Skocz do zawartości

Wyrzucenie z domu przez rodziców

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Zdenerwowana

Guest_Zdenerwowana
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 05:16

Wyrzucenie dziecka z domu.
Mam 26 lat od 2 miesięcy mieszkam z rodzicami bo czekam na mieszkanie od dewelopera . Dokładam się do rachunków, żywię się sama. Sprzątam pomagam . Rodzice na każdym kroku pokazują że to ich mieszkanie i że mogę tu być na ich warunkach . Przy każdej próbie rozmowy słyszę że jak mi się nie podoba to wiem gdzie są drzwi... Ostatnio usłyszałam że mam się wwyprowadzic...Jestem zameldowana. Mogą mnie wyrzucić ?

#22 AnTo

AnTo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 luty 2019 - 07:55

Przecież cię nie wyrzucają.

A że tak się zachowują.....widocznie mają powód

#23 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 08:19

Strasza bo widac ze nie przykladasz sie do nauki lub sa inne powody tego straszenia...nic nie dzieje sie bez przyczyny.
Rodzice moga cie wyrzucic z domu i wcale nie musza ci placic skoro nie dokladasz staran aby jak najszybciej sie usamodzielnic.
Dostaniesz 500-800zl alimentow i na co ci to starczy.?
Jezeli zrzedzenie rodzicow lub ich wymagania cie mecza sam mozesz sie wyprowadzic bo podejrzewam ze nauka ci nie zabardzo pasuje...
Moja rada wez sie do nauki a nie kombinuj bo to ze rodzice duzo zarabiaja nie oznacza ze beda musieli duzo placic.
Pewnie nie wiesz ale niektorzy musza sie za 500-800 utrzymywac i to we 2osoby..
CYTATChciał bym się dowiedzieć, czy to jest prawda?
TAK
CYTATGdy mnie wyrzucą mogę wnieść sprawę do sądu, aby rodzice płacili mi za wyżywienie mieszkanie utrzymanie mnie i za szkołę?
Niestety tak nie jest jak piszesz.
CYTATNie robię nic takiego, by sąd mógł im przyznać rację
Nie powiesz ze bez powodu cie strasza..

Nie mają prawa rodzice wyrzucić dziecka z domu, a tak na marginesie to bardzo często rodzicom odwala, więc nie pisz bzdur. Jeżeli jest tak jak chłopak pisze to ja bym podała o alimenty. Współczuć tylko takich rodziców.

#24 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:57

Odpisujesz na post sprzed 9 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych