Skocz do zawartości

przyjęcie zlecenia napisania pracy mgr/plagiat/zwrot pieniędzy

41 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_uczciwa

Guest_uczciwa
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 15:46

Witam,

Zlecono mi napisanie pracy magisterskiej z języka niemieckiego ( 2 rozdziały) w bardzo krótkim czasie. Ponieważ jestem w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, podjęłam się tego. (bez umowy)

Z braku czasu popełniłam plagiat.

Praca magisterska dla tej Klientki okazała się bezuzyteczna i żada od dwóch miesięcy zwrotu pieniędzy.

1) Czy czeka mnie odpowiedzialność karna za przyjęcie zlecenia napisania części pracy magisterskiej (korekta + 2 rozdziały), jeśli Klientka zgłosi mnie na policję (zarzuca mi wyłudzenie)

2) czy czeka mnie odpowiedzialność karna za popełnieniu plagiatu w tej pracy?Jeśli Klientka zgłosi mnie na policję (zarzuca mi wyłudzenie)

3) Czy mogę ją zgłosić na Policję,że zleciła mi pracę magisterską jednocześnie nie 'kręcąc na siebie bata''(Klientka dobija się godzinami do moich drzwa i mnie nęka telefonami i wizytami ,)

4) Czy czeka mnie konsekwencja prawna, jeśli nie oddam jej pieniedzy, które mi zapłaciła za napisanie jej ''bezużytecznej'' pracy magisterskiej

Dziękuję za opinię,
Boję się konsekwencji prawnych, potrzebowałam bardzo tych pieniędzy

Klientka na pewno ma prawo zgłosić wyłudzenie, bo zamówić sobie materiał do pracy (wzorzec) to nie przestępstwo, ale czerpanie korzyści majątkowych z nieswoich utworów już tak. Radzę oddać kasę. Jak w ogóle można "popełnić plagiat z braku czasu"?

#42 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 12:31

Zerknij sobie na redaktor-online.pl –bardzo dobrze przygotowana strona, łatwo można zamówić pracę wszystko fajnie przygotowane, strona przejrzysta więć można szybko się połapać co i jak, by skutecznie zamówić pracę i potem trzeba tylko czekać na jej wykonanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych