Skocz do zawartości

Alfa Romeo: 146 - opinie kierowców

144 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Ghost

Guest_Ghost
  • Goście

Napisano 07 luty 2004 - 14:56

witammam ta alfe od 4 lat i jakos specjalnie mi sie w niej nic nie psuje, psuja sie rzeczy ktore musza....mam na mysli wahacze... a to tylko od polskich drog...rcja jest twarde zawieszenie ale cos za cos...silnik(90KM) nawet dobrze wgniata ( tylko szkoda ze nie moge czipu zamontowac :/ )w miescie przy mojej ostrej jezdzie pali max 8 w zime a w lato nie liczylem ;-)i chcetnie kupilbym identyczny model tylko ze jak najmlodszy z slinikiem 1,9JTD 105KM, bo strasznie mi sie podobają ;-)...nie posiadam tez ksiazki serwisowej ani zadnej ksiazki o tym aucie a szkoda ...szukalem i nie potrafie znalezcpozdrawiam Ghost

#22 Guest_PEPE

Guest_PEPE
  • Goście

Napisano 09 luty 2004 - 21:01

Chcę kupić takie autko w full wersji. Bardzo proszę o opinie, zwłaszcza na co należy zwrócić uwagę przy kupnie. Z góry dziękuję:)

#23 Guest_Adi

Guest_Adi
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2004 - 23:18

Samochód nabiera zrywu przy 2500 obr. - dobrze trzyma się drogi, trochę twarde zawieszenie ale za to wygodne fotele. Ogólnie za***iste

#24 Guest_Dosiek

Guest_Dosiek
  • Goście

Napisano 03 listopad 2004 - 02:21

"146 1,8TS 98'" (pierwszy wpis) człowieczku, co ty piszesz?? Jak tył może być podsterowny???? Z twą wiedzą o fizyce jazdy nichcialbym cie spotkac na drodze... Robi sie niebezpiecznie :-(((Jesli 145/146 to z bokserem! nieco niższą moc wynagradza sowicie lepsza krzywa momentu i ten NIESAMOWITY dźwięk silnika!!! Pozdrawiam Alfisti & Lancisti

#25 Guest_g

Guest_g
  • Goście

Napisano 22 październik 2005 - 13:13

hnjg

#26 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 22 październik 2005 - 16:36

wlasnie kupilem pelna opcja wszystko gra oprocz silnika przy ruszaniu i na 2 slabiutko sie zbkiera czy tak ma byc czy to wada

#27 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2006 - 15:50

bardzo dobry samochód,prowadzi się swietnie,bardzo elegancki wygląd,polecam.Poszukuję instrukcji Obsługi do AF 146 1.4TS

#28 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2006 - 01:34

Większośc z was pisze o alfach 1,4 boxer, może jestem rodzynkiem, ale posiadam alfe z silniczkiem 1,7, ma ona w swojej stajni 129KM i powiem szczeże, jest to baaaaardzo milusiński samochodzik, własnie w tym momencie stoi u mechanika bo zakatowalem skrzynie(drugą) ale warto, Alfa, szczególnie ta jest bardzo przyjemna, ktoś nażekał na kiepską widocznośc przez tylną szybe, rozłóż kolego siedzenia tylne, wrzuc kocyk i podusie i wtedy pogadamy czy nie można oglądac gwiazd z kobietą... ;D, dobrze się trzyma na zakrętach, trzeba pilnować stanu oleju, ok pali, pozatym spod światel i na trasie szwaby siadają .... :Dpozdrawiam wszystkich...

#29 Guest_david

Guest_david
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2006 - 10:31

Drogi kolego,Danielu, nie bede ukrywal,dla mnie ten samochod jest kiepski zeby nie powiedziec bardzo kiepski... z tylu nie ma miejsca na wypicie "coli" to co tu mowic o kocyku i kobiecie.. uwazam tez ze pali stanowczo za duzo ten samochod i generalnie odradzam.. pozdrawiam

#30 Guest_motocyklistka :)

Guest_motocyklistka :)
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2006 - 12:12

To troche dziwne, raz kochac motocykle a za chwile samochody...Miłość jest jedna,na zawsze..dla mnie sa to motocykle,panie D.

#31 Guest_Dlatego jeżdżę BMW

Guest_Dlatego jeżdżę BMW
  • Goście

Napisano 03 październik 2006 - 15:11

Osiągi super!Komfort jazdy, wykończenie, niezawodność bardzo źle!W ciągu 8 miesięcy popsuł się ABS, mechanizm otwierania dachu, rozrząd (wariator, naprawa 1050 złNie rozumiem tych samochodów!

#32 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 17 październik 2006 - 15:15

Szukam silnika do mojej alfy z małym przebiegiem

#33 Guest_krzysztof

Guest_krzysztof
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2006 - 11:29

Bardzo sympatyczne auto. Nigdy mnie nie zawiodło. Przejechałem nim 200000 km. W porównaniu z innymi samochodami, nawet dużo droższymi nie można powiedzieć że jest awaryjne. Tłumik wytrzymał 170000 km. Serwis tez nie musi być drogi. W necie można kupić wsztskie nowe części nieporównywalnie tańsze niż w serwisie.

#34 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2006 - 23:28

ja jestem zadowolony posiadam rocznik 2000r Fajnego ma kopa zawsze pierwszy startuje na zielonym a spalanie male jak dla mnie posiada gaz .jestem zadowolony polecam ale moge sprzedac bo chce 166 alfe romeo

#35 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 04 luty 2007 - 15:34

auto średnio awaryjne elektryka silnika ale eleganckie,ceny częsci umiarkowane-radze dbać o silnik pozatym ma kopa i średnie spalanie ocena 4+.

#36 Guest_marioo

Guest_marioo
  • Goście

Napisano 25 luty 2007 - 00:12

jak komuś przeszkadza spalanie to niech sobie kupi matiza albo inne "sejtoczento".Ja wolę dopłacić do paliwa ale czuć że jadę...

#37 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2007 - 23:55

Witam bardzo fajne autko ze sportowa dusza super jedzie ale i swoje spali przy mojej jezdzie po miescie w granicach 15L:D Niestety auto bardzo awaryjne 70 tys przebiegu 10 tys temu wymienilem skrzynie ostatnio termostat cale zawieszenie lozyska w kolach ale i tak warto za taka jazde:D

#38 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 01 maj 2007 - 22:37

mam autko z 97r skrzynia ciężko chodzi , poza tym świetnie się prowadzi jest przestronna i ma dobre osiągi Fajne auto

#39 Guest_JAREK

Guest_JAREK
  • Goście

Napisano 26 maj 2007 - 14:54

Mam go 5 lat przejechane 260 tyś km i musze powiedzieć super auto przejechało całą europe jestem bardzo zadowolony tylko alfa i nic więcej a zazdrośnicy w burakowozach niech się schowają

#40 Guest_Czesio

Guest_Czesio
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2007 - 19:09

posiadam ten samochód ale niestety nie moge sobie poradzic z instrukcja po angielsku prosze o wyslanie mi jej w polskiej wersji na adres: czesio17@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych