Skocz do zawartości

przyjęcie zlecenia napisania pracy mgr/plagiat/zwrot pieniędzy

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 17:43

Ze względu na pracę nie byłam w stanie samodzielnie napisać pracy magisterskiej i skorzystałam z pomocy innej osoby. Obawiałam się, że zostanę oszukana, dlatego wybrałam osobę, która nie chciała zaliczki. Rozliczałam się w ratach po otrzymaniu kolejnych rozdziałów. Mogłam na bieżąco przeczytać i sprawdzić rozdziały. Wszystko było ok. Mogę podać adres osoby, która mi pomogła, ponieważ wiem jak łatwo zostać oszukanym, a ta Pani wywiązała się ze wszystkiego - naukimedyczne@gmx.com

#22 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 20:00

Ja też piszę prace i zawsze biorę z góry i nigdy nikogo nie oszukałam. Pisaniem prac zajmuję się od 8 lat. Oferuję prace z niemal wszystkich dziedzin humanistycznych, w tym m.in. szeroko pojęta ekonomia (finanse, bankowość, rachunkowość, ubezpieczenia, zarządzanie, marketing, logistyka, rynki kapitałowe, rynki finansowe, itp.), pedagogika, socjologia, psychologia, geografia, historia, politologia, stosunki międzynarodowe, prawo, administracja, turystyka i wiele innych. Sporządzam też analizy finansowe, ekonomiczne, statystyczne oraz robię badania ankietowe, opracowuję ich wyniki i opisuję wnioski. Mogę też opracować każdą metodologię badań (tzn. ustalić cel i przedmiot badań, ułożyć hipotezy i problemy badawcze, zmienne i wskaźniki oraz dobrać metody, techniki i narzędzia badawcze). Ale słuchajcie ludzie - napisanie pracy bez plagiatu, od podstaw KOSZTUJE! Prace dyplomowe (mgr, inż, lic.) kosztują od 1000-3500 zł. Jeśli ktoś kusi się na pracę za 500 zł, to od razu widać, że ma do czynienia z osobą która to skopiuje z neta, a całością będzie można się podetrzeć. Ludzie pamiętajcie, że nad dobrą pracą trzeba siedzieć kilka tygodni i ona musi trochę kosztować. Jak słyszę że ktoś napisze licencjata za 400 zł w tydzień to mi się śmiać chce, ale biedni studenci kuszą się na to. A wiadomo, że chytry dwa razy traci. Gdyby ktoś potrzebował porządnego tekstu (na wzór) to zapraszam do mnie. Mail: k.kowalska007@wp.pl

#23 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 marzec 2015 - 12:22

Każdą pracę warto sprawdzić systemem antyplagiatowym takim jak ten - http://plagiatnever.pl/ . Dzięki temu mamy pewność, że podczas sprawdzania pracy nie uznają ją jako plagiat. 

#24 Guest_Jennefer

Guest_Jennefer
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 12:10

Jak już się bierzecie za oddawanie pisania pracy naukowej jakiejś trzeciej osobie to weźcie ją z polecenia. Na Mgr-konsultacje piszą prace a przynajmniej są uczciwi

#25 Guest_bladamery

Guest_bladamery
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 12:18

Na moje oko to Pani klientka, składając tę pracę, popełnia przestępstwo wyłudzenia poświadczenia nieprawdy, ponieważ nie napisała jej samodzielnie. Pani będzie odpowiadać za pomocnictwo/współudział. Także obie panie będą miały problemy.

#26 Guest_bladamery

Guest_bladamery
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 12:27

polecam przeczytać piszącym i kupującym

na stronie eprawo.com artykuł "kupiona praca magisterska a odpowiedzialność karna"

#27 nuc

nuc

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 06 maj 2015 - 12:33

nie lepiej napisać pracę samemu, nie tracić pieniędzy i spać spokojnie?

#28 Guest_Mirka

Guest_Mirka
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 07:27

Ja też piszę prace i zawsze biorę z góry i nigdy nikogo nie oszukałam. Pisaniem prac zajmuję się od 8 lat. Oferuję prace z niemal wszystkich dziedzin humanistycznych, w tym m.in. szeroko pojęta ekonomia (finanse, bankowość, rachunkowość, ubezpieczenia, zarządzanie, marketing, logistyka, rynki kapitałowe, rynki finansowe, itp.), pedagogika, socjologia, psychologia, geografia, historia, politologia, stosunki międzynarodowe, prawo, administracja, turystyka i wiele innych. Sporządzam też analizy finansowe, ekonomiczne, statystyczne oraz robię badania ankietowe, opracowuję ich wyniki i opisuję wnioski. Mogę też opracować każdą metodologię badań (tzn. ustalić cel i przedmiot badań, ułożyć hipotezy i problemy badawcze, zmienne i wskaźniki oraz dobrać metody, techniki i narzędzia badawcze). Ale słuchajcie ludzie - napisanie pracy bez plagiatu, od podstaw KOSZTUJE! Prace dyplomowe (mgr, inż, lic.) kosztują od 1000-3500 zł. Jeśli ktoś kusi się na pracę za 500 zł, to od razu widać, że ma do czynienia z osobą która to skopiuje z neta, a całością będzie można się podetrzeć. Ludzie pamiętajcie, że nad dobrą pracą trzeba siedzieć kilka tygodni i ona musi trochę kosztować. Jak słyszę że ktoś napisze licencjata za 400 zł w tydzień to mi się śmiać chce, ale biedni studenci kuszą się na to. A wiadomo, że chytry dwa razy traci. Gdyby ktoś potrzebował porządnego tekstu (na wzór) to zapraszam do mnie. Mail: k.kowalska007@wp.pl

To, co Pan pisze jest wierutną bzdurą i to właśnie jest naciąganie studentów. Proszę nie przeceniać się.Tyle, to może wziąć osoba za sprzedaż praw autorskich do swojego autorskiego artykułu. Trzeba mieć własny dorobek publikacyjny. Praca licencjacka czy magisterska, to opracowanie i korzystanie z gotowych źródeł. Dużo liczy Pan sobie za siedzenie w bibliotece i przetwarzanie już napisanych treści. Poza tym, jakoś wolno Pan pisze...

#29 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 09:41

To, co Pan pisze jest wierutną bzdurą i to właśnie jest naciąganie studentów. Proszę nie przeceniać się.Tyle, to może wziąć osoba za sprzedaż praw autorskich do swojego autorskiego artykułu. Trzeba mieć własny dorobek publikacyjny. Praca licencjacka czy magisterska, to opracowanie i korzystanie z gotowych źródeł. Dużo liczy Pan sobie za siedzenie w bibliotece i przetwarzanie już napisanych treści. Poza tym, jakoś wolno Pan pisze...

Nie zgadzam się z tym. Sama piszę prace od 12 lat i powiem szczerze że osoba która chce by napisać jej pracę na minimum 50 - 60 stron za 500 zł to ewidentnie kopiowanie już napisanej pracy. Proszę zobaczyć ile ludzie biorą za przepisanie 1 strony teksu formatu A4/ czcionką 12. Pisanie pracy magisterskiej czy licencjackiej nie polega tylko na przepisywaniu samych dokumentów źródłowych. Najpierw trzeba je poszukać, pozaznaczać wybrane teksty i połączyć wszystko w całość ( czyli dodać coś od siebie). Do każdego rozdziału czy podrozdziału należy też napisać wstęp i zakończenie. Dodać tabelki czy wykresy. Ja przyjmując pracę do napisania nie biorę zaliczek. Klienci płacą mi za napisanie danego rozdziału i dopiero po jego akceptacji piszę kolejny. A jeżeli uważasz że spędzenie kilku tygodni nad jedną pracą  za cenę od 1000 - 3000 zł to dużo, to nie zlecaj pisania jej innym.

#30 Guest_Moniaaa

Guest_Moniaaa
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 21:59

Ze względu na pracę nie byłam w stanie samodzielnie napisać pracy magisterskiej i skorzystałam z pomocy innej osoby. Obawiałam się, że zostanę oszukana, dlatego wybrałam osobę, która nie chciała zaliczki. Rozliczałam się w ratach po otrzymaniu kolejnych rozdziałów. Mogłam na bieżąco przeczytać i sprawdzić rozdziały. Wszystko było ok. Mogę podać adres osoby, która mi pomogła, ponieważ wiem jak łatwo zostać oszukanym, a ta Pani wywiązała się ze wszystkiego - naukimedyczne@gmx.com

Zgadzam się z opinią. Jestem już na finiszu magisterki z fizjoterapii właśnie u  naukimedyczne@gmx.com i wszystko jest ok. Pracę sprawdzałam na bieżąco antyplagiatem i mam pewność, że to nie kopiuj-wklej z internetu. Jestem zadowolona ze współpracy. Jeśli ktoś szuka solidnej osoby, to zdecydowanie polecam. Też pracuję po 12 godzin i nie miałam już czasu i siły, żeby biegać do biblioteki. 

#31 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 29 październik 2015 - 12:27

Jeśli ktoś tak jak ja nie zdążyl z pracą przez natłok codziennych obowiązków to polecam tych, którzy pomogli również mi: http://pisanieprac.com.pl/

Przede wszystkim zrobili najpierw wycenę, którą dostałam w ciągu półgodziny. Po drugie doradzali i poprawiali pracę tak, że byłam z niej zadowolona w 100%. Termin, który wyznaczyłam był dla nich deadlinem, dzięki czemu mogłam przed oddaniem pracy nauczyć się jej prawie na pamięć. Poproś ich o wycenę, nic nie tracisz, a zapewniam, że zyskasz.

#32 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 11:49

A Pani taki bystrzak, że nawet nie zauważyła tego, iż nie jestem Panem tylko Panią. Cóż, każdy kto pisał pracę mgr wie ile trzeba spędzić czasu na jej napisanie. To nie jest przepisywanie z książek, bo każda praca ma rozdział badawczy a także zwykle jakiś rozdział metodologiczny, a więc co najmniej 2 rozdziały pisze się zupełnie samodzielnie, nie korzystając z żadnych książek. A co do cen, to nawet pracownik w markecie który tylko układa towar na półce zarabia około 2 tys. zł, więc nie sądzę, aby cena za stworzenie czegoś od podstaw, na co poświęca się kilka tygodni, miała być niższa. Chyba że ktoś pisze prace metodą kopiuj-wklej tekstów z internetu, tyle że to wyjdzie na plagiacie i można to zrobić tylko z częścią teoretyczną pracy. Z praktyczną już nie.

#33 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 11:53

Chętnie pomogę w napisaniu każdej pracy pisemnej (zaliczeniowe, lic, mgr, inż., dr, inne). Pisaniem prac zajmuję się od 9 lat. Oferuję prace z niemal wszystkich dziedzin humanistycznych, w tym m.in. szeroko pojęta ekonomia (finanse, bankowość, rachunkowość, ubezpieczenia, zarządzanie, marketing, logistyka, rynki kapitałowe, rynki finansowe, itp.), pedagogika, socjologia, psychologia, geografia, historia, politologia, stosunki międzynarodowe, prawo, administracja, turystyka i wiele innych. W przypadku prac dyplomowych piszę pracę od początku do końca, czyli do momentu przyjęcia pracy przez promotora do obrony. To oznacza, że wszelkie ewentualne poprawki pracy (jeśli promotor takich sobie zażyczy) robię zawsze ja, już w cenie pracy. Sporządzam też analizy finansowe, ekonomiczne, statystyczne oraz robię badania ankietowe, opracowuję ich wyniki i opisuję wnioski. Mogę też opracować każdą metodologię badań (tzn. ustalić cel i przedmiot badań, ułożyć hipotezy i problemy badawcze, zmienne i wskaźniki oraz dobrać metody, techniki i narzędzia badawcze).
Proszę o szczegóły zlecenia i zapraszam do współpracy.
Mój mail: k.kowalska007@wp.pl

#34 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 20:35

Z kolei ja pracowałam i studiowałam jednocześnie, dlatego nie miałam czasu na pisanie. Na szczęście istnieją teraz serwisy pomocy w pisaniu prac. Dzięki Łatwe Pisanie Prac mogłam obronić się w pierwszym terminie. Wszystko było zrealizowane tak jak było ustalone. Na tak wysokim poziomie nie potrafiłabym napisać żadnego tekstu, także polecam wszystkim!

#35 Guest_Guest

Guest_Guest
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 20:00

Przestrzegam każdego przed skorzystaniem z usług redakcja-pisanie.eu. Początkowo wykazują chęć współpracy, później kontakt zupełnie się urywa, zwrot pieniędzy jest niemożliwy.... To OSZUŚCI!!!

#36 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 21:13

podsumowując... skala ocen za pracę mgr wygląda następująco: 5-dobrzy oszuści, 3-4-uczciwi ludzie, 2-słabi oszuści. wniosek: na studiach uczymy się krętactwa

#37 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 00:24

Z kolei ja pracowałam i studiowałam jednocześnie, dlatego nie miałam czasu na pisanie. Na szczęście istnieją teraz serwisy pomocy w pisaniu prac. Dzięki Łatwe Pisanie Prac mogłam obronić się w pierwszym terminie. Wszystko było zrealizowane tak jak było ustalone. Na tak wysokim poziomie nie potrafiłabym napisać żadnego tekstu, także polecam wszystkim!

nie miałam czasu na pisanie? sorry, ale ja również studiuję i pracuję ( w trybie trzy zmianowym), dochodzą jeszcze praktyki i korepetycje, których udzielam - znajduję jeszcze czas na życie prywatne, a pracę piszę samodzielnie.  Jak się nie chce komuś samemu pisać pracy to znajdzie każdą wymówkę.

#38 Guest_xoxo

Guest_xoxo
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 05:44

Oszuści

#39 Guest_xoxoi

Guest_xoxoi
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 05:48

Ja nie polecam nikomu AMK media system z mailem ...mazury.com z Panem Axxx. Na poczatku ok a później zero kontaktu, unikanie odpowiedzi i nieterminowość. Są ludzie i ludzie jak widać.

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 23:14

Specjalizujemy się w pomocy przy pisaniu prac zaliczeniowych i dyplomowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykształconą kadrę, która zna się na rzeczy. Gwarantujemy terminowość i profesjonalne podejście do tematu. Do dłuższych prac dokładamy raport antyplagiatowy. W razie problemów z dotrzymaniem terminu - zwracamy pieniądze. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Niewielkie poprawki w cenie. 

Nasza pomoc opiera się o:

- pomoc przy stworzeniu planu pracy

- pomoc przy opracowywaniu tematu pracy

- pomoc przy sporządzaniu bibliografii, opisów bibliograficznych

- pomoc przy przygotowywaniu pracy od strony merytorycznej, interpunkcyjnej, ortograficznej i edytorskiej

Pomagamy przy pisaniu prac takich jak:

- prace zaliczeniowe,

- skomplikowane projekty wymagające obsługi specjalistycznego oprogramowania

- prace tworzone w Microsoft Power Point, w tym dłuższe i krótsze multimedialne prezentacje filmowe 

- rysunki, wykresy, tabele i projekty wykonywane w Excel

- prace maturalne

- prace licencjackie

- prace magisterskie

- prace doktorskie

- prace inżynierskie

Pomagamy również w:

- pisaniu przemówień

- prowadzeniu blogów

- prowadzeniu profili na portalach społecznościowych: Google +, Facebook, Twitter, Instagram

Zapraszamy do współpracy!

Preferujemy kontakt mailowy:

edu.poradnia@gmail.com 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych