Skocz do zawartości

w spr. zaświadczeń

pomocy

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_inga

Guest_inga
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 08:34

otrzymuje wynagrodzenie (placa zasadnicza ,premia uznaniowa dodatek za noce akord )czyli wynagrodzenie brutto ogółem od tego odliczane składki 1 emer-pracown. 2 rent-pracown 3chor pracown czyli od 1-3 suma składek pracown odjąć to i wychodzi pod,zdrowo. od tego minus skł.zdrow. stopa podatku koszty mam pod.opodatkow.minus ulga w podatku podatek zw.zawodowe pzu kwota potrąceń ogółem potem s.emer-płatnik s.rent-płatnik s.wyp.płatnik skład.na fp i fgs wychodzi do wypłaty kwota . teraz tak proszę o wyjaśnienie co z tego wlicza się do zaświadczenia do zasiłku rodzinnego ? a co do dodatku mieszkaniowego ?czy to ma być dochód netto żeczywista kwota wypłacana na ror ? i jeżeli wypłatę za styczeń otrzymuje w lutym a w styczniu mam z grudnia to którą mam wziąść do zaświadczenia do rodzinnego ?proszę o szybką odp. dziękuję

#2 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 08:52

do zasiłku rodzinnego: przychód - składki ZUS(emerytalna, rentowa, chorobowa)-podatek-składka zdrowotna 9% i ma to być dochód osiągnięty W miesiacu ,nie za miesiąc.
W każdym zaświadczeniu ważne jest sformułownanie czy "W" czy "za" dany miesiąc.
Płatnicy, którzy płacą wynagrodzenia w miesiacu za dany miesiąc nie maja problemu, inaczej wygląda sprawa z tymi płanikami, którzy płacą w następnym miesiacu tak jak u ciebie.
Co do zaświadczeń do dodatku mieszkanoiwego ja mam napisane również "W" miesiacu, czyli tak jak do rodzinnego.

#3 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 08:55

Zapomniałam o kosztach uzyskania przychodu. Przychód- kup-ZUS-podatek-zdrowotna - do rodzinnego

#4 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 09:12

Do dodatu mieszkaniowego: przychód - koszty-składki ZUS(e+r+ch+).Wszedzie posługujemy sie potraceniami obowiazkowymi czyli ZUS, zdrowotna, podatek, czyli tymi ktore pracownik MUSI płacic. Dobrowolne takie jak PZU, KZP sa dobrowolne i nie bierze sią pod uwagę przy żadnym zaświadczeniu

#5 Eni

Eni

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2544 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 11:28

żeczywista kwota wypłacana na ror ? i jeżeli wypłatę za styczeń otrzymuje w lutym a w styczniu mam z grudnia to którą mam wziąść do zaświadczenia do rodzinnego ?proszę o szybką odp. dziękuję

RZeczywistą.... wziĄĆ - przepraszam, ale naprawdę mnie to "kluje po oczach" Dołączona grafika o ile "wziąść" jakoś bym przebolała po cichutku... tak "żeczywista" mnie powaliła Dołączona grafika tylko błagam - proszę tego nie tłumaczyć dysleksją, ani żadnym tym podobnym przypadkiem losowym, bo w tym przypadku to na pewno nie to.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy