Skocz do zawartości

ugoda alimentacyjna

21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_marzena

Guest_marzena
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2017 - 16:09

Witam,

to ja też do wątku się podepnę... mam pytanie, ustaliliśmy z ojcem dziecka wysokość alimentów.

Mam przygotowaną umowę (ugodę alimentacyjną) którą podpiszemy (jedynie oznaczenie stron, kwota, do kiedy i forma płatności i że poddaje się egzekucji , odsetki ustawowe za zaległość i poddanie się egzekucji  w trybie art 777 § 1 pkt 4 kpc).

Jakie pismo przewodnie powinno być wysłane do sądu ? bo już nie wniosek o alimenty?!czy może tak??

no i jeszcze jedno, ojciec dziecka "na papierze" ma bardzo mały dochód, reszta to lewizna. Czy przy wysłaniu umowy/ugody będziemy musieli wykazywać nasze dochody czy zgodne oświadczenie woli wystarczy???

Zdecydowaliśmy się na nie określanie ścisłego harmonogramu kontaktów z dzieckiem

czesc wysłałabys mi wzor  tej ugody bo tez musze napisac- ewabp@vp.pl

czy ja tez moglabym taki wzor poprosic i iinfo jak sie do tego zabrac od povzatku do konca z gory bylabym wdzieczna

bardzo proszę o podpowiedź ewentualnie wzor takiego pisma do sądu i podanie jaka wysokość opłaty sądowej musi zostać wniesiona

#22 G.S.

G.S.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2020 - 21:35

Wzór ugody znajdziecie w tym artykule: ugoda alimentacyjna - wzór pisma do pobrania

Kochane kobiety z www.Kobieco.pl pozdrowienia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych