Skocz do zawartości

deportacja z uk

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Alicja84

Guest_Alicja84
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 10:59

Deportacja z uk.w kwietniu tego roku zostalam deportowana.czy moge sie dowiedziec na jak dlugo?

Agnieszka

Czy dowiedzialas sie cos na temat Twojej deportacji??? 
Jesli tak odezwij sie na maila m3gi1984@gmail.com

#42 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 18:50

Mam pytanie czy ktoś wie ile czasu trzeba czekać na deport z Anglii po podpisaniu zgody na deport. Ile czasu mają prawo trzymać w osrodku czy są jakieś artykuły,do których muszą się stosować czy mogą trzymać ile im się podoba

#43 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 20:49

Hej. U mnie sytuacja wyglada tak. Moj chloppak zostal zatrzymany bo sprawdzili go po zgloszeniu go na policję ze mial karę 9 lat za kradzież ale odsiedzial i tu od 4 lat jest czysty pracuje legalnie zalozylismy rodzine... Chcialabym sie dowiedziec czy mozna bedzie go wybronic. Pozdrawiam

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 14:21

Hej. U mnie sytuacja wyglada tak. Moj chloppak zostal zatrzymany bo sprawdzili go po zgloszeniu go na policję ze mial karę 9 lat za kradzież ale odsiedzial i tu od 4 lat jest czysty pracuje legalnie zalozylismy rodzine... Chcialabym sie dowiedziec czy mozna bedzie go wybronic. Pozdrawiam

Wybronić z czego? przecież napisałaś, że odsiedział karę?

#45 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 23:15

Pytam czy mozna go wybronic od deportacji bo teraz siedzi w osrodku deportacyjnym. Deportacja oparta kedynie jest na tym ze siedzial i oni maja widzi mi sie ze moze tu zagrazac społeczeństwa... Moze ktos cos wie jak to moze przebiegac bo ten home ofice to wogole jest jakas kpina co oni robia. Ciekawa jestem kto ich utrzyma jak nas wszystkich deportuja.

#46 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 09:35

Dzien dobry,

Jestem prawnikiem imigracyjnym, pracuje w Londynie w firmie ILAS LLP.
Zapraszam na nasza strone internetowa: www.ilas.org.uk
Podaje rowniez telefon do biura: 0044 208 539 6611
Procedury deportacyjne sa dosyc skomplikowane, zawsze jednak przysluguje prawo apelacji. Mam kilkuletnie doswiadczenie w prowadzeniu takich spraw takze w razie zaiteresowania prosze o kontakt.

Pozdrawiam

Sylwia

#47 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 10:41

Dzień dobry,syn Paweł Ziętowski został skazany na 3miesiące więzienia i zakaz prowadzenia pojazdu w Anglii na 24 m-ce,oraz po wyjściu,obrożę na 6 m-cy, za wybryki na motorze oraz szybką jazdę na autostradzie w Worington,mandaty zapłacone...opisany przypadek w Guardians Worington,w sierpniu,miejscowa gazeta...miał wyjść teraz 18 listopada i nagle tydzień temu dostał pismo,że 10 ma spotkanie z jakimś prowadzącym z biura emigracyjnego i że grozi mu deportacja....co mam robić,jestem matką mieszkam w Polsce,mam tylko jednego syna,który prawie 5 lat temu wyemigrował do Anglii,zarabiać.Pracuje od początku w swoim zawodzie,jest lakiernikiem samochodowym,samochody i motory to jego pasja.Pracował w Harlow,teraz przeprowadził się do Worington,żeby sobie polepszyć,chciał otworzyć swoją firmę lakierniczą....wszystko co osiągnął w wieku 28 lat ma tam....Nie ma żony ani dzieci,ale przyjaciół,miejsce zamieszkania,jakieś mienie,wzięty kredyt...Jak mogą go deportować????Co robić??Proszę o pomoc...
Monika Ziętowska Poznań

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 12:35

Jak mogą go deportować? Normalnie, mogą. Nikt nie chce trzymać w swoim kraju przestępców obcego pochodzenia.Zawinił, więc musi ponieść konsekwencje, nie ma na to rady.

#49 Guest_unikniecie

Guest_unikniecie
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 17:45

sa wogole jakies szanse zeby nie doszlo do deportacja?jesli ma sie w ok 2 lata prawomocne. Jakos chyba mozna sie dogadac

#50 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 01:08

w moim przypadku zostalem deportowany z Uk majac wyrok 6 mcy. przesiedzialem w wiezieniu 5 mcy i 4 dni na osrodku deportacyjnym. Home office stwierdzil ze nie mam w Uk przyjaciol miejsca zamieszkania ani dzieci na utrzymaniu mimo tego ze sa tam moje dwie corki mam prace legalna. bylem w Uk prawie 5 lat i legalnie pracowalem. do 5 zabraklo mi 3 mcy. teraz mieszkam z matka w Polsce a moja zona i corki sa w Uk.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych