Skocz do zawartości

Skuteczny adwokat w prawie rodzinnym z Trojmiasta(najchetniej Gdynia)

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Celvin34

Guest_Celvin34
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 20:56

WITAM.Szukam skutecznego adwokata z Trojmiasta,ktory specjalizuje sie prawie rodzinnym.Czy jest moze ktos kto zna taka osobe?najlepiej z Gdyni ale niekoniecznie.Pozdrawiam.Karol

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 21:57

dobrego nie znam ale beznadziejnego tak. Odradzam adwokat Piasecką Monikę. Pięknie mówi u siebie w biurze natomiast na sali sądowej jest bierna. Pism też nie chce jej się pisać. Doszło do tego , ze ja pisałam pisma i zanosiłam jej żeby podpisała i złożyła w sądzie.

#3 Guest_tom

Guest_tom
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 22:35

Cześć. Ja potrzebowałem niedawno adwokata z Gdyni. Walczyłem o prawa do kontaktów z synem. Napisz do mnie tomxx25@wp.pl a podam Ci kontakt. Ja swoją sprawę zakończyłem sukcesem :)

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 14:21

aa

#5 Guest_kAmiS

Guest_kAmiS
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 16:31

Najpierw rozwód potem kontakty z córkami i alimenty - sprawę prowadziła kancelaria Dwernickiego - teraz kończy to mec. Roczkowski - w tych sprawach to spece. Dwernicki 10 lutego, Raczkowski Starowiejska w Gdyni. POWODZENIA.

#6 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 12:28

Najpierw rozwód potem kontakty z córkami i alimenty - sprawę prowadziła kancelaria Dwernickiego - teraz kończy to mec. Roczkowski - w tych sprawach to spece. Dwernicki 10 lutego, Raczkowski Starowiejska w Gdyni. POWODZENIA.

dobrego nie znam ale beznadziejnego tak. Odradzam adwokat Piasecką Monikę. Pięknie mówi u siebie w biurze natomiast na sali sądowej jest bierna. Pism też nie chce jej się pisać. Doszło do tego , ze ja pisałam pisma i zanosiłam jej żeby podpisała i złożyła w sądzie.

Cześć ja także źle trafiłam. Moja Pani mecenas wypytuje mnie gdzie robiłam włosy, gdzie do przedszkola chodzą dzieci i czy to dobra placówka po prostu zero merytorycznego podejścia do sprawy i zero własnej inicjatywy. Nie wiem w sumie za co jej płaciłam. Jestem w trakcie zmiany na Kozłowską i nie bedę chwalić dnia przez zachodem słońca ale rozmowa z nią wygląda zupełnie inaczej. Widać,że ta adwokatka nie ma czasu na gadanie o moim życiu prywatnym tylko robi swoje.

#7 Guest_Kate

Guest_Kate
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 22:14

Hej , od rodzinnego mogę polecić gostkowskiego ma biuro na świętojańskiej. Uczciwy, nie mogę powiedzieć złego słowa. Nie wyobrażam sobie takich sytuacji bym  musiała sama pisać pisma czy by nie było go na rozprawie 

#8 Guest_opotka

Guest_opotka
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:03

Mogę polecić bardzo dobrą kancelarię z tym, że z Tczewa. W tym przypadku warto się tam zgłosić pomimo, że są spoza Gdańska. Polecam cejrowski.pl

#9 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 08:07

Polecam adwokata Adama Krakowskiego - kancelaria w Gdyni, na ul. Świętojańskiej. Solidny, przykłada się do prowadzonych spraw, zawsze przygotowany i do tego ma przystępne stawki.

#10 Guest_szlomo

Guest_szlomo
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 20:46

Polecam adwokata Adama Krakowskiego - kancelaria w Gdyni, na ul. Świętojańskiej. Solidny, przykłada się do prowadzonych spraw, zawsze przygotowany i do tego ma przystępne stawki.

przystępne tzn?

#11 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 13:29

Czyli koszt usługi jest na akceptowalnym poziomie, a nie kwota z "kosmosu".

#12 Guest_Karol M.

Guest_Karol M.
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:27

Adwokat Genowfa Noszka-Kruminis z Gdyni uratowała mi życie, moja żona zapamiętała na długo nasz rzwód i to kiedy jej odebrałem prawo do opieki nad dziećmi. Dzięki Pani Gieni cieszę się moimi córkami nie tylko w weekendy, ale na codzień. Ceny ma w normie, do jakości.Karol M.

#13 Guest_Karolina N.

Guest_Karolina N.
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:33

Potwierdzam G. Noszka-Kruminis to wybitny specjalista w sprawach rodzinnych i cywilnych, podzieliła nam spadek, mimo że wydawało się być beznadziejnie. Adwokat męża z ulicy 10 lutego został ośmieszony i poniżony przed sądem. Pani Adwokat Genowefa Noszka- Kruminis cierpliwie i rzeczowo przeprowadziła mnie za rękę przez trudny rozwód, trzeba jej zaufać i słuchać...Pani Mecenas zlinczowała na sali mojego eks argumetami słownymi i  oto chodziło. Pozdrawiam Karolina N.

#14 informatorpawel101

informatorpawel101

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 21:14

ja moge polecic goscia  z katowic https://www.adwokat-riedel.pl

#15 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 14:53

Witam,
nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam do artykułów na Tym Portalu.
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny

#16 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 17:29

W sprawie rozwodowej korzystałam z usług adwokata Krakowskiego i także byłam zadowolona. Na początku  naszej współpracy wybrałam model rozliczania, podobało mi się to, że wszystko byo jasno przedstawione na pierwszym spotkaniu. Dodam tylko, że wtedy to był mój pierwszy kontakt z adwokatem i bałam się, że po pierwsze będzie to dużo kosztować, po drugie rozmowa z adwokatem będzie niekomfortowa a po trzecie cała sprawa będzie ciągnęła się w nieskończoność. 

#17 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 10:36

Bardzo dobrą współpracę i wysoki poziom wiedzy mają adwokaci z Kancelarii Cejrowski z Tczewa. Bardzoo pozytywnie oceniam ich pracę i z pełnym przekonaniem polecam tą kancelarię. Kancelaria jest solidna i zaangażowana w prowadzoną sprawę. Wykazali się wysokim profesjonalizmem w mojej sprawie.

#18 Kazber

Kazber

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 09:41

Czemu się ograniczasz do jednego miasta? możesz przecież zdalnie sobie ogarnąć np z http://www.adwokat-rodzinny.com/ja często korzystam z tego adwokata do spraw rodzinnych bo jest specjalistą w tejże dziedzinie i zawsze dobrze doradza mam 100% zaufania do niego.

#19 Guest_selmix

Guest_selmix
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 09:37

Jeśli masz możliwość, to sprawę rozwodową powierz w ręce Kancelarii Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz. Mają doskonałe renomę, a i wysoką skuteczność w przeprowadzaniu rozwodów, egzekwowaniu alimentów, podziału majątku i innych kwestii związanych z rozstaniem małżonków. To moja sugestia, by z nimi współpracować. 

#20 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 19:40

Czy wiesz, że nie musisz korzystać z pomocy adwokata? Teraz, większość praw adwokackich mają również radcy prawni. Szukając dobrego radcy warto zajrzeć do gdyńskiej kancelarii http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ :-). Kancelaria specjalizuje się w przygotowywaniu umów, w udzielaniu porad prawnych, czy sporządzaniu pism... Znajduje się przy ulicy Śląskiej 53.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych