Skocz do zawartości

Kraków - jaki dobry adwokat dla męża, któremu prawnik żony

97 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_gośćć

Guest_gośćć
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:59

Przy ciężkich rozwodach sprawdza się świetnie Bartłomiej Marzec, nas rozwiódł a było ciężko, firmy, majątek, dzieci i niezbyt przyjazna atmosfera. Ale się dało. Polecam

#42 Guest_truskaw

Guest_truskaw
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 14:14

pokierowałem się opiniami z forum, wziąłem adwokata sieniawskiego do mojej sprawy i jestem z niego zadowolony, jest to rzeczywiście bardzo sympatyczny człowiek i zna się na prawie 

#43 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 15:22

Tutaj www.krpgg.pl znajdziesz sprawdzonych fachowców zarówno z prawa podatkowego jak i audytu i optymalizacji finansowej. Znają się na swojej robocie i są profesjonalistami.

#44 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 08:39

Jeśli chodzi o optymalizację podatkową i finansową, to w Krakowie szczególnie poleciłbym tę kancelarię: krpgg.pl Pomogą Ci zarówno na poziomie postępowań sądowych, ale też przeprowadzą skuteczny audyt.

#45 Guest_yyz

Guest_yyz
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 13:44

Sieniawski to specjalista i najlepszy adwokat z jakim miałam okazje wspólptacowac, a po sądach się włóczę od wielu lat. 

#46 Guest_MariuszZZ

Guest_MariuszZZ
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 07:24

Ja natomiast mogę polecić Kancelarię Radcy Prawnego Joanny Tylus. Po wielu nieudanych próbach współpracy z niektórymi prawnikami, w końcu trafiliśmy na kogoś, kto naprawdę chciałby nam pomóc. 

#47 Guest_stałyklient

Guest_stałyklient
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 11:53

Warto skorzystać z pomocy Pierlex - kancelaria niedaleko Ronda Mogilskiego. Ceny za usługi są naprawdę przystępne, a przede wszystkim można liczyć tam na rzetelną i uczciwą pomoc. Polecam

#48 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 13:00

A ja polecam mecenasa Grzegorza Skrupskiego z kancelarii Consulta Iuris, rzetelny i bardzo fachowy. Warto skorzystać, wygrał moją bardzo skoplikowaną sprawę, przy tym ludzki i nie zdziera kasy jak niektórzy w tej branży.

#49 Guest_bodziej

Guest_bodziej
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 23:36

Dobrego prawnika jeszcze nie znam ale jednego z pewnościa mogę ODRADZIĆ; mianowicie Jacek Bojanowski - kpiny sobie wręcz z klientów urządza. OMIJAĆ!!!

#50 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 17:10

Mieliśmy bardzo trudny rozwód, podział majątku, opieka nad dziećmi, wspólny ktedyt. Udało się. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję mecenasowi Grzegorzowi Skrupskiemu z kancelarii Consulta Iuris. Warto!

#51 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 17:12

Omijajcie kancelarię Mec.Borucha.

#52 Guest_Frupi

Guest_Frupi
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:40

Polecam szczerze Panią Joannę Tylus i jej zespół. Bardzo rzetelna współpraca na uczciwych warunkach. Ludzkie podejście do każdej sprawy.

#53 Guest_Jacek Z.

Guest_Jacek Z.
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 21:46

Najlepsze doświadczenie w sprawach rozwodowych ma mecenas Justyna Migas! Sam korzystałem z jej porad i usług i muszę przyznać że mnie nie zawiodła. Przy tym oferuje bardzo przystępne ceny! Polecam.

#54 Andrzej M.

Andrzej M.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 13:51

Też słyszałem, ze ta Poznańska jest niezła. Podobno jej się żadnego rozwodu nie zdarzyło przegrać. Ja osobiście nie znam.

Na podstawie tego wpisu ją wziąłem jako mojego adwokata:) faktycznie coś jest na rzeczy, Do nas sędzia był miły a po mojej żonie i jej papudze jeżdził po całości :) Rozwód do przodu, skończyło się bez winy. Polecam.

#55 Guest_Janusz G.

Guest_Janusz G.
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 20:48

Zachęcony wieloma pozytywnymi opiniami na temat mecenas Justyny Migas postanowiłem udać się do niej po poradę w sprawie rozwodu. Teraz mogę osobiście ją polecić. Bardzo sensowna kobieta. Wszystko spokojnie wyjaśniła i umówiliśmy się na stawki, które mnie nie powaliły, a tego rzeczywiście się obawiałem. Polecam ją. Zawsze warto podejść i poradzić się.

#56 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 22:52

Zaglądaliście już tutaj http://bhs-adwokaci.pl ? Są tam namiary na kancelarie adwokackie, które zajmują się sprawami adwokackimi. Warto do nich zerknąć, ponieważ mają również na stronie wiele ciekawych informacji, które mogą przydać się każdej osobie, która zamierza wziąć rozwód. 

#57 Guest_ronald

Guest_ronald
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 09:55

dobrym adwokatem z krakowa jest adwokat Olga Maciejewska. Prowadziła moją sprawę o alimenty, choć początkowo poszłem do innego prawnika, ale z tamtą kobietą nie potrafiłem się dogadać unsure.png .

Z mecenas Maciejewską wszystko szło mi bardzo gładko i nie było problemu ze sprawą i zapłaceniem, bo mogłem jej płacić częściami. Dzięki niej sprawa skończyła się bardzo szybko i sędzia nie podniosła alimentów a była chciała o 1 tyśąc więcej. 

wiem że teras jest adwokatem mojej kuzynki w rozwodzie i kuzynka też sobie ją chwali. Więc polecam ci mecenas Maciejewską. Nie wiem czy mogę podać nr telefonu, ale chyba się nie obrazi: 696-092-098biggrin.png

#58 Guest_Ariadna

Guest_Ariadna
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 21:57

Jak rozwód to tylko pani prawnik Olga Maciejewska. Właśnie dziś kończyła moją sprawę! Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć, że już po i że wszytko poszło jak po maśle, choć jeszcze wczoraj bylam pewna że nie ma szans bym się dziś rozwiodła. Duża zasługa tutaj pani adwokat Maciejewskiej no i oczywiście sędzi, która po naszych pismach wiedziała już co i jak. Teraz mam nadzieję że mój BYŁY!!!! mąż nie będzie się chciał odwoływać.

#59 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 12:58

[quote:7edb6704f2="UB7777"]Prawdopodobnie tak. Pozew jest bardzo profesjonalnie napisany przez adwokata, wiec adwokat pewnie długo myslał jak porzadnie dowalić. Daltego tez najwazniejsza rzecz ajest znalezienie dobrego adwokata, ktory mysli, wie jak i co oraz potrafi zaproponowac strategie postepowania. A wiec najważniejsze to KONTAKT NA DOBRYCH ADWOKATÓW W KRAKOWIE. Mnie adwokat żony rozsamruje po ścianie w 10minut mimo, że spore doświadczenie życiowe mam.[/quote:7edb6704f2]To raczej normalna sytuacja, że po rozwodzie dzieci pozostają przy matce, jeżeli jest w stanie się nimi zajmować. Nie wiem, jakie sa Wasze stosunki i warunki, ale w kwestii pozostania dzieci przy Tobie, musiałbys mieć bardzo mocne argumenty świadczące źle o żonie.Ja bym na Twoim miejscu skupiła się na rozsądnych alimentach i przede wszystkim utrzymaniu więzi i kontaktów z dziećmi. To, że pozew jest napisany profesjonalnie, wcale nie oznacza, że Ty sam sobie nie poradzisz.Mój ex też miał w sądzie adwokata, a mimo wszystko radziłam sobie z odpieraniem argumentów i motywacją swoich roszczeń. W jakimś stopniu mogę rzec, że wygrałam.Pisałam sama swoje pozwy i dawałam do weryfikacji koleżance, która pracuje w kancelarii. Nie poprawiała nic. Może będę mogła cokolwiek pomóc w napisaniu odpowiedzi na pozew żony? Jeśli tak, z chęcią pomogę. Pozdrawiam. Witam mam parę pytań mogłabym prosić mejla.

#60 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 13:07

Jak rozwód to tylko pani prawnik Olga Maciejewska. Właśnie dziś kończyła moją sprawę! Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć, że już po i że wszytko poszło jak po maśle, choć jeszcze wczoraj bylam pewna że nie ma szans bym się dziś rozwiodła. Duża zasługa tutaj pani adwokat Maciejewskiej no i oczywiście sędzi, która po naszych pismach wiedziała już co i jak. Teraz mam nadzieję że mój BYŁY!!!! mąż nie będzie się chciał odwoływać.

Długo cały rozwód trawa??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy