Skocz do zawartości

prosze o pomoc - sharing !! :((

1726 odpowiedzi w tym temacie

#1721 Guest_Ole

Guest_Ole
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 17:06

Panowie i jak wam się to skończyło bo dostałem wezwanie i wesza ze dokonałem wpłaty dwa razy w 2 jakieś piec lat temu

#1722 Guest_Ole

Guest_Ole
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 17:42

Dodam że z Szara nie korzystalem ale zapłaciłem na konto bankowe dawcy znajom tylko z tytulem jak wplacilem z mojego konta dekodera nie posiadam Internetu też nie posiadalem wpłata dokonana 5 lat temu jak mam się im tłumaczyć czy ktoś pomoże jak wam się to gowniana sprawa skaczyla

#1723 Guest_Yog

Guest_Yog
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:29

A czy komuś tu postawili zarzuty na podstawie samych logów IP? Jeśli np płatności były gotówką?

#1724 Guest_Yog

Guest_Yog
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:31

A czy komuś tu postawili zarzuty na podstawie samych logów IP? Jeśli np płatności były gotówką?

#1725 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 20:25

Jak się bronić zarzuty art 7.2 przyjmowanie korzyści majątkowych, prokurator chce przepadku sprzętu tj karta nc+ i komputer na komputerze nie ma nic co by służyło do zabronionego czynu, on uznał i tak za urządzenie niedozwolone kartę i komputer.

Jego zdaniem vpn na komputerze o tym świadczy.

#1726 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 20:15

Można prosić o pomoc czy temat umarł?

#1727 Guest_Franek

Guest_Franek
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 18:31

Jak to panowie wygląda jak na rozprawie głównej nie wstawia się oskarżyciel?Sędzia powtarza pytania ,które były zadane na policji,a następnie wyznacza kolejny termin rozprawy!

Czy to jest normalne?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych