Skocz do zawartości

Szukam b.dobrego adwkata z Katowic - alimenty (ojciec)

95 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 01:02

Raczej widać, że konkurencja Bujniaka nie może znieść, że klienci zadowoleni z jego usług polecają go na potęgę. To się nazywa marka ;)

#22 Guest_Bill

Guest_Bill
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 22:59

Otóż to! Bujniak akurat o brak klientów raczej martwić się nie musi,przynajmniej dopóki będzie trzymał obecny poziom!

#23 Guest_D.

Guest_D.
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 13:15

Ja polecam i gwarantuję za adwokata Michała Ciupa mecenas uczciwy, nie wciska żadnych bzdur, fachowiec i zawsze miał czas dla mnie. Jestem mu bardzo wdzięczny za to co zrobił w mojej sprawie wręcz beznadziejnej, która każdy inny adwokat oceniał negatywnie. Pan mec Ciupa człowiek który nie zdziera z człowieka kasy i jest dla mnie profesjonalistą. Miałem 3 poprzednio pożal się Boże, kasa, kasa, kasa i grużki na wierzbie. Mec Ciupa nie bawił się w opowieści lecz przystąpił do pracy. Ma Kancelarie na Osiedlu Paderewskiego.

#24 Guest_ml

Guest_ml
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 12:54

Witam. Ja polecam kancelarię adwokata Fajkis z Katowic. Bardzo mi pomógł. Ma dobre podejście do sprawy. Działa szybko i nie jest drogi, a naprawde "odwala kawał dobrej roboty". Numer tel znalazłam na stronie internetowej www.adwokat-fajkis.pl.
Ciężko znaleźć adwokata, który zna sie na rzeczy, jest ambitny i chce mu sie pracować a nie tylko zgarnąć pieniądze, szybkie beznadziejne pisemko i koniec sprawy. Ja na szczęście znalazłam pana mecenasa Fajkis i serdecznie go polecam ...

#25 Guest_marzena

Guest_marzena
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 10:45

Kancelaria Bałaga, ja co prawda u nich tylko zasięgam porad prawnych, ale mają sporo klientów i na korytarzu słyszę, że są chwaleni więc może do nich zadzwoń też.

#26 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 29 listopad 2014 - 12:18

Ja polecam mecenas Karinę Chodań, znakomicie poprowadziła mój rozwód.

#27 Guest_Pilippo

Guest_Pilippo
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 18:44

Następnym razem warto się udać do Pani Edyty Woźniak z Mysłowic. Prowadzi biuro rachunkowe, ale też siedzi w prawie rodzinnym, więc i Tobie mogłaby służyć radą. Faktycznie duże te alimenty...

#28 Guest_demoonka

Guest_demoonka
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 17:45

A ja polecam kancelarię versus24 (www.versus24.pl). Działają już od dwudziestu lat więc to porządna, doświadczona firma. Sama już kilka razy korzystałam z ich pomocy i zawsze z bardzo dobrym efektem więc z czystym sumieniem mogę polecić wink.png

#29 marta.dee

marta.dee

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 19 luty 2015 - 11:21

Ja polecam adw. Jolantę Wrońską - Salamon, prowadziła moja sprawę o obniżenie alimentów. I wygrałam. Polecam.

#30 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 21:32

Ja mogę Ci polecić kancelarią prawną z Łodzi Grawalex, dzięki nim udało mi się wywalczyć obniżenie alimentów z 900 zł do 700 zł. Polecam ich bardzo są dobrzy w tych sprawach. Nie pozwólmy naszym byłym partnerką, aby mogły żyć na nasz koszt i nic nie robić. Ehhh te kobiety, rozumiem, że muszę płacić na dziecko bo w końcu jest moje i je kocham, ale polityka mojej żony, że mam płacić na dziecko a ona wydaje te pieniądze na swoje potrzeby to przesada, więc nie pozwól się okradać swojej żonie. Życzę powodzenia.

#31 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 17:23

Potrzebuje b.dobrego adwokata z Bielska B. potrzebny w obronie ojca.Matka chce alimenty na niespełna 11 latka w kwocie 2000 zl. Obecnie ojciec płaci 500 ( podwyżka 5 lat temu bez sadu )

#32 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 08:24

Dzień dobry,
proszę o konkretne nazwiska adwokatów którzy mogą mi pomóc. Widzę, że Sędzina skłania się już do tego abym płacić 1000zł. alimentów - przecież ja nie będę miał z czego żyć! Adwokat od żony zaraz mnie pogrąży.

Polecam Adwokata Mateusz Fajkis z Katowic. Myślę że na pewno ci pomoże bo ja byłem w podobnej sytuacji i wyszedłem z tego cało. On chyba specjalizuje się w sprawach rodzinnych dlatego jest taki dobry. 

#33 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 08:27

Potrzebuje b.dobrego adwokata z Bielska B. potrzebny w obronie ojca.Matka chce alimenty na niespełna 11 latka w kwocie 2000 zl. Obecnie ojciec płaci 500 ( podwyżka 5 lat temu bez sadu )

nie musisz mieć konkretnie z bielska. moj adwokat Mateusz Fajkis prowadzi sprawy na całym Śląsku wiec ci go polecam 

#34 Guest_zuza

Guest_zuza
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 11:10

witam

Ktoś widziałam pisał tu, że sąd przy ustaleniu alimentów pisał, iż sąd w takim przypadku bierze pod uwagę zarobki, wydatki, prezenty etc. od pozwanego. Z przykrością muszę stwierdzić, że jest to nieprawda. Mój mąż ma nieślubnego syna aktualnie ma 13 lat, zarabia 2000 zł netto z czego spłaca kredyt na samochód w wysokości 800 zł miesięcznie, koszty utrzymania mieszkania to 900 zł miesięcznie. Dodatkowo właśnie urodziło na nam dziecko. Sąd przyznał mu alimenty 700 zł miesięcznie i jeszcze przykazał mu żeby utrzymywał kontakty z dzieckiem i zabierał go do siebie jak dotychczas na weekendy, gdzie musimy zapewnić mu wtedy wyżywienie. Przy czym wiadomo że dziecko to dziecko i w czasie tych wizyt zawsze coś chce dodatkowo np basen, kino itp. Ja natomiast na razie jestem na urlopie macierzyński jeszcze 8 miesięcy i dostaję 80% wynagrodzenia czeli 1400 zł netto. A po upływie tego czasu to już wogóle nie wiem co robić bo nie bardzo mam z kim zostawić malucha, tak więc raczej będę musiała wziąć wychowawczy, przynajmniej 1,5 roku tak, żeby dziecko można było oddać do przedszkola. Wizja raczej mało ciekawa. A jeszcze warto zaznaczyć że matka nieślubnego syna mojego męża zarabia więcej niż mój mąż i więcej niż ja. Tak wysokie alimenty trochę mnie dziwią, gdyż na rozprawie sędzina raczej cały czas przyznawała rację mojemu mężowi, chwali że opiekuje się synem, a jego byłą partnerkę upominała, że się nieładnie zachowuje podając go do sądu w tak trudnym okresie jego życia (narodziny dziecka), a nie wcześniej kiedy sytuacja była dużo prostsza. I co nadal uważacie że sąd jest sprawiedliwy?

#35 Guest_gość_gość

Guest_gość_gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 17:16

mnie sprawe prowadziła adw. Anna Pogoda, wszystko pomyslnie, zona dostała po nosie, wygrałem, polecam !!!

Wszystkim chcącym skorzystać z usług tej pani (A, Pogody) polecam przeszukanie forum gazeta.pl i odnalezienie wszystkich postów osoby, która używała nicka "prognoza79" (jakże dziwnie zbieżne z nazwiskiem tej pani).
Otóż użytkownik o nicku "prognoza79" raz podawał się za mężczyznę spod Częstochowy i polecał panią Pogodę.
Innym razem użytkownik "pogoda79" była kobietą z Zawiercia  i również polecała p. Pogodę.
Innego razu znów użytkownik "prognoza79" podszywał się pod kobietę z Tychów (forum.gazeta.pl/forum/w,322,130148497,138349875,Re_Prosba_o_polecenie_dobrego_adwokata_od_alimen.html)
Dziwnym trafem te wszystkie osoby zawsze podawały numer kontaktowy do pani mecenas wink.png
Takich „akcji promocyjnych” użytkownik "prognoza79" przeprowadzał(a) jeszcze więcej (wszystkie wypowiedzi użytkownika prognoza79 można znaleźć używając zaawansowanej wyszukiwarki na forum GAZETy)
 adwokatach wymienionych z imienia i nazwiska.
Pewnie to zbieg okoliczności i to nie pani mecenas (prognoza79) Pogoda tworzy te wszystkie wpisy, ale osobom szukającym adwokata polecam zaznajomić się z w/w informacjami i na ich podstawie wyrobić sobie opinię n/t poleceń z Internetu.

#36 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 08:56

mogę Ci polecic mecenas Martę Olejnik-Hejne nr 606 317 230. bardzo angażuje sie w sprawę i jest bardzo skuteczna. Kobieta godna polecenia i podziwu :-)

#37 Guest_twist

Guest_twist
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:57

O kolejna która urządza sobie akcje promocyjne w całym necie

#38 Guest_Dora

Guest_Dora
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 07:04

Ja polecam mecenaskę z Katowic dr Chodań, bardzo mi pomogła w moim rozwodzie i wywalczyła wysokie alimenty.

#39 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 10:11

Ja polecam Daniela Gatnera z Młyńskiej w Katowicach. Pomógł mi nie raz.

#40 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 23:57

Ja polecam adw. Jolantę Wrońską - Salamon, prowadziła moja sprawę o obniżenie alimentów. I wygrałam. Polecam.

raczej nie polecam, korzystałem  usług tej pani

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych