Skocz do zawartości

PO ILU LATACH ZNIKA Z KRAJOWEGO REJESTRU KAR WYROK!!!

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 12:55

witam. dostałam wyrok za składanie fałszywych zeznać- grzywna plus 4miesiące w zawieszeniu na 2lata. teraz pytanie- kiedy będę "czysta" w dokumentach, po jakim czasie będę mogła się starać o pracę w służbie mundurowej

#22 Guest_Gość...

Guest_Gość...
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 16:57

Witam mam pytanie 5 lat temu dostałam nadzór kuratora sądowego za niby współudział w kradzieży... 

Jak to się mówi być w nie odpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu dostałam nadzór kuratora do 21 roku życia jednak po 18sce został mi wycofany nadzór... Nigdy nie miałam więcej problemów z prawem nawet nigdy więcej mnie nie spisywała policja.. Jestem teraz w Anglii staram się o pracę jednak martwi mnie to że pytali się czy mam przeszłość kryminalną ja powiedziałam że nie i wypisałam odpowiednie papiery i będą to sprawdzać.... Czy to że miałam wyrok i kuratora  mając 16 lat oznacza ze jestem kryminalistą ?? bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź 

#23 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 14:40

witam, w 2008 roku dostałam wyrok za posiadanie niewielkiej ilości marihuany i karę grzywny 400 zł, część spłaciłam a część została mi umorzona ze względu na moją sytuacje finansową. moje pytanie brzmi: po jakim czasie będę miała "czyste konto" w sensie że nie będe widniała w rejestrze karanych?

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 18:29

witam, w 2008 roku dostałam wyrok za posiadanie niewielkiej ilości marihuany i karę grzywny 400 zł, część spłaciłam a część została mi umorzona ze względu na moją sytuacje finansową. moje pytanie brzmi: po jakim czasie będę miała "czyste konto" w sensie że nie będe widniała w rejestrze karanych?

5 lat od zapłacenia grzywny.

#25 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 14:01

Witam jeśli odbyłem karę pozbawienia wolności w 2012 wyszedłem na wolność to po jakim czasie moje papiery będą czyste tzn. (kiedy będę mógł iść po zaświadczenie o niekaralności i żeby było że nie byłem karany) po ilu latach to upływa?

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 20:20

Witam jeśli odbyłem karę pozbawienia wolności w 2012 wyszedłem na wolność to po jakim czasie moje papiery będą czyste tzn. (kiedy będę mógł iść po zaświadczenie o niekaralności i żeby było że nie byłem karany) po ilu latach to upływa?

To zależy za co byłeś karany i na ile lat. Zwykle zatarcie skazania odbywa się 5 do 10 lat po odbyciu kary. Przeczytaj sobie wpis w poście nr 5 tego wątku, tam masz dokładnie wszystko wyjaśnione.

#27 Guest_Yoozek

Guest_Yoozek
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 06:40

Mam pytanko po jakim czasie znikne z krajowego kodeksu karnego uzyskując wyrok w zawieszeniu 3 miesiące na 2 lata + do tego zadośćuczynienie w kwocie 3000zł wyrok uprawomocnił się z dniem 2015-05-15 ???

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 11:37

Mam pytanko po jakim czasie znikne z krajowego kodeksu karnego uzyskując wyrok w zawieszeniu 3 miesiące na 2 lata + do tego zadośćuczynienie w kwocie 3000zł wyrok uprawomocnił się z dniem 2015-05-15 ???

Po 5 latach od wykonania kary, czyli liczysz te 5 lat od zapłacenia zadośćuczynienia i odbycia wyroku 2 letniego. Według moich obliczeń w maju 2022 r.

#29 SYLWIA35

SYLWIA35

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 10:52

W 2001 ROKU DOSTAŁAM WYROK ZA DEMORALIZACJE NIELETNIEJ MIALAM ODPRACOWAC SPOŁECZNIE I ODPRACOWAŁAM FIRMA PROSI MNIE O ZASWIADCZENIE NIEKARALNOSCI CZY TA SPRAWA JUZ SIE PRZEDAWNIŁA I DOSTANE ZASWIADCZENIE CZY NIE?

Użytkownik SYLWIA35 edytował ten post 19 listopad 2015 - 11:52

#30 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:04

W 2001 ROKU DOSTAŁAM WYROK ZA DEMORALIZACJE NIELETNIEJ MIALAM ODPRACOWAC SPOŁECZNIE I ODPRACOWAŁAM FIRMA PROSI MNIE O ZASWIADCZENIE NIEKARALNOSCI CZY TA SPRAWA JUZ SIE PRZEDAWNIŁA I DOSTANE ZASWIADCZENIE CZY NIE?

Powinni wydać zaświadczenie o niekaralności.

#31 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 18:38

witam miałem kilka wyroków w tym odwieszone zawiasy 2 na 5 i 1 na 3 zostałem skazany na 2lata  do odsiadki. miałem zrobiny wyrok łączny w sumie miałem 5 lat i 4 miesiące dostałem wokandę po odsiadce 3 lat i 8 miesięcy  reszte mi zaiwsili od tego momentu mija 6 lat kiedy mogę starać się o świadectwo nie karalności?

#32 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 18:41

14.11.2011r

dostalem wyrok 6 m-cy po 20 godz

od tej pory minely 4lata i 7 miesiecy

czy nadal figoruje w KRK? jesli tak to czy moge juz pisac o Wykresleie  mnie z rejestru?

#33 Guest_147951753

Guest_147951753
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 19:03

jak jestem niepełnoletni i miałem upomnienie u sedziny za jedna sztukę naboju to po ilu to znika i czy moge trenowac krav mage

#34 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2016 - 01:50

Witam

Mam takie pytanie ponieważ nie mogę znaleźć na nie odpowiedzieć

Straciłem prawo jazdy za jazdę po alkoholu dnia 2012.8.20 w związku z tym otrzymałem kare grzywny + zabrane prawo jazdy na okres 360 dni grzywnę spłaciłem w 7 dni. Prawo jazdy otrzymałem dnia 2013.9.10. Po jakim czasie zostanę usunięty KRK?

Po 3 latach od 2013.9.10 czy po 5 latach od tej daty otrzymania prawo jazdy?

#35 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 19:12

Bardzo bym chciał się dowiedzieć jak miałem 13 wyroków prawomocnych, na karę łączną prawie 10 lat, z czego odsiedzialem 23 miesiące i obliczyłem sobie że reszta wyroków które są w zawieszeniu, kończą się w 28.02.2019r I teraz moje pytanie czy jak okres próby wszystkich wyroków w zawieszeniu się zakończy (wliczyłem 6 miesięcy) to czy po karze pozbawienia wolności muszę dodatkowo czekać 10 lat na zamazanie kary? Chciałbym tu zaznaczyć że odsiadywałem kilka wyroków z czego żaden nie przekraczał 1 roku a kara łączna pozbawienia wolności 3 lata i 8 miesięcy.(co przekracza 3 lata) czy muszę czekać jeszcze 10 lat na zamazanie ??

#36 Guest_łukasz

Guest_łukasz
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:08

Jak długo mija okres po skazaniu wyrokem uprawocnionym, i jestem niekarany

#37 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 11:15

Jak długo mija okres po skazaniu wyrokem uprawocnionym, i jestem niekarany

To jak to, jesteś skazany i jednocześnie nie karany? Napisz dokładnie o co pytasz.

#38 Guest_Gomez

Guest_Gomez
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 10:47

Witam odsiedzialem wyrok w wysokosci 8 miesiecy za zniszczenie mienia. Wyszedlem na wolnosc 2 lata temu. czy dostane zaswiadczenie o nie karalnosci przynajmiej 5 miesiecy w tył?

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 11:50

Witam odsiedzialem wyrok w wysokosci 8 miesiecy za zniszczenie mienia. Wyszedlem na wolnosc 2 lata temu. czy dostane zaswiadczenie o nie karalnosci przynajmiej 5 miesiecy w tył?

W Twoim przypadku zatarcie skazania nastąpi 5 lat po odbyciu kary, czyli jeśli wyszedłeś na wolność 2 lata temu, to od tej daty liczysz 5 lat. Możesz jednak starać się w sądzie o wcześniejsze zatarcie skazania, czyli już po 3 latach od odbycia kary.

#40 Guest_Gomez

Guest_Gomez
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 10:40

A czy wie ktos jak napisac takie pismo do sądu lub czy mozna uzyskac jakis formulasz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych