Skocz do zawartości


ekstradycja do polski - jak to naprawde wyglada?


18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_EkstradycjaUK

Guest_EkstradycjaUK
 • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 00:28

poniewaz nikt jeszcze wczesniej nie poruszal tego tematu, uwazam iz trzeba naswietlic wszystkim, jak wyglada transport "bandytow" i "kryminalistow" poszukiwanych przez polskie wladze na podstawie ENA

OTO ZEZNANIA (FRAGMENT) JEDNEGO Z EKSTRADOWANYCH, wyrok 10 mcy za niesplacony debet:

"Nie chciał odpalić samolot przy starcie mial problemy z jednym silnikiem.
21,02,Wylot z Angli lot trwał 4.5godz.Samolot stan krytyczny w środku nie było pasów zabezpieczających,byliśmy skuci od przekazania aż do chwili kiedy wylądowaliśmy na lotnisku Okęcie.

Ostatni posiłek mieliśmy w Angli 20lutego o godz.17 po poludniu, 21lutego na lotnisku dostaliśmy po kawie i ciastku od Angolii,jednak gdy przyleciał samolot militarny z Polski to policja polska polska częstowała się naszą kawą i ciastakami, przekazanie odbywało się przy pomocy tłumacza ponieważ dowódca kobieta ok.50lat dowodziła siedemnastoma policjantami i nie znała J.Angielskiego.

Podczas przekazywania wiele puszczała komentarzy, których zakazywała tłumaczyć Angolom. (......)

W samolocie podczas lotu był niesamowity chałas.Policja oczywiście miała założone słuchawki z stoperami. My nie dostaliśmy ani picia ani jedzenia.

Polska wogóle nie jest przygotowana na odbiór skazanych, czekaliśmy na Lotnisku ok.6-7godz. bo nie wiedzieli co z nami zrobić, bylo nas 16 osób, mieliśmy mozliwość raz skorzystać z toalety na lotnisku.

Po oczekiwaniach na lotnisku wsadzili nas do busów Policyjnych ujechali z lotniska ok.5min i staliśmy ok.1,5godz ponieważ nie wiedzieli nadal co z nami zrobić.

około godziny 1 w nocy przywieżli 5 osób na służewiec w tym mnie. Tam oczywiście biurokracja, najpierw ok.godz.2 w nocy przeprowadzili nas na cele zrobioną ze świetlicy i nie było tam umywalki z bieżącą wodą ani toalety.

Przed zamknięciem dzwi zapytaliśmy czy możemy skorzystać z toalety, puścił nas dwojkami żeby bylo szybciej.

Wylądowaliśmy w Polsce około 17 po południu, pierwsze picie i jedzenie dali nam ok. 7rano.

22.lutego przez pierwszy tydzień dostaliśmy po 200ml cherbaty rano do śmiadania i 200ml cherbaty wieczorem do kolacjii.

22lutego prześliśmy psełdo badania lekarskie i stomatologiczne. Pan doktor ok.60lat może więcej zapytał o samopoczucie, dentystka ok.70lat pouderzała w zęby i to było całe badanie.

Po tygodniu przenieśli mnie po komisji na oddział.tzn.P2. Niebył to prawdziwy P2.
Pleksy w oknach mały metrarz, od 7-18 otwarte cele możliwość chodzenia po korytarzu. Tylko godz. spacer na spacerniakach po 2 osoby. Możliwość kąpieli raz w tygodniu

zero pomocy z strony wychowawców i pracowników służby wieziennej. Pierwszy kontakt z rodziną po 2.5tygodniu(kontakt telefoniczny)możliwość zakupu środków czystośći,kawy,papierosów po 3tygodniach.Chodz przepisy mówią żę powinło to nastąpić po trzech dniach.

Tam przeszedłem zapalenie oskrzeli pomimo iż zgłaszałem P.doktor że mam problemy z oskrzelami i stałe zmiany wogóle niezareagowała. Zapisałem się do doktora niestety czekałem 3tygodnie za widzieniem i w sumie niedostałem się do doktora bo zostałem przewieziony do Poznania.

W Warszawie nabyłem przez nieprane koce i brud w łazni wszów łonowych, a z jedzenia paskudniego podczas oprózniania się razem z stolcem widziałem krew widziałem małe glizdy (Prawdopodobnie chemorojdy).
(..............)
Nigdy wcześniej nic takiego niemiało miejsca. Miałem problemy z opróżnianiem się, chodziłem co 4dni.Po przewiezieniu trafiłem na ul.Młyńską z Warszawy do Poznania gdzie mimo miałem już podgrupę P2 trafiłem na oddział zamkniętyP1 bo niebyło miejsca na P2. (...............)

Warunki na celi oddział (C1) straszne, zimna woda w kranie brak ciepłej brak zasłony oddzielającej WC od reszty celi, brud robali chodzących po podłodze oraz po ścianach.

Niebyło na celi nic poza piętrowym łóżkiem i stołem. Cela była 2osobowa dziurawe ścianki działowe oddzielające WC od celi.
Ścianka zrobiona i łatana deskami, brak ciepłej wody i czajnika, posiłki nakładane i podawane przez otwórw dzwiach, potrawy śmierdzące nieświeże porcje tak małe że przypominały porcje z przedszkola.
Po 2 dniach przewiezli mnie na ul.Nowosolską w Poznaniu.
Półotworek czyli P2 niespełnia to miejsce w żadnym razie warunków półotwartego zakładu.
Cele od 3-8osób mały metrarz , spacer dziennie 1godz. czasami to zależy od chumoru dowódcy lub oddziałowego To samo z możliwością brania prysznica.

Na 190 skazanych prysznic otwarty czasami 5razy w tyg. 1godz po 21.
Brak miejsca wyznaczonego do Palenia.
Jedzenie wstrętne,zaniżane porcje, zupy nienadające sie do jedzenia. Reszte potraw opartych jest na mortadelli pod piękną nazwą np: Pieczeń żymska lub poprostu Pieczeń wieprzowa.

Pracownicy wieziennia hamscy, brak pomocy z ich strony oraz brak pomocy z strony wychowawców i kierownika penitencjarnego, zakład nie ma dyrektora, funkcję dyrektora pełni 2zastępców zastępcy.
Łamanie przepisów grozby z strony strażników do skazanych.( Mam nazwiska ludzi zastraszanych)Brak pomocy z strony zakladu do utrzymywania kontaktu z najbliższą rodziną (KKW)Gwarantuje to osadzonym.
Pisałem 2razy prośbę o przepustkę okolicznościową i dostałem odmowę Pisałem o widzenie z nieuleczalnie chorą siostrą ( ma raka złośliwego) przedstawiłem jej historię choroby mimo to dostałem odmowę.
Próbowałem po tygodniu raz jeszcze też dostałem odmowę.
Motywacja brak dostarczenia zaświadczeń i dokumentów lekarskich-które dostarczyłem tydz.wcześniej do pierwszej prośby. Totalne lekcewarzenie osadzonych.
(..............)

*********KONIEC**********************

W ZWIAZKU Z POTWIERDZONYM UPORCZYWYM I NAGMINNYM LAMANIEM PRAW CZLOWIEKA PRZEZ STRONE POLSKA W PRZYPADKU EKSTRADYCJI Z UK ORAZ PONIZAJACYMI WARUNKAMI W JAKICH OSADZENI ODBYWAJA KARE POZBAWIENIA GODNOSCI, PROSZE ZAINTERESOWANE RODZINY LUB PRZYJACIOL OSOB EKSTRADOWANYCH W PODOBNYCH WARUNKACH KONTAKT.

OFERUJE POMOC W TEJ SYTUACJI ABSOLUTNIE ZA DARMO !!!

posiadam obecnie podobne zeznania/pswiadczenia blisko 20 osob z 4 roznych transportow z Anglii - NIE MUSZE CHYBA DODAWAC, IZ TO WLASNIE STRONA POLSKA JEST ODPOWIEDZIALNA za tak niegodziwe i uwlaczjace ludzkiej godnosci warunki transportu i dalej odbywania kary.

Liczaca obecnie 78 osob grupa (eskstradowani, rodziny etc, prawnicy, etc.) zamierza zlozyc pozew zbiorowy do sadu w Strassburgu.
Z wasza pomoca, dzieki obszernemu materialowi dowodowemu zamierzamy wygrac odszkodowanie dla rodzin oraz samych poszkodowanych aby chociaz w taki sposob wynagrodzic im farse zafundowana przez "ojczysty kraj"

Zamierzamy rowniez przedstawic cala ta sytuacje w Royal Courts of Justice w Londynie aby uswiadomic stronie brytyjskiej iz przyjete domyslnie zalozenie iz polska jako panstwo czlonkowskie UE nie lamie praw czlowieka okazalo sie bledne.

jeszcze raz podkreslam, oferowana pomoc w tym przypadku jest absolutnie za darmo, nie zamierzamy rowniez korzystac z pomocy zadnych solicitorow, tym bardziej darmowych "legal aid" (odrebny temat :)), z tygodnia na tydzien powieksza sie rowniez grono osob takich jak ja, czyli chcacych zaoferowac pomoc w tej sprawie :)

jesli chcesz uczestniczyc w naszej misji, prosze o kontakt:

osoby bezposrednio poszkodowane - ekstradowani lub rodziny:
zeznania-echr@ekstradycja.org

osoby chcace pomoc (nawet odplatnie)
pomoge-echr@ekstradycja.org


pozdrawiam wszystkich serdecznie
kamil krajewski, mf
kk@ekstradycja.org
07935 14 74 81

ekstradycja.org
27 old gloucester st,
london
wc1n 3ax
020 8144 2744

#2 Guest_gość

Guest_gość
 • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 17:54

WITAM POTWIERDZAM TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ Z TYM DO TRYBUNAŁU PRAW CZŁOWIEKA .SAM MAM TERAZ SPRAWE O ENA I ZA KAZDYM RAZEM SŁYSZE W SADZIE ROZMOWY OSÓB KTURYCH ZNAJOMI JUZ POLECIELI NA TEMAT OKROPNYCH I PONIŻAJACYCH WARUNKÓW TRANSPORTU DO POLSKI JAK I OKRESU PRZYJECIA DO ZK TRAKTUJĄ LUDZI OKROPNIE.

ŻADEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN BYC TRAKTOWANY W TEN SPOSÓB BEZ PODZIAŁU NA TO CO ZROBIŁ JAKIEGO PRZESTĘPSTWA SIĘ DOPUŚCIŁ ....

#3 Guest_EkstradycjaUK

Guest_EkstradycjaUK
 • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 00:20

WITAM POTWIERDZAM TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ Z TYM DO TRYBUNAŁU PRAW CZŁOWIEKA .SAM MAM TERAZ SPRAWE O ENA I ZA KAZDYM RAZEM SŁYSZE W SADZIE ROZMOWY OSÓB KTURYCH ZNAJOMI JUZ POLECIELI NA TEMAT OKROPNYCH I PONIŻAJACYCH WARUNKÓW TRANSPORTU DO POLSKI JAK I OKRESU PRZYJECIA DO ZK TRAKTUJĄ LUDZI OKROPNIE.

ŻADEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN BYC TRAKTOWANY W TEN SPOSÓB BEZ PODZIAŁU NA TO CO ZROBIŁ JAKIEGO PRZESTĘPSTWA SIĘ DOPUŚCIŁ ....


jest lepszy sposob, na razie zbieramy dowody :)

#4 Guest_rafal z

Guest_rafal z
 • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 18:53

Witam.

Co do warunkow w wiezieniach i wrednych klawiszach tam pracujacych, to jest temat rzeka, warunki w miare ok sa tylko w nowych wiezieniach, we wszystkich starych warunki sa ponizej godnosci czlowieka... Cele przepelnione, jedzenie przeterminowane, klamstwa, obietnice bez pokrycia i brak przestrzegania regulaminu i KKW ze strony pracownikow ZK/AS...

Zrobmy cos z tym aby poprawic warunki przetransportowywania aresztantow z UK do Polski, bo Polska to jedyny kraj ktory swoich obywateli przewozi jak bydlodo rzezni...

Ja sie juz skontaktoralem w tej sprawie z forumowiczem "EkstradycjaUK",i mysle ze kazdy kto mial w/w przejscia lub je ma lub oczekuje, powinien cos z tym zrobic, bojesli bedziemy tylko siedziec i czytac i przeklinac, to nic sie nie zmieni dopoki czegos z tym wspolnie nie zrobimy.

Pamietajcie ze licza sie czyny a nie slowa....

Pozdrawiam

#5 Guest_kristof

Guest_kristof
 • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 22:54

witam wszystkich ,tez to przechodzilem i farsa to jest malo powiedziane!dziwie sie ze jeszcze nikt nie zrobil z nimi porzadku najwidoczniej sa ponad prawem robia co chca,DAJCIE MI CZLOWIEKA A JA ZNAJDE PARAGRAF I GO ZNISZCZE doslownie tak to wyglada,ja do dzis a minelo ponad dwa lata od ekstradycji lecze sie antydepresantami bo to co zobaczylem w kraju to obled,takze broncie sie jak mozecie jesli macie ENA pozdro

#6 Guest_dawid .

Guest_dawid .
 • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 22:19

kk@ekstradycja.org. Kamil siedzielsmy razem na celi na sluzewcu w Warszawie.Oczywiscie podpisuje sie pod tym wszystkim. a co z fotkami hehe .. jebac te k***y gady.zadzwon jak masz moj numer .. pozdrawiam..

#7 Guest_gość

Guest_gość
 • Goście

Napisano 27 grudzień 2011 - 20:00

prosze o podanie jakiegos maila na ktory moge wyslac wiadomosc, dotychczas znalazlam chyba trzy adresy mailowe,ale na zaden jeszcze nie wyslano wiadomosci, nie wiem z jakiego powodu. potrzebuje pomocy. Moj e mail vilemox@tlen.pl. prosze o kontakt. albo chociaz wlasnie podanie emaila lub numeru tel. z gory dziekuje Ola P.

#8 Guest_gość

Guest_gość
 • Goście

Napisano 27 grudzień 2011 - 20:01

Ola P. do ekstradycjaUK. nie podalam wczesniej do kogo kieruje wiadomosc.

#9 Guest_monika

Guest_monika
 • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 19:22

ciekawe numery telefonu podajesz,mozna powiedziec,ze to sciema kamil?????

#10 Guest_Hannah 37

Guest_Hannah 37
 • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 22:31

No wlasnie,ja tez szczescia nie mialam ,zeby sie do Kamila Krajewskiego dodzwonic???Co tu jest grane?

#11 Guest_gosc

Guest_gosc
 • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 16:24

A jak Maja traktowac przestepcow? Jak krolow? Moze jeszcze menu podac co wac pan wybrac zechce na obiad? to wszystko jest z pieniedzy podatnikow wiec sie nie dziw. Zlodzieje,mordercy,oszusc, pedofile i co moze jeszcze poczestowac takich golonkiem i piwem? Zabijacie bezbronne kobiety, dzieci sa molestofane przez Jakis popaprancow, kradniecie pieniadze nie raz ludzia, ktorzy sami nie Maja,okradacie staruszki i wy chcecie lepszego traktowania?! Powinniscie byc wszyscy skazani na dozywotnie roboty w kopalni, bo kara smierci nie powinna byc stosowana.Zaraz ktos powie a co z rehabilitacja wiezniow, ze postepujmy po chrzescijansku,a prosze bardzo wybaczajmy,pomagajmy,ale pamietajmy, ze Ci ludzie innym krzywde zrobili i jednak cos z tego wynika. Kazdy powinien wiedziec co dobre a co zle i blagam niech mi nikt nie zwala na rodzicow,ze pili,na zle towarzstwo itd. Mozna wyjsc z takiej patologi,skonczyc studia i byc Kims na swiecie sa miliony takich przypadkow,kazdy ma swoj mozg!

#12 Guest_reni

Guest_reni
 • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 20:19

A jak Maja traktowac przestepcow? Jak krolow? Moze jeszcze menu podac co wac pan wybrac zechce na obiad? to wszystko jest z pieniedzy podatnikow wiec sie nie dziw. Zlodzieje,mordercy,oszusc, pedofile i co moze jeszcze poczestowac takich golonkiem i piwem? Zabijacie bezbronne kobiety, dzieci sa molestofane przez Jakis popaprancow, kradniecie pieniadze nie raz ludzia, ktorzy sami nie Maja,okradacie staruszki i wy chcecie lepszego traktowania?! Powinniscie byc wszyscy skazani na dozywotnie roboty w kopalni, bo kara smierci nie powinna byc stosowana.Zaraz ktos powie a co z rehabilitacja wiezniow, ze postepujmy po chrzescijansku,a prosze bardzo wybaczajmy,pomagajmy,ale pamietajmy, ze Ci ludzie innym krzywde zrobili i jednak cos z tego wynika. Kazdy powinien wiedziec co dobre a co zle i blagam niech mi nikt nie zwala na rodzicow,ze pili,na zle towarzstwo itd. Mozna wyjsc z takiej patologi,skonczyc studia i byc Kims na swiecie sa miliony takich przypadkow,kazdy ma swoj mozg!

Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora.Nigdy nie wiesz co ciebie spotka w  zyciu baranie.#13 Guest_Gość

Guest_Gość
 • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 19:58

A jak Maja traktowac przestepcow? Jak krolow? Moze jeszcze menu podac co wac pan wybrac zechce na obiad? to wszystko jest z pieniedzy podatnikow wiec sie nie dziw. Zlodzieje,mordercy,oszusc, pedofile i co moze jeszcze poczestowac takich golonkiem i piwem? Zabijacie bezbronne kobiety, dzieci sa molestofane przez Jakis popaprancow, kradniecie pieniadze nie raz ludzia, ktorzy sami nie Maja,okradacie staruszki i wy chcecie lepszego traktowania?! Powinniscie byc wszyscy skazani na dozywotnie roboty w kopalni, bo kara smierci nie powinna byc stosowana.Zaraz ktos powie a co z rehabilitacja wiezniow, ze postepujmy po chrzescijansku,a prosze bardzo wybaczajmy,pomagajmy,ale pamietajmy, ze Ci ludzie innym krzywde zrobili i jednak cos z tego wynika. Kazdy powinien wiedziec co dobre a co zle i blagam niech mi nikt nie zwala na rodzicow,ze pili,na zle towarzstwo itd. Mozna wyjsc z takiej patologi,skonczyc studia i byc Kims na swiecie sa miliony takich przypadkow,kazdy ma swoj mozg!

 a ty go nie masz piszac take ku...wskie recenzje zabito moja siostre ku...wo dostal 25 a moj maz mial stara sprawe za nie zaplacenie jednej raty obys gosciu kblowal dozywocie a twoja rodzina na ciebie miala w......e #14 maciejbulawski

maciejbulawski

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 11 listopad 2016 - 19:29

Zastanawiam się czy to nadal trwa. Że tak nikt z tych ludzi którzy zajmowali się Wami (grupa 16 wspomniana w opisie), nie pomyślał że takie wredne i poniżające niewolnicze traktowanie jest zwiększaniem oporu i agresji po drugiej stronie. Ktoś  ma stać się lepszy? Potraktowany jak gówno, ma kwitnąć dobrem. To jest nielogiczne, szkodzące,

 

z całym szacunkiem ale nawet trochę debilne....

 

Niewolno tak traktować ludzi bo to wróci. Posiłek, Czystość Porządek i umiejętność słuchania oraz stanowczość i ostrożność. 

Mówiłeś o wyroku w Strassburgu i odszkodowaniach ale, o ile to możliwe, wyrok takiego sadu powinien mieć moc sprawczą aby wymusić na, w tym przypadku Polsce, regulacje i zmiany umożiiwiające pozbycie się anomali.#15 Guest_Gość

Guest_Gość
 • Goście

Napisano 12 listopad 2016 - 10:45

 

 

Niewolno tak traktować ludzi bo to wróci. Posiłek, Czystość Porządek i umiejętność słuchania oraz stanowczość i ostrożność. 

 

Przestępcy też tak się zachowują, kiedy popełniają przestępstwo? Jak dżentelmeni?#16 Guest_Ola

Guest_Ola
 • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 11:01

Dzien dobry,czy ktos nadal zajmuje sie tym tematem?

Ola#17 Guest_Gość

Guest_Gość
 • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 11:12

Dzien dobry,czy ktos nadal zajmuje sie tym tematem?

Ola

Na forum nie ma ludzi, którzy zajmują się konkretnymi tematami. Opisz sprawę, zadaj pytania i jeśli ktoś będzie obeznany w temacie, to na nie odpowie.#18 Guest_Ola

Guest_Ola
 • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 11:26

Na forum nie ma ludzi, którzy zajmują się konkretnymi tematami. Opisz sprawę, zadaj pytania i jeśli ktoś będzie obeznany w temacie, to na nie odpowie.

Czeka mnie ekstradycja do Polski w najblizszym czasie.Chcialabym sie dowiedziec,czy nadal jest tak tragicznie,jak w wyzej opisanej historii.Nie wiem za bardzo co mnie czeka tam,w Polsce,dlatego pisze po roznych forach z pytaniami,ale raczej bez rezultatu.Bardzo prosze o jakies wskazowki,bo ja raczej zielona w tej materii jestem

Z gory dziekuje za odpowiedz#19 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
 • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 20:51

A jak Maja traktowac przestepcow? Jak krolow? Moze jeszcze menu podac co wac pan wybrac zechce na obiad? to wszystko jest z pieniedzy podatnikow wiec sie nie dziw. Zlodzieje,mordercy,oszusc, pedofile i co moze jeszcze poczestowac takich golonkiem i piwem? Zabijacie bezbronne kobiety, dzieci sa molestofane przez Jakis popaprancow, kradniecie pieniadze nie raz ludzia, ktorzy sami nie Maja,okradacie staruszki i wy chcecie lepszego traktowania?! Powinniscie byc wszyscy skazani na dozywotnie roboty w kopalni, bo kara smierci nie powinna byc stosowana.Zaraz ktos powie a co z rehabilitacja wiezniow, ze postepujmy po chrzescijansku,a prosze bardzo wybaczajmy,pomagajmy,ale pamietajmy, ze Ci ludzie innym krzywde zrobili i jednak cos z tego wynika. Kazdy powinien wiedziec co dobre a co zle i blagam niech mi nikt nie zwala na rodzicow,ze pili,na zle towarzstwo itd. Mozna wyjsc z takiej patologi,skonczyc studia i byc Kims na swiecie sa miliony takich przypadkow,kazdy ma swoj mozg!

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych