Skocz do zawartości

Alfa Romeo: 146 - opinie kierowców

144 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2001 - 11:37

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Alfy Romeo 146

#2 Guest_Mich

Guest_Mich
  • Goście

Napisano 24 maj 2001 - 18:04

Bardzo przestronny /jak na kompakt/, bardzo dynamiczny, efektowny, świetnie wyposażony. Niestety drogi serwis, po mieście pali 11-13 litrów, tył bardzo podsterowny - trzeba uważać. Ale ogólnie dobry.

#3 Guest_Piotr Posiewała

Guest_Piotr Posiewała
  • Goście

Napisano 16 marzec 2002 - 17:22

świetny wozik ogólnie cool Fajna kompaktowa sylwetka sprawia że jazda nim jest przyjemna i cicha.

#4 Guest_lak

Guest_lak
  • Goście

Napisano 01 maj 2002 - 00:32

jak tyl moze nyc podsterowny ???raczej nadsterowny to rozumiem

#5 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 20 maj 2003 - 14:15

Autko jest super, dopuki coś się nie sypnie, ja mam alfke z 97 roku, ogolnie jest dobra tylko serwis drogi. A książek serwisowych na rynku brak, jek ktoś ma na zbyciu taką, prosze o kontakt.

#6 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 22 maj 2003 - 17:27

Bardzo dobre auto, dynamiczne. Tylko to spalanie....Poszukuję instrukcji obsługi tego auta,jak ktoś osiada w wersji elektronicznej to proszę o kontakt.

#7 Guest_GNZ

Guest_GNZ
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2003 - 18:37

za***ista furka , a szczególnie z lekko usportowionym wydechem.A pozatym człowiek który kupuje alfe to nie patrzy na spalanie, tym sie jeżdzi!!!!!!!!!!!!!

#8 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2003 - 11:24

Moim skromnym zdaniem najlepsza fura na jaką trafiłem.Konieczni e musi być boxer bo to ALFA.

#9 Guest_Pablo

Guest_Pablo
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2003 - 22:53

rewelacyjne prowadzenie na zakrętach i prostej oraz polskich koleinach,dużo miejsca w środku jak na kompakt-lepsza niż 156 także pod względem awaryjności(wiem ,bo posiadam)

#10 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2003 - 14:51

Jak na diesel nawet niezły ma wygar ogólnie za***iste autko tylko drogie jak sie cos zepsuje, zezeli kogos interesuje car audio to te auto nadaje sie bo ma fajna akustyke w srodku wiem to z wlasnego doswiadczenia

#11 Guest_Tamino

Guest_Tamino
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2003 - 18:34

Dobry samochód. Wadami są jednak wysokie spalanie i drogie części (na szczęście rzadko coś nawala).

#12 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2003 - 22:38

jaki drogi serwis???Chyba hondy nie mieliscie, albo innej mazdy

#13 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2003 - 00:10

Auto super,szkoda tylko,ze 3 tygodnie po kupieniu padł silnik i po nabyciu nowego posiadam chyba najdroższa alfe swiata w tej wersji :)))

#14 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2003 - 00:12

A Tobie Wojtku powiem,że mazde tez posiadam (Mx-3) i serwiosowo jest milion razy tańsza!!!!

#15 Guest_ziutka

Guest_ziutka
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2003 - 16:20

hm.. wlasnie z rodzina zastanawiamy sie czy kupic takie autko.. w sumie superascie wyglada.. jeszcze lepiej sie jezdzi.. ale mam narzeka na to ze usportowione.. ale chyba tego nie widac no niee? :P

#16 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2003 - 10:07

Posiadam Alfe z 2000 roku i bardzo sobie ją chwale. Po pierwsze spalanie nie jest złe a siliczek 1400 o mocy ponad 100 koni nie bije na głowe konkurencje czyli np Opla Astre II ktora w wersji 1400 ma 75 koni pozatym alfa to alfa zawieszenie twarde co po miescie jest niezbyt dobre ale jak na trasie wchodzisz 120 w dosyc mocny zaket to wiesz że sie przynajmniej nie przewróci jeździ sie nią git polecam jedyną wada tego auta są szkrzypiace plastiki ale mimo tego i tak polecam ;)

#17 Guest_...

Guest_...
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2003 - 12:19

Ja chce miec ten samochod !!!

#18 Guest_ADAŚ

Guest_ADAŚ
  • Goście

Napisano 19 październik 2003 - 14:41

+ tego auta to dobre prowadzenie, fantastycznie trzyma się na zakrętach, silnik b. dynamiczny- to bardzo drogi serwis wysoka awaryjnosć kiepska jakość wykonczenia ( jak na te klase samochodu!!!) mało oszczędny silnik oraz b. zła widoczność przez tylną szybę , ogólnie to taki podrasowany fiat

#19 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 30 październik 2003 - 23:39

Z wyglądu b. ładna chyba dla ludzi którzy nie chcą już niemieckich samochodów często pobitych i groznych,dla romantykow i indywidualistów-tylko Alfa,pozdrawiam właśnie takich. Adam.

#20 Guest_marzena

Guest_marzena
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2004 - 20:52

Własciwie to zapytanie,chcemy kupić alfę,zastanawiamy sie nad jej awaryjnoscią ,komfortem jazdy itp.Proszę o opinie, dzięki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych