Skocz do zawartości

Szukam b.dobrego adwkata z Katowic - alimenty (ojciec)

95 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 16:36

ja polecam dobrą kancelarię adwokacką piotrbanczyk.pl/

#82 Guest_emanuel

Guest_emanuel
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 07:11

Miałem w miarę podobna sytuację tylko moja żona chciała o 50 % wiecej od Twojej, wiec nie masz az tak zle.Jej prawnik chcial ugrac zeby sa dal m tyle alimentów na ile wskazuja moje mozliwosci zarobkowe, a nie ile rzeczywiscie zarabiam. paranoja.... na szczescie udalo sie z tego jakos wymiksowac i znalezc kompromis. teraz mam przyznane uczciwe alimenty, mowiac szczerze, ale oczywiscie wolalby placic mniej. reperezentowała mnie kancelaria Legaleo - polecam. Teraz chyba znow skorzystam z ich usług, bo była coś się odgraża, że wniesie o podwyższenie, bo młody zaczął szkołę i większe wydatki... taaaa... na paznokcie chyba...

#83 Guest_konrat

Guest_konrat
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 07:48

Gorąco polecam kancelarię Legaleo z Gliwic. Już w dwóch roznych sprawach mi pomoghli. poleciłem ich tez znajomemu i tez byl zadowolony. Bardzo doswiadczeni adwokaci tam pracuja, szczegolnie polecam pana Bartłomieja Wojas

#84 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 22 maj 2018 - 13:29

Jeśli chodzi o okolice Katowic a dokładnie Bytom bo tam miałam sprawę to polecam Panią adwokat Siemaszko - Baron bardzo rzetelna osoba no i udało nam się uzyskać alimenty http://adwokat-siema...rawo-karne.html

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#85 Guest_Lucyna

Guest_Lucyna
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 08:12

Kiedy ja szukałam dobrego adwokata, trafiłam na Ranking Prawników - prawnikzpolecenia.pl Tam znalazłam panią adwokat, która pomogła mi rozwiązać moje problemy, ale cieszę się, że trafiłam na tą stronę. 

#86 MarcinWodnicki

MarcinWodnicki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:26

Jeśli chodzi o dobrego adwokata w Katowicach to polecam Kancelarię http://www.adwokat-wilczynski.pl/. Prowadzili moją sprawę rozwodową i wszystkimi sprawami z tym związanymi zajęli się profesjonalnie. Nie zdzierając przy tym majątku. 

#87 Martyneczka

Martyneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 14:35

A może byc np adwokat  z Wodzisławia Śląskiego? Z mojej strony polecam adwokata Grzegorza Kiwica. Ma niskie ceny oraz wysoka jakość świadczenia usług ;)

#88 Servus

Servus

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 20:33

Akurat w Katowicach jest naprawdę świetny adwokat Mateusz Szymkowiak. To bardzo ambitny adwokat, który własnie zajmuje się sprawami rodzinnymi i w tym alimentami. Mi również z tym pomógł, jak miałem płacić alimenty na dzieci. Adwokat godny polecenia. Jak coś to wiem, że stacjonuje w całej okolicy. Ma dwa biura bodajże.

#89 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 09:25

Bardzo dobry adwokat od spraw rodzinnych, miałam problemy z moim mężem, był uzależniony od automatów, wszystkie pieniądze przegrywał, dzięki Pani mecenas Chodań uwolniłam się od tego gnojka i mam święty spokój, konkretna i skuteczna adwokat w Katowicach, polecam wszystkim, którzy poszukują rzetelnego i doświadczonego adwokata.

#90 cebulka

cebulka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 12:41

Miałam problem z alimentami, które mój były mąż powinien płacić na dwójkę naszych dzieci. Zawsze w sumie unikał jakiejkolwiek odpowiedzialności, ale zważywszy na to, że moja wypłata nie jest wystarczająco duża na trójkę osób a on ma nawet większą wypłatę niż ja a płaci grosze, no to.. No potrzebowałam pomocy i pomogła mi kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic.

#91 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:39

Polecam skontaktować się ze świetnym prawnikiem lexom.pl, na pewno coś doradzi

#92 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 13:35

ja zawsze konsultuję się z adwokatem piotrbanczyk.pl i nie mam zastrzeżeń

#93 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 12:50

Bardzo dobrym adwokatem jest Mecenas Kotłowski. Ma swoją Kancelarię na Towarowej. Podczas sprawy rozwodowej bardzo mi pomógł i rozstrzygnął ją na moja korzyść. Odezwij się do Niego. 

#94 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5693 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 14:00

Na całym forum, do każdego wątku będziesz wklejał te darmowe reklamy???

Jaka reklama taki adwokacina.

#95 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 18:43

Witam, czy ktoś miał styczność z kancelarią lexom.pl?

#96 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 06:52

zerknij na ofertę adwokata piotrbanczyk.pl z Katowic

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych