Skocz do zawartości

EOS KSI Windykacja

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kaspir

Guest_Kaspir
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 21:27

Witam, 27stycznia zadzwonili do mnie ze musze splacic sprawe nr jakis tam. nic nie wiedzialem ocb . Zadzwonilem do nich i odebrala babka bardzo mila az ciarki przechodza . Troszke nakrzyczala na mnie i wyjasnila mi o co chodzi ze mam czas zaplacic 500zl do 6 lutego a reszte w ratacb . Odpowiedzialem ze niestety nie bede mial takiej kwoty . Powiedziala czy rodzice wiedza o tym . Odpowiedzialem ze jestem juz pelnoletni i chyba nie powinno obchodzic to moich rodzicow gdyz mam juz 24 lata i nie mieszkam z nimi ...
dzis 8lutego . zadzwonili do domu mojego do ojca cytuje ojca" Zadzwonil jakis pan i ze mam jakies zadluzenie na tysiac zlotych itp ze sprawa idzie do sadu "
Chcialem sie zapytac . Czy nie ma takiego czegos jak tajemnica kredytowa itp?
Ojciec sie zamartwial i matka itp..... .

#2 Guest_PEPSI

Guest_PEPSI
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 21:40

DO MNIE TEŻ OD JAKIEGOŚ CZASU DZWONI BARDZO MIŁA PANI LUB PAN Z ZAPYTANIEM KIEDY SPŁACĘ DŁUG KTÓREGO TAK NA PRAWDĘ NIE WZIĘŁAM. STRASZĄ MNIE ŻE ROZMOWY SĄ NAGRYWANE A DO TEGO DOSTAJĘ CIĄGLE JAKIEŚ SMS-Y... TYPU...ZA DWA DNI MA BYĆ CAŁA KWOTA BO JAK NIE TO...ALE NAJLEPSZE CO USŁYSZAŁAM OD TEJ...MIŁEJ PANI TO BYŁO...(cytuję)A CO PANI JE,JAK OPŁACA TELEFONY I OGÓŁEM PONIŻAJĄCE ZAPYTANIA. NA MOJĄ PROŻBĘ O PRZESŁANIE MI DOKUMENTÓW DOTYCZĄCYCH DŁUGU KTÓRY NIBY WZIĘŁAM DOSTAŁAM ODPOWIEDZ ŻE MAM SAMA SOBIE JĄ ZAŁATWIĆ W BANKU GDZIE JEST KREDYT. ONI NIE WYŚLĄ BO PRZESŁANIE OD NICH TRWA PARĘ TYGODNI LUB MIESIĘCY. JEDYNY DOKUMENT JAKI MOGĘ DOSTAĆ JEST OPIS KWOTY DO SPŁACENIA,SUMA NARASTAJĄCYCH PROCENTÓW I NUMER KONTA NA KTÓRY MAM WPŁACIĆ DANĄ KWOTĘ. NIC WIĘCEJ... TO JEST JAKAŚ PARANOJA JAK TAK MOŻNA...

#3 Guest_ryjowka

Guest_ryjowka
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 15:02

nie dajcie sie tym naciągaczon do mnie też wydzwaniają co jakiś czas na poczatku kutluralnie wytlumaczelam im, że po 1 nastąpiło potrącenie a po 2 przedawnienie i jesli czegos chca to niech skieruja sprawe do sadu na co uslyszalam kupe bzdur typu ze mam sie przygotowac na wizyte windykatora terenowego ktory wyceni moj majatek, ze zostane obciazona kosztam tej wizyty itd itp
Brutalna prawda jest tak jak sie "ma cos na kogos" to sie kieruje sprawe do sadu potem do komornika i sie nie odstawia takiej szopki. Jesli zaś "dług" jest wysoce wątpliwy to sie wynajmuje takich naciągaczków którzy zawracajac ludzom glowę liczac na to ze sie przestrasza albo zaplaca zeby miec w koncu swiety spokoj.

#4 Guest_enia

Guest_enia
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 18:57

Moim zdaniem dążą do koncyliacji - zawsze lepiej jest się dogadać a dłużnikiem, nikomu nie jest na rękę wytaczać sprawy sadowe , dlatego to trwa jak najdłużej można, - czasami za długo. Szukają po prostu najskuteczniejszego
sposobu na ściągnięcie pieniędzy.

#5 Guest_ktoś

Guest_ktoś
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 22:33

Moim zdaniem dążą do koncyliacji - zawsze lepiej jest się dogadać a dłużnikiem, nikomu nie jest na rękę wytaczać sprawy sadowe , dlatego to trwa jak najdłużej można, - czasami za długo. Szukają po prostu najskuteczniejszego
sposobu na ściągnięcie pieniędzy.

Witam, moim zdaniem najlepiej zasięgnąć porady u specjalisty, każda sprawa jest indywidualna.

#6 Guest_lubiana

Guest_lubiana
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 14:40

W kwestii długów zawsze winny jest dłużnik . Nikt go nie zmusza do zaciągania zobowiązań przerastających jego możliwości materialne.

#7 Guest_masio

Guest_masio
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 21:18

Odpowiedż jest prosta najbliższy komisariat policji zgłosić i niech to zrobi ojciec uporczywe nękanie niech zanotuje godzinę i koniecznie nazwisko dzwoniącego!!Boją się tego jak ognia polecam forum kredytowe www.szmidtinwest.pl

#8 Guest_WE

Guest_WE
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 20:41

Mądre słowa, widać że pisała je osoba która pracuje i nigdy nie straciła pracy. Albo ma bogatych rodziców, którzy wszystko jej dają.

#9 Guest_twojeporady.pl

Guest_twojeporady.pl
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 00:13

tak tylko że tu masz porady adwokatów online od 29 zł - żaden adwokat nie będzie tańszy,

radca prawny, adwokat - pomoc znajdziesz poniżej od 29 zł:

www.twojeporady.pl

#10 Guest_bb

Guest_bb
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 17:47

Dziś otrzymałam wiadomość na telefon, bez podania danych na kartę w plusie też otrzymałam wiadomość ze mam do spłatya 356,80 nr umowy itp. co to za fikcja

#11 Guest_grazka

Guest_grazka
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 15:35

Dziś otrzymałam wiadomość na telefon, bez podania danych na kartę w plusie też otrzymałam wiadomość ze mam do spłatya 356,80 nr umowy itp. co to za fikcja

Nie odpowiadać na żadne takie,zablokować dany numer i tyle i wogóle nie rozmawiać z nimi>

#12 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 15:01

W kwestii długów zawsze winny jest dłużnik . Nikt go nie zmusza do zaciągania zobowiązań przerastających jego możliwości materialne.

Bzdura... W kwestii winy to określa ją Sąd a nie jakiś windykator. I prawie zawsze winna jest firma windykacyjna skupująca przedawnione wierzytelności. 

#13 Guest_Polus

Guest_Polus
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 11:46

Najlepsza firma windykacyjna w Warszawie dla mnie to kancelaria-windykacja.pl/. Szybko odzyskują kasę od oszustów.

#14 Guest_majster

Guest_majster
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 15:21

Może miala gorszy dzień, to też ludzie. U mnie mieliśmy 2 rozmowy i nie było problemów z wyjasnieniem ze to problem z danymi, że to nie ja jestem dłużnikiem

#15 Guest_krystek12

Guest_krystek12
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 19:12

Też nie rozumiem, bo akurat o tej słyszałem bardzo dobre opinie. Wyróżnia się znacząco jakością

#16 Guest_penelopa

Guest_penelopa
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 20:43

EOS KSI nie masz się co bać, porządna firma z zasadami, traktują dłużnika uczciwie i nie próbują sztuczek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych