Skocz do zawartości

Rozwód-adwokat Łódź

106 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_WANDA_24

Guest_WANDA_24
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 23:50

Witam!!
Czy ktoś by mógł mi polecić dobrego adwokata z Łodzi, lub okolic, który zajmuje się również sprawami majątkowymi? Będę wdzięczna za pomoc!

#2 Guest_krysia15

Guest_krysia15
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2012 - 00:10

Ja polecam Kancelarię Magdaleny Ziębaczewskiej-Chróścielewskiej. Specjalistka w dziedzinie prawa rodzinnego i właśnie majątkowego. Pomogła kilku moim znajomym i ja też dzięki jej pomocy wygrałam sprawę. Polecam!

#3 Guest_WANDA_24

Guest_WANDA_24
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2012 - 00:17

Dzięki! Tak sprawdzałam już stronę tej kancelarii i opinie, więc pewnie skorzystam , bo słyszałam, że wielu osobom p. Ziębaczewska-Chróścielewska pomogła!

#4 Guest_Marek Gadom.

Guest_Marek Gadom.
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2012 - 00:21

Też jestem osobom , która korzystała z pomocy tej kancelarii i też polecam! Byłem zadowolony. U mnie sprawa dotyczyła spadku, ale wszystko poszło szybko i sprawnie :) Pozdrawiam!

#5 Guest_Demiurg

Guest_Demiurg
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 14:11

Przełamałem swoje lęki przed kobietą adwokat i udałem się do tej pani mecenas. Mam nadzieję, że sprawa potoczy się dla mnie pomyślnie :) Pani mec. cały czas przyjmuje na Kościuszki http://www.ziebaczewska.pl/kontakt

#6 Guest_verdana

Guest_verdana
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 15:13

A ja bym w zyciu nie poszła do faceta adwokata! Dlatego moim adwokatem była Pani Chróścielewska. Zresztą z facetem nawet nie chciałabym poruszac tematu czemu mąż mnie opuszcza ugh... :/ W sumie dobrze że mamy w Łodzi taką fajną babską specjalistkę od rozwodów.

#7 Guest_maltodox

Guest_maltodox
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 11:05

Hehe, no fakt, kobiety bardzo ją chwalą :) Ciekawe jak ostro jest na sali sądowej :P Już sobie wyobrażam - bojowa adwokat, obok wściekła klientka i po drugiej stronie za chwilę ogołocony były mąz :P

#8 Guest_Demiurg

Guest_Demiurg
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 16:22

Zaraz tam ogołocenie... Zapewniam, że mec. Chróścielewska jest chwalona nie tylko przez kobiety skrzywdzone przez mężów. Sam jestem przykładem (ale nie męża, który skrzywdził żonę, żeby zaraz nie było :P). Mec. rzeczowo podchodzi do sprawy, dla niej chyba ten cały dym w sądzie nie jest ważny. Chce dobrze dla swojego klienta no i na tym się skupia. Jak z nią pracowałem nad swoim rozwodem to za cel postawiliśmy jak najszybsze jego przeprowadzenie bez rzucania błotem w eks. Wydaje mi się, że się udało :)

#9 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 22:42

Część. Polecam mec. Domańskiego z Warszawy. Parcuję w TV w Łodzi i tutaj mieszkaliśmy z zoną. Kolega z pracy polecił mi mec. Domanskiego z Warszawy. nie zawiodłem się. rozmowa pierwsza trwała około 2 godzin ale wiele się nauczyłem. Polecam Pana Mecenasa i podaję nr tel 501-725-641

#10 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 23:17

W trudnych sprawach rozwodowych, bicie przez męża zastraszanie, podział majątku i zabezpieczenia polecam mojego mecenasa Jarosława Szkudlarka dzięki któremu wygrałam sprawę karną o znęcanie się przez męża a potem rozwodową z jego winy niezwykle profesjonalny i skuteczny młody prawnik któremu się chce i nie boi się wyzwań a inni mówili że nie mam szans.

#11 Guest_Beatrice

Guest_Beatrice
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 17:48

Zanim weźmiesz ślub przeczytaj dobrze kodeks cywilny a jak bierzesz rozwód nie chodź do katolickich ośrodków w rodzinie ,bo tak ci pomogą,ze później będziesz drzeć ze strachu .bo nie podejmiesz odpowiedniej decyzji .I nie licz ,ze Ci później pomogą ,będą dalej z ciebie drwić ,gdyż tak naprawdę to nienawidzą kobiet .zależy im tylko na pieniądzach a ty bój się dalej sama
1 .Jeśli twój małżonek chciał cię zagładzić a po twojej stronie może być duży majątek to prawo spadkowe nie dzieli na twoje ,jego jest tylko masa spadkowa łączna .
Idź na policję ,nie licz na swoją rodzinę albo znajomych .Będą Cie gnębić .A ośrodki katolickie omijaj z daleka .

#12 Guest_Iw

Guest_Iw
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 15:55

Polecam adwokata Jarosława Szkudlarka i Adriana Króla razem są nie do pobicia, a w sądach walczą jak lwy o każdą złotówkę dla klienta. Mi załatwili kilka spraw od rozwodu po sprawę o znęcanie się nade mną przez byłego męża. Polecam Iw.

#13 Guest_bee3103

Guest_bee3103
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 11:58

a co ma za znaczenie płeć adwokata? ja tego nie rozumiem, ważne, żeby był skuteczny i to jest myślę najważniejsze, a nie to, czy jest kobietą, czy mężczyzną, takie sprawy na pewno nie są łatwe.

#14 Guest_janka123

Guest_janka123
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 12:31

w Łodzi to niestety nie znam nikogo dobrego, choć może dobrze, że nie znam... Natomiast warto skorzystać z rad Pana Mecenasa Bedełka z Warszawy. Na jego stronie internetowej: www.bedelek.pl można znaleźć kontakt do niego. Można najpierw zasięgnąć porad telefonicznie.

#15 Guest_empire

Guest_empire
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 17:35

no wiesz jak nie ma żadnych skomplikowanych rzeczy to możesz sama napisać pozew, wystarczy, jak skorzystasz z gotowego wzoru ze strony szybkieumowy.pl. A jakby się pojawiły jakieś pytania i wątpliwości możesz sobie skorzystać z porady eksperta.

#16 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 01:35

W Łodzi jeden z najlepszych to Krzysztof Skonieczka - 662 07 70 70. Całkiem bez przesadyzmu, ale gość jest bardzo dobry i ogromnie skuteczny. Będziesz zadowolona!

#17 Guest_Sylwia Dorosińska

Guest_Sylwia Dorosińska
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 13:37

Też słyszałam o mec. Krzysztofie Skonieczka od znajomej, której został on przydzielony jako adwokat urzędu z uwagi na trudną sytuację finansową.
Jest to młody mecenas, podobno na bieżąco z przepisami i chyba przez to mu się jeszcze chce coś robić, nawet jeśli dostaje się go z urzędu.

Czy ktoś o nim coś jeszcze słyszał? Gdzie ma kancelarię? Czy zajmuje się sprawami z podziału ajątku?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

#18 Guest_Miet0

Guest_Miet0
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 10:42

Na Piotrkowskiej. Tel: 662 07 70 70. Polecam!

#19 Guest_renia

Guest_renia
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 15:05

korzystałam z pomocy z kancelarii prawnej z Piotrkowa Trybunalskiego, bo ceny są znacznie niższe niż w Łodzi, reprezentowała mnie pani Książek z http://www.ksiazek.net.pl która przygotowała się do sprawy tak, że mój już były mąż na długo sobie to zapamięta i może następnym razem pomyśli nim wskoczy do łóżka swojej asystentce, no chyba, że lubi tracić większość swojego majątku

#20 Guest_jarekmalachowski

Guest_jarekmalachowski
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 17:50

Ja za to mogę polecić mec. Burską Tanio i profesjonalnie. Kontakt do niej 664 365 410 www.adwokatweb.eu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych