. Prawie jak w Giulii. MA dobrego kopa, chociaż pali dużo-23litry benzyny. Ale to auto dla kogoś komu w zyciu się powiodło, więc stać go i na paliwo do twakiego auta. Gaz śmierdzi i zabija silnik benzynowy. Nic nie zastąpi zapachu spalonej benzyny. A silnik ryczy!wnętrze jest przepiękne, dwukolorowe, z analogowymi zegarami, poręczną kierownicą, i genialnymi fotelami. Nawet jak stoimi w tym aucie w korku, ma się wrażenie, że czekamy w pit stopie na wyścig. Polecam ! nie martwcie się spalaniem, kupcie sobie drugie auto do pracy a to miejcie dla żony i dzieci, które jak dorosną podziękują Wam za to, że mogły być wożone tak rasowym autem.

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 20:06

niezawodna i elegancka. szok ze tyle traci na wartosci. wywalic egr i bez problemowo jezdzic bedzie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych