Skocz do zawartości

Szukam b.dobrego adwkata z Katowic - alimenty (ojciec)

95 odpowiedzi w tym temacie

#41 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 10:18

Niedaleko w Żorach jest kancelaria adwokacka. Na miejscu dwóch adwokatów, którzy z pewnością pomogą. Tutaj http://www.adwokat-z...i-indywidualni/ masz więcej info czym dokładnie się zajmują. Najlepiej zadzwonić, umówić się na spotkanie i zobaczyć jak Ci "podpasują".

#42 ONA721

ONA721

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 21:03

Witam jeśli chodzi o bardzo dobrego prawnika to goraco polecam Panią mecenas Anna Pogoda.

Wygrała moją sprawe , jest stanowcza , wygadana i ostra .Jestem bardzo zadowolona z Pani mecenas jej postawy w Sądzie jeśli chodzi o moja obrone wywalczyla mi to czego oczekiwałam. Z czystym sumieniem moge ją polecic i jeśli będe zmuszona korzystać z pomocy prawnika to Tylko tej Pani. Jeśli prawnik to tylko i wyłącznie Anna Pogoda, bez Niej bym sobie nie poradzila ,pozdrawiam

#43 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 14:20

Co prawda nie z Katowic, ale do spraw związanych z alimentami polecam Ci Pana Grzegorza Kalamalę z Zabrza - świetny adwokat.

Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem.

#44 Guest_dder

Guest_dder
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 13:53

Akurat niedawno się konsultowałem z prawnikiem odnośnie spadku. Szybka, precyzyjna i profesjonalna porada. Byłem w kancelarii na Wita Stwosza, nazywają się Invictus -invictusprawnicy.pl. Wyjaśnili mi sprawę prostym językiem, w miłej, przyjaznej atmosferze. Polecam!

#45 Guest_Magda z Chorzowa

Guest_Magda z Chorzowa
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:07

Ja korzystałam z usług adwokata Mateusz Fajkis. ma on kancelarie na ul. Chopina 10 w katowicach. Oczywiście nasza sprawa zakończyła się sukcesem. mecenas zawsze odbierał ode mnie telefony, zawsze osobiście służył pomocą, radą. Jest tani a płatności rozłożył mi na raty co było dla mnie również bardzo ważne. Znalazłam go przez forum dlatego ja teraz też chce podzielić sie z wami moją opinią, gdyz uważam że takie osoby jak on na to zasługują. Serdecznie polecam Magda z Chorzowa

#46 Zenonn

Zenonn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 maj 2016 - 19:57

Bardzo dobry adwokat z miasta Katowice to Patryk Riedel świetnie załatwił moją sprawę, jestem super zadowolony :) http://www.adwokat-riedel.pl/ Wyłożył mi wszytko bez robienia ze nie idioty. Powiedział ,, ja to widzę tak" , ,, Nie będę Pana naciągał" i dotrzymał słowa świetnie załatwił moją sprawę o rozwód w tym o alimenty, bo obie te rzeczy robi się razem. Jest niedrogi, zapłaciłem mu w dwóch ratach. Polecam gościa, do tego idzie z nim normalnie pogadać nie wywyższa się. Ma też kancelarie w mieście Wodzisław Śląski, wiem bo mam z niego koleżankę :) 

#47 Guest_luis

Guest_luis
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:00

Świetnie się składa, że szukasz akurat kogoś z Katowic - bo mogę Ci od razu polecić www.piotrbanczyk.pl. Mi się wszystko udało dzięki niemu. smile.png

#48 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 12:15

Z pewnością warto skorzystać z usług dr Chodań, świetna babka, puściła w skarpetkach mojego niewiernego męża.

#49 Guest_xxko

Guest_xxko
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 22:36

A od spraw spadków? kogoś polecicie?  o i cena gra role  mellow.png

#50 Guest_Solorz

Guest_Solorz
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 08:14

Od spadków znam świetnego radce prawnego w Sosnowcu, to blisko a i cena nie katowicka - skoro ci zalezy na czymś tańszym

Kancelaria Signum - Sosnowiec ul Kościelna (blisko Katedry jak nie znasz Sosnowca a ją akurat widać z daleka, samo centrum)

#51 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 22:16

Ja zostałbym bez środków do życia gdyby nie adwokat Anna Zasada, która przekonała sąd, że żona chce się na mnie zemscić i zostawić bez grosza, płacę niskie alimenty i mogę normalnie widywać się z dzieckiem

#52 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 11:16

Moim spadkiem zajęła się dr Chodań z Katowic, sprawa była dosyć skomplikowana, mama umarła ponad 5 lat temu, ale mieszkanie jest już nasze...

#53 Guest_dass

Guest_dass
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 10:08

Prowadziłem biznes, zaczęły się pojawiać problemy natury podatkowej, trochę je zignorowałem, potraktowałem z „przymrużeniem oka”. Później sprawa administracyjna, zaczęli mnie ciągać wszędzie, gdzie tylko się dało. Po wynajęciu ludzi z kancelariakpw.pl zoptymalizowano mi kwestie podatkowe. Od początku było trzeba brać ich do pomocy, a nie samemu walczyć z urzędnikami, którzy najprostszych spraw nie ogarniają często związanych z działalnością gospodarczą. Kancelaria bardzo rzeczowa, ambitna, a przy tym zaangażowana. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałem, że to moi ludzie.

#54 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 760 postów

Napisano 31 październik 2016 - 00:24

Jedną z bardziej znanych polskich kancelarii jest http://legaleo.pl/bardzo wysoki współczynnik wygranych rozpraw względem przegranych, jak dla mnie w zupełności najlepsi z najlepszych. 

#55 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 20:23

Jesli chodzi o windykacje i antywindykacje nalezności to Kancelaria radcy prawnego Signum z Sosnowca jest bardzo dobra w tym zakresie a do tego Pan Wojtek bierze rozsądne pieniadze za uslugi

#56 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 19:28

Ja polecam adwokat Karinę Chodań, ma kancelarię w Katowicach przy ulicy Dyrekcyjnej, bardzo mi pomogła i jestem wdzięczny.

#57 Guest_Dariusz Zięba

Guest_Dariusz Zięba
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 12:49

Bardzo dobry adwokat z Katowic bierze za sprawę o alimenty o wiele więcej niż przychyla się sąd - to raz. Dwa - adwokat na sprawie o alimenty świadczy o tym, iż pozwany ma na tyle pieniążków że stać go zapewne na ten tysiak co miesiąc. Moja rada - bez adwokata.
Pozdrawiam
duke

Nie do końca. Alimenty mogą być też zasądzone w kwocie wyższej niż by się wydawało po wysokości zarobków ojca. Bierze się pod uwagę również możliwości zarobkowe rodzica, więc jak ma możliwość więcej zarobić i więcej zapłacić, to sąd tak mu każe. Oczywiście jeśli adwokat drugiej strony się o to postara smile.png Ja mogę polecić kancelarię z Gliwic Legaleo, choć sam mieszkam blisko Katowic, to jednak z ich usług korzystam. Moja Pani adwokat jest właśnie taką osobą, która potrafi wywalczyć co trzeba, więc polecam. Moja była też chciała mnie oskubać.

#58 Guest_Agata77

Guest_Agata77
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 11:09

Mogę polecić prawnika z Chrzanowa Mateusza Mosora, korzystałam niedawno z jego pomocy i jestem bardzo zadowolona, bardzo kompetentny i świetnie radzący sobie na rozprawach. 

#59 Guest_Robena43

Guest_Robena43
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 10:03

Tez szukalam adwokata, tez jak wy w internecie bo nie mam znajomych ktorzycmogli by polecić i powiem wam ze kierujcie sie rozsadkiem a nie wierzcie w 100% to co czytacie. Wiecie kto to pisze ? Ogolne zasady czym sie kierowac i co trzeba wiedzieć o sprawach rodzinnych znajdziexie np na Www.rozwod24.info to darmowy portal poczytajcie i dopiero wtedycwybierzcie sie do adwokatow. Sorry za bledy ale pisze przez tel.

#60 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 15:36

Jesli chodzi o windykacje i antywindykacje nalezności to Kancelaria radcy prawnego Signum z Sosnowca jest bardzo dobra w tym zakresie a do tego Pan Wojtek bierze rozsądne pieniadze za uslugi

Windykację bez zaliczek i prowizji prowadzi dla mnie enakazpl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych